گوگل می خواهد برای مقابله با بحران آب و هوا به شهرها برای کاشت درخت کمک کند

2020-11-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 googletrees

Google پوشش درختان را در لس آنجلس کاهش می دهد.


Google

Google در تلاش است سایه بیشتری ایجاد کند تا با بدتر گردیدن بحران آب و هوا ، شهرهای ما را خنک کند. آزمایشگاه جدید سایبان درختی ترکیبی از هوش مصنوعی و تصویربرداری هوایی است که به شهرها کمک می کند تا ببینند در پروژه های درختکاری و کاشت درختان کجا شکاف وجود دارد گوگل گفت ، شهرها سپس خواهند دانست كه كجا درختان بیشتری بكارند.

Google در حال همکاری با شهر لس آنجلس در این پروژه است.

“دمای گردیدید در شهرهایی که اکنون بتن و زیرساخت ها باعث ایجاد جزایر گرمایی می شوند ، رایج تر می شود. که درجه حرارت بالاتر را تجربه می کند ، منجر به کیفیت پایین هوا ، کمبود آب بدن و سایر نگرانی های بهداشت عمومی می شود. ” “درختان به طور فزاینده ای به عنوان یک راه حل برای کاهش دمای سطح خیابان در حالی که کیفیت زندگی را بهبود می بخگردید ، دیده می شوند.”

آزمایشگاه سایبان درخت نشان می دهد چند درصد از محله ها دارای پوشش درختی و همچنین تراکم جمعیت و مناطقی هستند که در معرض گرمای گردیدید قرار دارند. از تصاویر جمع آوری گردیده توسط هواپیماها در بهار ، تابستان و پاییز ، از جمله عکس های رنگی و عکس های نزدیک به مادون قرمز استفاده می کند. سپس از Google AI برای اسکن تصاویر و شناسایی درختان استفاده می شود و Google Earth Engine به تحلیل این داده ها کمک می کند.

بیشتر بخوانید: تغییر اقلیم: ۹ راهی که می توانید تفاوت ایجاد کنید

آزمایشگاه درخت Google نشان داده است که ۵۰٪ ساکنان لس آنجلس در مناطق با پوشش ۱۰٪ یا کمتر درخت زندگی می کنند اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس ، گفت: “و ۴۴٪ آنها در مناطق خطرناک گرما زندگی می کنند.”

“هنگامی که جنگل شهری خود را گسترش می دهیم ، می توانیم بذر آینده سالم تر ، پایدارتر و عادلانه تری را برای جوامع که با افزایش دما و تگردیدید امواج گرما بیشترین ضربه را می بینند بکاریم.”

 Google Trees LA

پوشش درخت در لس آنجلس.


Google

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

نحوه جلوگیری از فاجعه آب و هوا | چه آینده ای۶:۲۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت