HBO Max: 10 بهترین فیلم برای پخش آخر هفته

2021-05-30
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 emma-sd18-1-28-3-sc110-01401022

اما اخیر ، با بازی آنیا تیلور-جوی ، به زودی از HBO Max ناپدید می شود.


ویژگی های کانونی

با تشکر از برنامه اکران همزمان تئاتر و پخش WarnerMedia ، فیلم های جدید – مانند آنجلینا جولی با بازی جدید Neo-Western کسانی که مرگ مرا آرزو می کنند – در حال حاضر در HBO Max هستند تا آخر هفته شما را مرتب کنند مشاهده متأسفانه ، در اواخر ماه مه چندین فیلم عالی از این فیلم پخش می شود ، از جمله فیلم های The Beguiled ، اما اخیر Emma ، Sofia Coppola ، Thread Rarely ზოგჯერ همیشه و موضوع شبح.

اگر هیچ یک از موارد مورد علاقه شما نیست ، HBO Max دارای تعداد زیادی است آثار کلاسیک مجموعه Criterion و مجموعه کوچکی از نسخه های اصلی با کیفیت ، که می توانید در زیر مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید : ۱۵ بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای HBO Max | همه چیزهایی که باید برای ورود به سیستم HBO Max بدانید

درام

Superhero

Wonder Woman 1984 (2020)

 http://www.cnet.com/

طرفدار دهه ۸۰؟ از جمله آن سبک فیلم سازی؟ عاقبت Wonder Woman به گردیدت الهام گرفته از الهامات آن است ، که شما را به نسخه های ساده دلچسب ماجراجویی و قهرمانی باز می گرداند ، یا واقعاً شما را با یک طرح مزخرف و سرعت پایین آزار می دهد. دیانا پرنس ، گال گدوت ، هنوز از مرگ استیو ترور (کریس پاین) دور نگردیده است و در اسمیتسونیان کار می کند ، جایی که یک اثر باستانی دنیای دردسر را شروع می کند و او را مجبور می کند چند تصمیم سخت بگیرد. کریستن ویگ و پدرو پاسکال موارد جدید اضافه گردیده به بازیگران هستند. فرار از رنگارنگ و سبک.

HBO Max

Aka The Snyder Cut. این یکی از طرفداران هواداران زک اسنایدر است که پس از اینکه مجبور گردید قبل از اتمام کار به دلیل فاجعه شخصی ، مجبور به ترک شود ، برای کارگردان تلاش کرد تا در پایان لیگ عدالت دومین ضربه را بگیرد. در جاس ودون پا گذاشت ، اما نسخه تئاتر ۲۰۱۷ یک شکست مهم و گیشه ای بود. در حال حاضر ، برش چهار ساعته کارگردان اسنایدر در HBO Max با تعداد زیادی صحنه جدید ، چند شرور جدید و سرانجام تماشایی آماده است. اگر از سبک اسنایدر اسنایدر استفاده می کنید ، ارزش دیدن دید متفاوت و متفاوت او را دارد.

هیجان انگیز

تنت (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/
ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت