ال‌جی رسما فهرست گوشی‌هایی را منتشر کرد که به اندروید ۱۲ و اندروید ۱۳ به‌روزرسانی می‌شوند

2021-04-12
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت چندی پیش، ال‌جی اعلام کرد تا چند ماه دیگر از صنعت موبایل خارج می‌شود و دیگر گوشی جدیدی تولید نخواهد کرد؛ بااین‌حال، همچنان به پشتیبانی از گوشی‌های فعلی خود ادامه خواهد داد و حتی نسخه‌های جدید اندروید را برایشان منتشر خواهد کرد. ال‌جی امروز رسما زمان انتشار اندروید ۱۱ ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

چندی پیش، ال‌جی اعلام کرد تا چند ماه دیگر از صنعت موبایل خارج می‌شود و دیگر گوشی جدیدی تولید نخواهد کرد؛ بااین‌حال، همچنان به پشتیبانی از گوشی‌های فعلی خود ادامه خواهد داد و حتی نسخه‌های جدید اندروید را برایشان منتشر خواهد کرد. ال‌جی امروز رسما زمان انتشار اندروید ۱۱ برای گوشی‌های فعلی‌اش را تأیید و حتی اعلام کرد در آینده، اندروید ۱۲ و اندروید ۱۳ هم برای این گوشی‌ها منتشر خواهد گردید.

مدتی قبل، وب‌سایت آلمانی شرکت ال‌جی به زمان‌بندی انتشار اندروید ۱۱ برای گوشی‌‌های این شرکت اشاره کرده بود. حال، وب‌سایت اندروید آتوریتی به این موضوع اشاره کرده است که بسیاری از گوشی‌‌های ال‌جی تا سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ به‌روزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت خواهند کرد‌. ناگفته نماند هم‌اکنون گوشی V60 به اندروید ۱۱ به‌روزرسانی گردیده است. در‌ادامه، فهرست گوشی‌‌های ال‌جی را مشاهده می‌کنید که به اندروید ۱۱ به‌روزرسانی می‌شوند.

گوشی زمان عرضه وضعیت
LG Velvet 5G آوریل سال ۲۰۲۱ کامل‌گردیده
LG G8X سه‌ماهه سوم ۲۰۲۱ در حال آزمایش
LG Velvet 4G سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱ در حال آزمایش
LG G8S سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱ در حال آزمایش
LG Wing سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱ در حال آزمایش
LG K52 سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱ در حال آزمایش
LG K42 سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۱ در حال آزمایش

بازهم باید به این موضوع اشاره کنیم که این اطلاعات چون به وب‌سایت آلمانی ال‌جی مربوط می‌شوند، ممکن است در کشورهای مختلف با تغییراتی همراه باشند. این احتمال وجود دارد که تعدادی از گوشی‌های ال‌جی در برخی کشورها به‌روزرسانی دریافت نکنند.

وب‌سایت کره‌ای شرکت ال‌جی هم تأیید کرده است که اندروید ۱۱ برای گوشی‌هایی مانند V50 ،‌V50S ،‌Q31 ،‌Q51 ،‌Q61 ،‌Q70 ،‌Q92 و Q9 One منتشر خواهد گردید. در این وب‌سایت، به انتشار اندروید ۱۲ و اندروید ۱۳ هم اشاره گردیده است که در‌ادامه، فهرست این گوشی‌‌ها را هم ملاحظه می‌کنید.

گوشی اندروید ۱۲ اندروید ۱۳
LG Wing بله بله
LG Velvet بله بله
LG Velvet LTE بله بله
LG V50s بله خیر
LG V50 بله خیر
LG G8 بله خیر
LG Q31 بله خیر
LG Q52 بله خیر
LG Q92 بله خیر

ال‌جی قبلا اعلام کرده بود که به‌روزرسانی گوشی‌های این شرکت در کشورها و منطقه‌های مختلف متفاوت خواهد بود و احتمال دارد به‌روزرسانی‌های جدید در برخی کشورها منتشر نشوند. همچنین، این شرکت تأیید کرده است که انتشار به‌روزرسانی‌های جدید به سیاست‌های گوگل هم ارتباط دارد؛ به‌همین‌دلیل، ممکن این فهرست تغییر کند.

منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت