Haunting of Bly Manor توضیح داد: این پایان کار به همه سوالات شما پاسخ داد

2020-10-13
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 hobm-unit-05816r

دانی در Haunting of Bly Manor ، اکنون در Netflix بیرون می رود.


Netflix

اگر هنوز درگیر فاجعه آمیز Netflix هستید The Haunting of Bly Manor ، امتیاز برادران Newtown را جلب کنید زیرا چیزهای بیشتری برای غرق گردیدن وجود دارد.

اتفاقات زیادی در عمارت حومه شهر می افتد ، با رمز و رازهایی در مورد خانم خانه گروس و بانوی بی چهره در دریاچه در حال آشکار گردیدن است.

اگر چند جزئیات مهم را از دست نداده اید ، اینجا برخی از پاسخها به بزرگترین اسرار و س Bالات Bly Manor است.

بیشتر بخوانید : بررسی Haunting of Bly Manor: پیگیری بسیار متفاوت برای هیل هاوس

هگردیدار: تخریب کنندگان در پیش است.

 hobm-unit-01552r

دانی و جیمی در فیلم Haunting of Bly Manor.


Netflix

شخصیت کارلا گوگینو کیست؟

در فیلم Haunting of Hill House ، اولین اثر گلچین وحشت مایک فلاناگان ، گوگینو نقش اولیویا ، مادر خانواده Crain را بازی کرد. در اینجا او نقش نسخه قدیمی جیمی را بازی می کند که داستان Bly Manor (در لندن ، ۱۹۸۷) را در جشن عروسی Flora Wingrave (در شمال کالیفرنیا ، ۲۰۰۷) روایت می کند. در پایان او متوجه می شود که داستان ترسناک او واقعاً یک داستان عاشقانه با یک جفت دنی کلایتون است که ویکتوریا پدرتی یا همان نل آن را در هیل هاوس بازی می کند.

شبح زرد عینکی کیست؟

شبح زرد شبح است نامزد دانی ادموند ، که پس از قطع نامزدی آنها به طرز غم انگیزی درگذشت. دانی از کودکی با ادموند بهترین دوست بود ، اما خانواده وی تحت فشار قرار گرفتند تا با او رابطه برقرار کنند ، و جنسیت او را نادیده گرفت. یک شب ، بعد از اینکه ادموند فهمید دنی نمی خواهد با او ازدواج کند ، آنها درگیر می شوند و منجر می شود که ادموند از ماشین آنها به سمت یک کامیون در حال هجوم بیرون بیاید. عینک های شبح او با تابش خیره کننده زرد چراغ ها دیده می شود.

خانه عروسکی فلورا چگونه کار می کند؟

از آنجا که فلورای جوان می تواند شبح ربکا جسل و بانو را در دریاچه ببیند ، طلسم های آنها را در خانه عروسک او ، هر کجا که هستند را ردیابی می کند. روح بی چهره یک کودک ویکتوریایی فلورا که دوست است همچنین به تغییر موقعیت آنها در خانه عروسک ها کمک می کند. فلورا و برادرش مایلز دوست ندارند دنی ارواح را ببیند ، زیرا ربکا و شبح پیتر کوئینت به آنها گفته اند حضور خود را فاش نکنند. آنها همچنین می ترسند که دانی توسط لیدی ، که کوینت را کشت ، مورد حمله قرار گیرد.

 hobm-unit-03828r

مایلز و دانی.


Netflix

آیا مایلز شر است؟

علی رغم اینکه در مورد شرور در انسان فلسفی در حال گسترش است ، مایلس تمام تلاش خود را می کرد تا از مدرسه شبانه روزی اخراج شود و خواهرش را به خانه خود در بلی بپیوندد. در حالی که تمام کارهای شیطانی او در مدرسه کارهای شخصی او بود ، رفتار وحشتناک او نسبت به دنی تا حدی است که کوینت بدن خود را در اختیار داشت.

چه اتفاقی برای ربکا جسل افتاد؟

دانی می فهمد فرماندار قبلی ، ربکا ، خود را در دریاچه مجاور کشته است . بعداً فهمیدیم که این یک خودکشی نبوده است ، زیرا ربکا توسط معشوقش ، کوینت ، که برای Wingraves به عنوان راننده کار می کرد ، رد گردید. شبی که کوینت ربکا را متقاعد کرد که با او به آمریکا برود ، او با بانویی در دریاچه روبرو می شود که او را می کگردید. بعد از اینکه او به عنوان یک شبح به ربکا بازگشت ، بدن او را در اختیار گرفت و در دریاچه غرق کرد ، بنابراین آنها می توانند اجساد فلورا و مایلز را تحویل بگیرند و زمین را کنار هم بگذارند.

آیا هانا گروس تمام مدت مرده بود؟ [۱۹۶۵۹۰۱۵] وقتی دانی برای اولین بار به Bly Manor می رسد ، خانم گروس ، خانه دار ، که در این مرحله در حال حاضر یک شبح است ، مورد استقبال قرار می گیرد. درست قبل از ورود دانی ، هانا متوجه چیز عجیبی در مورد مایلز گردید که از زمان بازگشت از مدرسه شبانه روزی در حال بازیگری بود. او که می خواست به او کمک کند ، همانطور که او گفته عمل می کند و به دنبال او به جنگل می رود ، جایی که او او را به پایین چاه هل می دهد. البته مایلز توسط کوینت تسخیر گردیده است. هانا بلافاصله بعنوان یک شبح دوباره تجسم می یابد ، اما همچنان مانند زنده زنده رفتار می کند و لحظاتی بعد به دنی سلام می کند. شکافی که او مرتباً می بیند ترک در کف چاه است – آخرین چیزی که قبل از مرگ می بیند. او همچنان جسمی است زیرا او “لحظه ای” را که متوجه گردیده است مرده نبوده است ، به خصوص از آنجا که در اطراف افرادی است که مرتباً تأیید می کنند که وی فکر می کند کیست.

چه کسی تماس تلفنی برقرار می کند؟

دنی و باند در ابتدا اعتقاد دارم کوینت زنده است و خانه را صدا می کند تا با ربکا صحبت کند و متوجه نشود که او مرده است. اما واقعاً هنری ، دایی Wingraves است. هنری قبل از مرگ والدین Wingrave ، با همسر برادرش ، Charlotte Wingrave رابطه داشت و فلورا در واقع دخترش است. او به امید اینکه فلور دست به دست شود ، مانور را به صدا در می آورد.

“خواب رویا” چیست؟

خواب پریدن همان چیزی است که فلورا هنگامی که ربکا بدن خود را در اختیار دارد تجربه می کند. او فلورا را به یاد خاطرات خوش مادرش سوق می دهد ، که به او توصیه می کند چگونه با پسری که مدام با او روبرو می شود دوست شود ، معروف به کودک ویکتوریا. فلورا می فهمد که در خواب است ، زیرا او به جای خیلی جوان تر ، خاطرات را در سن فعلی خود زنده می کند.

در قسمت ۵ با هانا چه اتفاقی افتاد؟

در قسمت ۵ ، هانا خاطرات خود را از جمله اولین مصاحبه اش فراموش می کند با اوون با این حال ، این با تغییر تصور او تغییر می کند. او حتی در لحظه ای که بانوی در دریاچه کوینت را می کگردید ، که احتمالاً می تواند خود خاطره خانه باگردید ، فرود می آید. به نظر می رسد هانا خاص است و می تواند به خاطرات دیگران بپرد.

نقشه پیتر کوئینت چه بود؟

وقتی کوینت به یک شبح تبدیل می شود ، شروع به یادگیری آنچه می تواند و نمی تواند انجام دهد ، از جمله اینکه می تواند داشته باگردید اگر کسی او را به طور دائم دعوت کند ، باید به زودی این کار را انجام دهد ، زیرا ارواح Bly سرانجام چهره و خاطرات خود را از دست می دهند. او ربکا را راضی می کند که اجازه دهد بدن او را تحویل بگیرد ، اما وقتی متوجه گردید هنوز نمی تواند بلای را ترک کند ، او را غرق می کند و او را به یک شبح تبدیل می کند. علی رغم اعتماد خیانت گردیده او ، با طرح جدید او در مورد داشتن فرزندان Wingrave موافقت می کند و آنها را برای همیشه در خاطرات خوش پدر و مادر خود جا می دهد.

 hobm-205-unit-01755r

] کوینت و کودکان وینگراو.


Netflix

بانوی دریاچه کیست؟

بانوی در دریاچه روح ویولا ویلوبی است ، با بازی کیت سیگل ، معروف به تئو از هیل هاوس. او دختر صاحب Bly Manor است ، قرن ها پیش توسط خواهر خودش ، Perdita ، قتل گردید. ویولا به دلیل بیماری ریوی بیمار می شود ، اما اجازه نمی دهد روحانی روحیه اش را ادامه دهد. سرانجام ، پدیتا که دیگر قادر به تحمل وضعیت بدتر و بدرفتاری خود نبود ، ویولا را با یک بالش سرخ کرد. او با آرتور شوهر ویولا ازدواج می کند و از دخترش ایزابل مراقبت می کند. در آستانه ورشکستگی ، پردیتا صندوقچه ای از لباس ها و جواهرات ویولا را که به ایزابل مانده بود ، باز می کند و قصد دارد آنها را بفروگردید. روح ویولا پدیدار می شود و پردیتا را می کگردید. آرتور که فکر می کند سینه نفرین گردیده است ، آن را در دریاچه غرق می کند. اکنون ، شبح بی چهره ویولا شب هنگام از آب بیرون می آید ، در جستجوی عمارت دخترش و کشته گردیدن هر کسی در راه او است ، با وجود اینکه دیگر خاطراتش را ندارد. در حالی که شبح او در آنجا باقی مانده است ، هر کسی که به این دلیل بمیرد ، درگیر “جاذبه زمین” گردیده و قادر به حرکت نیست.

در آخر دنی در دریاچه چه کاری انجام می دهد؟

بعد از شنیدن جزئیات کوین چگونه فلورا و مایلز می تواند او و ربکا را به بدن خود دعوت کند ، دنی همین کار را با ویولا در دریاچه می کند تا فلورا را از غرق گردیدن نجات دهد. این همه ارواح به دام افتاده را از Bly آزاد می کند. اما دنی با پذیرفتن ویولا در بدن او ، روزی خود را به ویولا محکوم می کند. بعد از اینکه او و جیمی برای شروع زندگی جدیدی در آمریکا حرکت کردند ، دنی به طور فزاینده ای دیدگاه های ویولا را در بازتاب خود می بیند. پس از تقریباً خفه کردن جیمی یک شب ، دنی به Bly Manor برمی گردد و خود را در دریاچه غرق می کند و سرگردانی ویولا در محوطه شب را از سر می گیرد.

چگونه روح دنی در اتاق هتل به جیمی برمی گردد؟

درست مثل دنی و هنری تماشاگران شخصی و داپلنجرهای خارق العاده خود را می بیند ، ممکن است شبح دانی که به نسخه قدیمی جیمی در اتاق هتل نگاه می کند همان شبانی نیست که در محوطه Bly سرگردان است. پس از همه ، پس از آنکه فلورا و مایلز با هنری برای شروع زندگی جدیدی به آنجا نقل مکان کردند ، جشن عروسی در آمریکا برگزار می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت