بسته نرم افزاری Humble Fight for Racial Justice را به قیمت ۳۰ دلار بخرید و ۱۲۰۰ دلار بازی و کتاب دریافت کنید

2020-06-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 بسته نرم افزاری فروتنانه ، نژادی ، بی عدالتی

همه اینها و فقط ۳۰ دلار بیشتر ، به علاوه ۱۰۰٪ درآمد خیریه.


فروتن

چند ماه دیگر ، افراد جمع آوری کمک های مالی در هامبل یک بازی عظیم و بسته الکترونیکی ایجاد کردند و کلیه عواید – ۶٫۵ میلیون دلاری فراوان – را به کمک COVID-19 اهدا کردند. اکنون آنها دوباره با یک بسته نرم افزاری حتی بیشتر ، دوباره آن را باز می گردند ، و یک بار دیگر ۱۰۰٪ برای امور خیریه پرداخت می کنید: حداقل ۳۰ دلار بپردازید و شما می توانید Humble Fight for Racial Justice Bundle ، که شامل ده ها بازی است ، دریافت کنید. ، کتاب ها و کمیک ها با ارزش مشترک در حدود ۱۲۰۰ دلار.

شما می توانید هر مبلغ مورد نظر را اهدا کنید ، اما اگر می خواهید این مجموعه ، حداقل ۳۰ دلار باگردید. این کتابخانه گسترده شامل ۵۰ بازی باورنکردنی ، indie و چیزهای تجاری مشابه ، و بیش از دوهزار طنز و کتاب – که بیشتر آنها با تاریخ سیاه ، عدالت ، نابرابری و مضامین مشابه سروکار دارند.

بازی ها قابل بازخرید و بازی در Steam هستند. برخی از آنها فقط برای ویندوز ، مک و لینوکس موجود است ، برخی فقط ویندوز و مک و برخی دیگر فقط ویندوز هستند. کتاب ها و کمیک ها همه DRM هستند و در قالب های مختلفی در دسترس هستند.

همانطور که اشاره گردید ، هامبل سهم کامل شما را به سه خیریه مختلف اهدا خواهد کرد: صندوق دفاع حقوقی NAACP ، Race Forward و Bail Project.

این از جهات مختلف برنده شوید گرچه من در حال حاضر تعداد کمی از این بازی ها را دارم و همه کمیک ها فنجان چای من نیستند ، اما من این بسته را قبلاً خریداری کرده ام. دلیل مهم است ، معامله غیر قابل تحمل.

افکار شما؟

بیشتر بخوانید : موضوع زندگی سیاه: آنچه می توانید برای کمک به هم اکنون و تمام سال [۱۹۶۵۹۰۰۸] این مقاله قبلاً منتشر گردیده بود.


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات بسیار خوبی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در Cheapestate در Facebook و Twitter دنبال کنید. در صفحه معاملات CNET خریدهای ارزنده تری پیدا کنید و از صفحه کوپن های CNET ما برای جدیدترین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت ، آمازون و موارد دیگر مطلع شوید. سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت