بگذارید خورشید چیزهای شما را شارژ کند: یک بانک قدرت شارژر خورشیدی را با ۵۱ درصد تخفیف دریافت کنید

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 ravpower-solar

RAVPower

شارژرهای قابل حمل با انرژی خورشیدی مانند پدربزرگ من نوعی نیستند – و به هیچ وجه نمی توان آنها را شتاب زد. چگالی انرژی سلولهای خورشیدی برای شارژ سریع باتری بسیار کم است ، بنابراین انجام کارهایی که یک پریز برق در ساعتها می تواند انجام دهد چند روز طول می کگردید. اما RAVPower دارای چند بانک قدرت است که می توان آنها را از طریق یک پریز برق یا انرژی خورشیدی شارژ کرد ، که باعث می شود آنها کاملاً متنوع باشند – اگر در یک کمپ کمپینگ هستید یا در نزدیکی یک پنجره هستید ، می توانید از انرژی خورشیدی برای شارژ انرژی استفاده کنید. بانک در غیر این صورت ، آن را به برق وصل کنید تا باتری در آن خاموش نشود. فقط بخاطر داشته باشید که برای کمک به یک دیواره دیواری ، به طور کامل شارژ یکی از این بانکهای خورشیدی حدود یک هفته زمان خواهد برد ، بنابراین هنگام اردو زدن ، آن را به عنوان یک برنامه مفید B در نظر بگیرید تا راه اصلی که نگه دارید. تلفن شما شارژ گردید

در حال حاضر ، شما می توانید هر دو ۱۰،۰۰۰- و یک بانک انرژی خورشیدی ۱۵،۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را با تخفیف جدی انتخاب کنید.

RAVPower

پاوربانک ۱۰،۰۰۰ میلی آمپر ساعتی RAVPower معمولاً ۲۵ دلار فروخته می شود ، اما در حال حاضر قیمت آن در آمازون ۲۰ دلار است و یک کوپن ۵ دلاری برای کلیپ در صفحه محصول وجود دارد ، که هزینه آن را به ۱۵ دلار کاهش می دهد. [۱۹۶۵۹۰۰۷] می توان آن را با استفاده از سلول های خورشیدی خود یا از طریق میکرو USB شارژ کرد. این شارژر دارای یک جفت پورت USB است تا دستگاه های شما را خاموش کند ، و باتری ۱۰،۰۰۰ میلی آمپر ساعتی باید به آیفون X بدهد ، به عنوان مثال ، چیزی بیش از سه بار شارژ کامل. همچنین یک لامپ LED کوچک وجود دارد که می توانید از آن به عنوان یک چراغ قوه برای روشنایی نقطه استفاده کنید.

RAVPower

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی RAVPower معمولاً با ۳۵ دلار به فروش می رسد ، اما می توانید با پرداخت کد کوپن YL3MP48T در زمان پرداخت ، ۱۷ دلار بدست آورید.

این شارژر را می توان با استفاده از سلولهای خورشیدی یا از طریق Micro-USB شارژ کرد و می تواند دو دستگاه را به طور هم زمان از طریق جفت پورت های USB شارژ کند. (۱۵،۰۰۰ میلی آمپر ساعت نیز می تواند سه برابر آیفون ۱۱ را شارژ کند.) همچنین یک پنل LED قدرتمند وجود دارد که می تواند شب روشنایی فراوانی را برای سرگردان کردن در اطراف جنگل ها فراهم کند.

این مقاله قبلاً منتشر گردیده بود. با معاملات جدید و قیمت گذاری جدید به روز گردیده است.


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات بسیار خوبی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در Cheapestate در Facebook و Twitter دنبال کنید. در صفحه معاملات CNET خریدهای ارزنده تری پیدا کنید و از صفحه کوپن های CNET ما برای جدیدترین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت ، آمازون و موارد دیگر مطلع شوید. سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت