برخی از گوشی‌های ال‌جی به اندروید ۱۱ و حتی اندروید ۱۲ به‌روزرسانی می‌شوند

2021-04-07
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت  شرکت ال‌جی چند روز پیش اعلام کرد که دیگر در صنعت موبایل فعالیت نمی‌کند و تا تیرماه از بازار کسب‌وکار موبایل خارج خواهد گردید. این خبر باعث گردید کاربران نسبت به آینده گوشی‌های فعلی ال‌جی تردید داشته باشند.مقاله‌ی مرتبط:حالا این شرکت اعلام کرده که برخی از گوشی‌‌های ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

 شرکت ال‌جی چند روز پیش اعلام کرد که دیگر در صنعت موبایل فعالیت نمی‌کند و تا تیرماه از بازار کسب‌وکار موبایل خارج خواهد گردید. این خبر باعث گردید کاربران نسبت به آینده گوشی‌های فعلی ال‌جی تردید داشته باشند.

مقاله‌ی مرتبط:

حالا این شرکت اعلام کرده که برخی از گوشی‌‌های خود را به اندروید ۱۱ و حتی اندروید ۱۲ به‌روزرسانی خواهد کرد.

ال‌جی در صحبت‌های جدید خود اعلام کرده که روند توسعه اندروید ۱۲ را ادامه می‌دهد؛ اما این شرکت مشخص نکرده که جدیدترین نسخه اندروید برای کدام‌یک از گوشی‌ها منتشر خواهد گردید. احتمالا گوشی‌های پرچم‌دار این شرکت به اندروید ۱۲ به‌روزرسانی می‌شوند.

ال‌جی گفته بود که زمان پشتیبانی از گوشی‌های این شرکت نسبت به هر کشور متفاوت خواهد بود و همچنین به‌سرعت آزمایش گوگل و مدت‌زمان پشت‌سر گذاشتن رویه‌های این کار بستگی دارد.

البته شرکت ال‌جی اعلام کرده که به عرضه به‌روزرسانی‌های امنیتی برای گوشی‌های خود ادامه می‌دهد. اما به گفته جی‌اس‌ام آرنا، مشخص نگردیده که این به‌روزرسانی‌ها تا کی ادامه پیدا می‌کنند. احتمالا ال‌جی تا چند ماه دیگر به این سؤال پاسخ خواهد داد.

چند وقت پیش در صفحه آلمانی سایت ال‌جی به برنامه‌های این شرکت برای عرضه اندروید ۱۱ اشاره گردیده بود. هنوز نمی‌دانیم برنامه این شرکت برای انتشار اندروید ۱۲ چیست و باید منتظر اخبار جدیدتر باشیم.

ال‌جی اعلام کرد که همچنان از گوشی‌هایی خود پشتیبانی می‌کند و به تعمیر آن‌ها ادامه می‌دهد. حتی این شرکت یکسری کوپن رایگان برای تعمیر گوشی‌های خود به مشتریان می‌دهد.

البته مشخص گردیده میزان لوازم جانبی گوشی‌های ال‌جی محدود است و فروش آن‌ها به مدت کوتاهی ادامه خواهد داشت.

از طرف دیگر ال‌جی به این موضوع اشاره کرد که همچنان به تولید محصولاتی مانند هدست‌های بلوتوثی، بلندگوها و محصولات دیگر ادامه می‌دهد.

منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت