در بازی رایگان این هفته از حماسه ، یک فدورا اهدا کنید و مقبره های مقبره را مورد حمله قرار دهید

2020-06-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 مسیر

حماسه

اگر شما یک گیمر هستید – یا فقط گاهی به صفحات Cheapskate مراجعه می کنید – احتمالاً می دانید که Epic Games حداقل یک بازی رایگان را در هر پنج شنبه می دهد. پنج شنبه است ، و این هفته ، Epic یک بازی استراتژی مبتنی بر ۱۶ دلار به نام Pathway ارائه می دهد. شما می توانید آن را بارها و بارها بین اکنون و پنجشنبه ۲۵ ژوئن بارگیری کنید. پس از گرفتن این بازی ، بازی برای شما همیشه حفظ گردیده است.

مسیر در آفریقای شمالی در اوج جنگ جهانی دوم در یک جهان مانند ایندیانا جونز برگزار می شود. شما و گروهی از مزدوران خود به یكدیگر حمله می كنید تا مقبره ها را بدرقه كنید ، با نازی ها بجنگید و از جلوگیری از افتادن اشیای جادویی به دست های اشتباه ، جلوگیری كنید و دنیا را در این فرایند نجات دهید. از نظر مکانیکی ، بازی بسیار شبیه استراتژی XCOM کلاسیک است. (من آن را “XCOM از کشتی گمگردیده” می نامم زیرا فکر می کنم خنده دار هستم.)

این محبوب ترین بازی ها نیست. سایت خواهر CNET GameSpot که سال گذشته منتشر گردید Pathway را مرور کرد و فکر کرد که این فقط عادلانه است ، امتیاز ۶ از ۱۰ را در حد متوسط ​​قرار دهید. این بازی فاقد تنوع است و باعث می شود این داور نتیجه بگیرد ، “Pathway عالی به نظر می رسد و به نظر می رسد ، pulpy را میخکوب می کند. نگرش به هدف آن است ، و البته ، همیشه شلیک نازی ها سرگرم کننده است. اما هرچه بازی می کردم بیشتر ظاهر می گردید و باعث می گردید که شکافها بیشتر نمایان شود.

ارزش آن را دارد؟ شما باید تا پنجشنبه آینده تصمیم بگیرید.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ های بازی برای سالهای ۲۰۲۰

این مقاله به طور مرتب با بازی های رایگان هفته جاری به روز می شود.


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات عالی در مورد محصولات فناوری و سایر موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در Cheapestate در Facebook و Twitter دنبال کنید. در صفحه معاملات CNET خریدهای ارزنده تری پیدا کنید و از صفحه کوپن های CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت ، آمازون و موارد دیگر مطلع شوید. سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات متداول ما بیابید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت