بهترین آسیاب قهوه برای سال ۲۰۲۰: Oxo ، Breville ، Cuisinart و موارد دیگر

2020-11-04
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ممکن است صاحب یک قهوه ساز با توانایی جدی در تولید آب جوش باشید ، اما اگر با یک آسیاب بد جفت شوید خیلی مهم نخواهد بود. یک چرخ خوب دانه های قهوه را به طور مداوم پردازش می کند. اگر اینگونه نباگردید ، در نهایت منجر به استخراج عطر و طعم ناهموار و احتمالاً یک فنجان قهوه می شود که می توانست طعم بسیار بهتری داشته باگردید.

اجازه ندهید این اتفاق برای شما بیفتد. یک آسیاب قهوه جدی تهیه کنید که کالا را فنجان پس از فنجان تحویل می دهد. من سه مورد دلخواه خود را در زیر انتخاب کرده ام ، و به دنبال آن لیستی از آسیاب های برقی دیگر قرار داده ام. دستگاه های نهایی آسیاب قهوه با موتورهای قدرتمند و ویژگی ها و تنظیمات مفید آسیاب ، آسیاب سازگار (چه خوب و چه درشت ، بسته به نوع آسیاب) ارائه می دهند ، استفاده از آنها و تمیز کردن آنها آسان است.

بله ، این لیست راهنمای خریداران از ۱۰۰ دلار شروع می شود که به هیچ وجه ارزان نیست. ، اما این بدان دلیل است که من شخصاً همه این آسیاب های قهوه را آزمایش کردم و فقط نتایج حاصل از تنظیم بودجه را دوست نداشتم. (جزئیات تست را به همراه مزایا و معایب هرکدام و لیست کاملی از مدلهای دیگر که باعث برش نگردیده اند را ببینید.) من پیگیری خواهم کرد که آیا ماشین سنگزنی معامله ای دیگر ارزش داد و ستد را دارد در آینده و مطابق آن داستان را به روز کنید.

همچنین ، حتماً راهنمای ما برای بهترین دستگاه های اسپرسو خانگی برای فروش در حال حاضر را بخوانید.

تایلر لیزنبی / CNET

اگر شما یک نوشیدنی قهوه هستید که به یک دستگاه آسیاب قهوه جامد ، همه منظوره (نسبتاً ارزان) نیاز دارید ، من ۱۰۰ دلار Oxo Brew Conical Burr Grinder را به عنوان بهترین آسیاب قهوه در کل پیشنهاد می کنم. از نظر سازگاری آسیاب ، آسیاب قهوه Oxo Conical Burr در گروه آزمون من در جایگاه دوم قرار گرفت. این پشت ۲۰۰ دلار Breville Smart Grinder Pro است که در آسیاب رتبه اول را دارد اما هزینه آن نیز دو برابر است. با این وجود دستگاه مخروطی Oxo Brew Conical Burr Grinder می تواند لوبیا را سریعتر آسیاب کند. و گرچه تنظیمات درشت کاری کمتری دارد ، دستگاه فولاد ضد زنگ Oxo همه کاره تر است. آسیاب قهوه Oxo burr می تواند آنقدر خوب خرد شود که به عنوان آسیاب اسپرسو در یک خرج استفاده شود. دستگاه آسیاب قهوه Oxo از جنس استنلس استیل همچنین می تواند قهوه را به اندازه کافی درشت برای دم کردن یک فنجان سیفون ، پرس فرانسه و دم کرده سرد تولید کند. سایر مزایا این است که Oxo Brew به راحتی تمیز می شود و در هنگام سنگ زنی کمتر از سایر آسیاب ها خراب می شود. ۱۰۰ دلار ممکن است زیاد به نظر برسد ، اما به خاطر داشته باشید که یک آسیاب قهوه و اسپرسو با کیفیت باید مدت طولانی آسیاب شود.

Tyler Lizenby / CNET

نمی توانید خیلی ساده تر از ۱۳۹ دلار Encore باراتزا شوید. Encore Conical Burr Grinder فقط یک کنترل دارد: یک سوئیچ که آسیاب را روشن و خاموش می کند. این فقط آسان نیست – این آسان آسان است. با فشار دادن مداوم یک دکمه در قسمت جلوی Encore ، خرد کردن نیز فعال می شود. زمین از دستگاه در اندازه ذرات نسبتا سازگار بود. دستگاه تمیز کردن آن نیز ساده و در هنگام آسیاب سر و صدا کمتری دارد نسبت به بسیاری از آسیاب های قهوه ای که آزمایش کرده ایم.

بررسی Baratza Encore ما را بخوانید.

تایلر لیزنبی / CNET

اگر می خواهید یک فنجان اسپرسو داشته باشید ، در اینجا یک سازنده اسپرسو برای بررسی وجود دارد. برای سنگ زنی با فولاد ضد زنگ برس ۲۰۰ دلاری Smart Grinder Pro کمی بیشتر پرداخت خواهید کرد. اما اگر دلتان برای کشیدن عکس های اسپرسو در خانه دل بسته است ، Smart Grinder Pro بهترین آسیاب قهوه برای اسپرسو ، فنجان پس از فنجان است. این آسیاب هوشمند با سوراخ کننده های فولادی ضد زنگ می تواند زمینه های قهوه بسیار خوبی تولید کند ، نوعی که برای دم کردن اسپرسو یا قهوه ترک لازم است. این دستگاه همچنین زمینه های سازگار با سایز ثابت را از بین تمام دستگاه هایی که آزمایش کردم ، ایجاد کرده است. Breville دارای ۶۰ تنظیمات است و همراه با آداپتورهای مخصوص پورت فیلترهای دستگاه اسپرسو است. اگر دوست دارید سیفون ، پرس فرانسوی یا دم سرد تهیه کنید ، فکر کنید که به جای دیگری نگاه کنید. زمینه های این آسیاب دانه های قهوه حتی در درشت ترین حالت نیز برای آن روش ها بسیار مناسب است.

بررسی Breville Smart Grinder Pro ما را بخوانید.

بنابراین ، دقیقاً چگونه آسیاب قهوه را آزمایش می کنیم؟

آسیاب قهوه ایده آل ذرات زمینی را تولید می کند که از اندازه ای سازگار و صحیح برخوردار هستند. منظور ما از این کار این است که اندازه ذرات آسیاب گردیده قهوه باید با درشت بودن آسیاب آن مطابقت داشته باگردید ، خوب یا نه. اندازه زمینهای تولید گردیده نیز باید متناسب با روش تهیه در نظر گرفته گردیده باگردید ، همانطور که در دفترچه راهنمای محصول آمده است.

برای آزمایش هر آسیاب برای بررسی آسیاب قهوه ، ابتدا تمام قطعات توصیه گردیده توسط سازنده را با دست شسته و خشک می کنیم. سپس ما هر دستگاه را در سطح مناسب برای آسیاب قهوه قطره ای یا قهوه ساز خودکار تنظیم می کنیم (همانطور که در کتابچه راهنما نشان داده گردیده است). گاهی اوقات کتابچه راهنمای خاصی ندارد. در این حالت ، تنظیم دانه درشت را برای خرد کردن قهوه انتخاب می کنیم ، سپس آن را با یک سطح درشت دیگر بالا می آوریم (از آسیاب خوب ، مانند آسیاب اسپرسو ، برای آسیاب درشت). به عنوان مثال ، اگر یک چرخ ۱۶ تنظیمات خرد کردن کامل داشته باگردید (با فرض اینکه ۱۶ گزینه خرد کردن و ۱ خوب باگردید) ، ما آن را برای سطح درشت ۹ تنظیم خواهیم کرد.


در حال پخش:
این را تماشا کنید: [۱۹۶۵۹۰۱۸] پنج نکته ای که باید قبل از خرید آسیاب قهوه بدانید۱:۵۹

بعد ۱۰ گرم دانه قهوه کامل وزن می کنیم تا خرد شود. به طور پیش فرض لوبیای تست ما کرکلند رست کلمبیایی است. همان دانه هایی است که ما برای آزمایشات قهوه ساز استفاده می کنیم. (بدون قضاوت ، لطفاً.) وقتی به اندازه ما قهوه و اسپرسو خرد کنید ، صرفه جوئی دارد.

سپس نمونه لوبیاهای خود را از طریق چرخ می کنیم. ما همچنین یادداشت می کنیم که چرخ آسیاب دانه های قهوه چه مدت طول می کگردید. بعد ، ما زمین ها را با دقت جمع می کنیم ، سپس آنها را با الک دو صفحه ای به مدت ۶۰ ثانیه الک می کنیم. برای این منظور ما از سیستم Kruve Sifter استفاده می کنیم. Kruve Two اصلی ما دارای دو صفحه مشبک با اندازه دیافراگم مختلف (۸۰۰ و ۴۰۰ میکرون) است. این مرحله به ما امکان می دهد اندازه آسیاب و قوام آسیاب نمونه خود را اندازه گیری کنیم. پایگاه Kruve اکنون جایگزین Kruve Two گردیده و پنج صفحه مشبک (۳۰۰ ، ۵۰۰ ، ۸۰۰ ، ۱۱۰۰ و ۱۴۰۰ میکرون) را ارائه می دهد.

ما برای تأیید قوام اندازه آسیاب از سیستم غربال قهوه Kruve استفاده کردیم. .


برایان بنت / CNET

آسیاب قهوه برقی یا آسیاب دستی زمینه هایی را ترجیحاً با تیغه های فولاد ضد زنگ تولید می کند که بیشتر از ۴۰۰ تا ۸۰۰ میکرون در اندازه ذرات هستند (در تنظیم آسیاب انتخاب گردیده ما). در آخر ، زمینه هایی را که بین دو صفحه جمع می شوند (۸۰۰ میکرون بالا ، ۴۰۰ میکرون پایین) جمع می کنیم.

آسیاب بد ذرات را با اندازه های مختلف از بزرگ تا کوچک خرد می کند. آسیاب های تیغه ای به دلیل این موضوع مشهور هستند. بر خلاف آسیاب قهوه تیغه ای ، یک آسیاب قهوه با سوراخ کننده های استیل یا سرامیکی معمولاً زمینه هایی را تولید می کند که اندازه آنها بسیار یکنواخت تر است.

علاوه بر این ، ما حداقل دو بار دیگر آسیاب می کنیم. از آنجا ، می توان میانگین عملکرد مطلوب را برای هر آسیاب ثبت کرد.

بیشتر می خواهید؟ این که یک فنجان اسپرسو ، قهوه یا قهوه ترک را ترجیح می دهید ، در اینجا لیستی از آسیاب های قهوه ای است که علاوه بر موارد بالا ، برای ارزیابی این مراحل قدم گذاشته ام. و در زیر آن ، نموداری پیدا خواهید کرد که جوانب مثبت و منفی سنگین آنها و چگونگی قرارگیری آنها در برابر یکدیگر را نشان می دهد. حالا از یک فنجان لذت ببرید!

آسیاب قهوه مقایسه گردیده

Baratza Encore آسیاب قهوه Bodum Bistro Breville Smart Grinder Pro آسیاب مخروطی Capresso Infinity Conical Burr Cuisinart Supreme Grind Automatic Burr Mill Krups GX5000 آقای. آسیاب قهوه ۱۲ فنجانی قهوه برقی آسیاب قهوه Oxo Brew Conical Burr
متوسط ​​عملکرد مطلوب (گرم) ۲٫۶ ۳٫۹ ۶٫۵ ۲٫۹ ۱٫۸ ۱٫۹ ۱٫۸ ۳٫۲
درصد عملکرد مطلوب ۲۶٫۳٪ ۳۸٫۷٪ ۶۴٫۷٪ ۲۸٫۷٪ ۱۸٫۰٪ ۱۹٫۰٪ ۱۸٫۳٪ ۳۲٫۳٪
متوسط ​​زمان خرد کردن (ثانیه) ۲۶ ۹ ۱۰ ۱۰ ۳۳ ۱۹ ۱۲ ۷
قیمت ۱۴۹ دلار ۱۰۰ دلار ۲۰۰ دلار ۹۹ دلار ۵۴ دلار ۶۰ دلار ۱۹ دلار ۱۰۰ دلار

توصیه های بیشتر درباره قهوه

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت