۵ معاملات عالی برای تهیه کیت وعده غذایی که هم اکنون می توانید دریافت کنید

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

با وجود بسیاری از رستوران ها به دلیل اقدامات احتیاطی coronavirus ، این ممکن است زمان ایده آل برای امتحان کردن یک سرویس تحویل کیت وعده غذایی باگردید. کمپانی هایی مانند Blue Agon ، Hello Fresh و Gobble ، شام های کاملاً آماده و آماده آشپزی را در آستان شما قرار می دهند ، با قیمت های هر وعده که اغلب آن چیزی را که می خواهید ناهار خوری بپردازید ، ضرب می کنند.

در حال حاضر پنج پیشنهاد ویژه خوب وجود دارد. من این لیست را به روز بیشتر می کنم تا رادار من وارد شود یا معاملات آنها تغییر کند. کدام یک بهترین است؟ من چندین مورد را امتحان کردم و همه آنها بسیار خوب هستند. شما می توانید جمع آوری CNET از بهترین خدمات تحویل کیت وعده های غذایی و بهترین خدمات تحویل مواد غذایی سالم را برای کسب اطلاعات دقیق تر ، با سلیقه و بررسی کنید.

در ضمن ، اگر شما قبلاً یک یا چند مورد از آنها را امتحان کرده اید ، به من بگویید که کدام ها و چه کسانی هستند

بیشتر بخوانید: تحویل شراب ، آبجو ، الکل: چگونه می توان نوشیدنی های الکلی را به درب شما تحویل داد

Shelby Brown / CNET

آبی پیشون جعبه های دو و چهار خدمت با دو تا سه یا دو تا چهار دستور العمل در هفته ، به ترتیب ارائه می دهد. قیمت ها از ۷٫۴۹ دلار تا ۹٫۹۹ دلار است که بسته به میزان سفارش شما بسته می شود ، با ارسال رایگان با کلیه سفارشات به جز گزینه دو نفره شامل دو نسخه.

هیچ کد تبلیغی برای این پیشنهاد وجود ندارد. فقط بر روی دکمه نارنجی Redeem Offer در بالا کلیک کنید و در سه جعبه اول خود ۶۰ دلار پس انداز خواهید کرد.

برندی یوول

هرچه سرنوشت آن را داشته باگردید ، من برای اولین بار فقط گابل را امتحان کردم. این کاملاً شبیه به سایر خدمات است ، به جز اینکه بسیاری از موارد در حال حاضر خرد گردیده ، پوست کنده ، ترشی و غیره به بازار عرضه می شوند – که قطعاً می تواند برخی از زمان آماده سازی را برای شما ذخیره کند. دو وعده غذایی که دریافت کردم ، کباب گلدان Yankee و Cacao e pepe ، فوق العاده بودند.

قیمت شام یک وعده غذایی ۱۱٫۹۹ دلاری است ، با این حال ، بنابراین هزینه کمی برای آن راحتی پرداخت می کنید.

سرآشپز خانگی

وعده های غذایی سرآشپز با هزینه ۶٫۹۹ دلار شروع می شود ، اگرچه تا زمانی که واقعاً وارد منوی هفتگی نشوید و شروع به انتخاب خود نکنید ، نمی توانید لیست قیمت دقیقی را ببینید. همچنین کمی گیج کننده است: بعضی از وعده های غذایی با عنوان “شروع تازه” برچسب خورده اند ، اما هیچ چیزی که نمی توانم پیدا کنم نشانگر این معنی است.

بروزرسانی : از کد تبلیغی CNETDAD45 استفاده کنید تا در هر بار تحویل ۱۵ دلار صرفه جویی کنید. سه سفارش ، با هزینه ۴۵ دلار در اشتراک جدید خانه سرآشپز. شما می توانید از این معامله در هر زمان و تا ۲۲ ژوئن استفاده کنید.

هویج بنفش

خبر خوب ، گیاهخواران: هویج بنفش فقط وعده های غذایی گیاهی را ارائه می دهد ، و کد PURPLE20 نه تنها ۲۰ دلار در اولین صندوق شما صرفه جویی می کند ، بلکه کمک مالی به تغذیه آمریکا نیز می کند. برنامه ها با ۱۰ دلار شروع می شود. حمل و نقل حتی با برنامه های فرکانس پایین نیز رایگان است.

Sun Basket

Sun Basket نسبت به برخی از خدمات دیگر کمی گرانتر است ، وعده های غذایی بین ۱۱ تا ۱۳ دلار در هر وعده – اما در عوض شما کرایه ای کاملاً ارگانیک و غیر GMO را دریافت می کنید. و تخفیف ۳۵ دلاری مطمئناً اولین جعبه شما را مقرون به صرفه تر می کند ، و این انتخاب شما را از چهار مورد از میان وعده های غذایی گسترده خود به شما نشان می دهد: چیپس ، سبزیجات ، میله شکلات و غیره.

از لینک زیر استفاده کنید ، سپس برای دریافت تخفیف و هزینه رایگان ، روی گزینه فعال سازی کلیک کنید.

توصیه من: از هر یک از این پیشنهادات استفاده کنید (اطمینان حاصل کنید که مکث یا لغو بعد از آن ، مگر اینکه می خواهید ادامه دهید). می توانید ببینید کدام سرویس را به بهترین وجهی دوست دارید و به مدت یک هفته وعده های غذایی ارزان قیمت را به مدت یک هفته دریافت کنید.

افکار شما؟

توصیه های بیشتر خدمات غذایی

این مقاله قبلاً منتشر گردیده است.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

این اجاق های هوشمند پخت و پز کیت وعده های غذایی را راحت تر از همیشه انجام می دهد۱:۴۴


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات عالی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، دنباله ارزان در Facebook و توییتر را دنبال کنید. در صفحه معاملات CNET خریدهای ارزنده تری پیدا کنید و از صفحه کوپن های CNET ما برای جدیدترین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت ، آمازون و موارد دیگر مطلع شوید. سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت