Taika Watiti در ادای احترام روز پدر ، بچه یودا را گهواره می کند

2020-06-22
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 baby-yoda

پسر خوش شانس.


Disney

کارگردان نابغه ، Taika Waititi ، که جوجی خرگوش را برای ما به ارمغان آورد ، ثور: Ragnarok ، آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم و [هشتم هشتم و قسمت آخر فصل اول ماندالوریان فصل اول ، وی به عنوان بخشی از جشن های روز پدر ، ادای احترام به ستاره پرشور نشان داده گردیده جنگ ستارگان ارسال کرده است.

“روز پدر مبارک. عاشق بچه های من باش” ، ویتیتی یکشنبه در اینستاگرام خود منتشر کرد ، با یک گوهر تصویری که پشت پرده است. لحظه های لحظه ای او را مهربان بچه یودا.

ویتیتی ، به نظر می رسد مانند او به طرز فکری به فضا خیره گردیده است ، به آرامی از عروسک عروسک پشتیبانی می کند که [ مانند یک عروسک نیست . Baby Yoda در اولین حضور خود در نمایش دیزنی پلاس به یک نماد فرهنگی تبدیل گردید و الهام بخش memes ، و … آهنگ ها گردید.

در ادامه پسر کوچک را مشاهده خواهیم کرد. فصل دوم فیلم The Mandalorian ، که فیلمبرداری آن قبلاً در ماه مارس قبل از همهگیری coronavirus تمام گردیده بود ، تولیدات را در سرتاسر جهان مجبور کرد که به وقفه بیفتند. قسمت های بعدی اپیزودها در ماه اکتبر روی دیزنی پلاس به زمین خواهد افتاد.

در مورد ویتیتی ، او مرد شلوغی است: ویژگی ورزشی آینده وی Next Goal Wins (یک کمدی ، به طور طبیعی) در مرحله بعد از تولید است ، اما پروژه فعلی او ، Thor: Love and Thunder ، دنباله ای از Ragnarok ، طبق گزارش ها با برنامه ریزی درگیری ها در استرالیا بازگردانده گردیده است.

در جبهه جنگ ستارگان ، در ماه مه اعلام گردید که ویتیتی کارگردانی و همکاری خواهد کرد. یک فیلم جنگ ستارگان را با فیلمنامه نویس Krysty Wilson-Cairns فیلمنامه نویس در سال ۱۹۱۷ بنویسید. اگر تصویر بالا هر چیزی را پشت سر می گذارد ، این پروژه در دستان ایمن است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت