Quiet Place Part II ، Cruella از HBO Max پخش نمی شود ، متأسفم

2021-05-30
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 A Quiet Place Part 2

A Quiet Place Part II جمعه اکران گردید.


پارامونت

A Quiet Place Part II و Cruella bot روز جمعه برای شروع هفته یادبود در ایالات متحده به سینماها آمد. اما برای کسانی که می خواهند در خانه بمانند ، فقط کرولا
برای پخش در دسترس است و نه در HBO Max. A Quiet Place Part II به هیچ وجه برای پخش در دسترس نیست ، و وقتی این باگردید (تقریباً در مدت یک ماه و نیم دیگر) ، روی Max هم نخواهد بود.

HBO Max سال گذشته وقتی اعلام كرد كه فیلم های جدید ، جدید را پخش می كند بدون هیچ هزینه اضافی در همان روز ورود هر فیلم به سینماهای ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ ، موجی ایجاد كرد – اما فقط در صورت توزیع آنها توسط استودیوی برادران وارنر. این بدان معناست که هر فیلم برادران وارنر امسال هم در HBO Max و هم در سینما همزمان پخش خواهد گردید ، از جمله در Heights ، Space Jam: A New Legacy ، The Suicide Squad ، Dune و The Matrix 4 که خواهد آمد.

اما همچنین به این معنی است که فیلم های دیگر استودیوها این کار را نمی کنند.

این استراتژی ترکیبی به اصطلاح ترکیبی برای برادران وارنر و HBO Max بی سابقه است ، اما همچنین وقتی هر فیلم جدیدی به سینماها می آید ، امیدهای گمراه کننده ای را در بین علاقه مندان به سینما ایجاد می کند. بدون دانستن استودیوی پخش این تلنگر جدید ، بسیاری از مردم کنجکاو می شوند که شاید این یکی از فیلم های موجود در HBO Max نیز باگردید.

فیلمهای برادران وارنر مستقیماً به مکس منتقل می شوند زیرا HBO Max و برادران وارنر هر دو متعلق به وارنر مدیا AT&T ATB هستند. آنها اساساً خواهر و برادر هستند.

اما لازم به ذکر است که این استراتژی ترکیبی مختص برادران وارنر و HBO است. هیچ استودیوی دیگری در هالیوود در قرار دادن سریع این تعداد فیلم (از جمله فیلم های پرفروش با مگابودت) در یک سرویس پخش جریانی ، اینقدر پرخاشگرانه عمل نمی کند.

استراتژی انتشار ترکیبی بسیار پرخاشگرانه است ، در واقع ، WarnerMedia در حال پایان دادن به آن پس از سال ۲۰۲۱ است. از سال ۲۰۲۲ ، فیلم های برادران وارنر انتظار می رود قبل از انتقال به قالب های دیگر مانند اجاره های آنلاین و HBO ، به طور انحصاری در سینماها یک پنجره زمان داشته باشند. حداکثر با این حال ، آن پنجره تئاتر بسیار کوتاه تر از قبل از همه گیری خواهد بود.

آیا می توانم یک مکان آرام را از قسمت دوم در HBO Max پخش کنم؟

نه دنباله سریال ترسناک A Quiet Place (توزیع گردیده توسط پارامونت پیکچرز) قرار است جمعه فقط در سینماها اکران شود.

اما! Quiet Place Part II 45 روز بعد ، در ۱۲ ژوئیه ، در سرویس پخش جریانی پارامونت پلاس در دسترس خواهد بود. این بسیار سریعتر از آن است که فیلم های نمایشی قبل از همه گیر گردیدن به یک سرویس پخش جریانی دسترسی پیدا کنند.

کرولا هم بیرون است. آیا می توانم آن را از طریق HBO Max پخش کنم؟

نه کرولا ، به عنوان یک فیلم دیزنی ، مقصد سرویس پخش جریانی خود شرکت ، دیزنی پلاس است.

اما کرولا در روز جمعه همزمان با عرضه در سینما – با قیمتی در دسترس خواهد بود. کرولا مشترکان دیزنی پلاس را برای پرداخت قفل ۳۰ دلار هزینه اضافی پرداخت می کند. این همان چیزی است که دیزنی آنرا Premier Access می نامد ، و این همان نحوه ای است که دیزنی پلاس از قبل رایا و آخرین اژدها را منتشر کرده و اینکه چگونه بیوه سیاه مارول را در ۹ ژوئیه منتشر خواهد کرد.

Cruella در دسترس خواهد بود بدون پخش در ۲۷ آگوست به تمام مشترکان معمولی دیزنی پلاس هزینه اضافه کرد.

Spiral چطور؟ این در HBO Max است؟

دیگر نه. Spiral ، آخرین فیلم ترسناک حق رای دادن Saw ، کریس راک را بازی می کند و در تاریخ ۱۳ مه در سینماها اکران گردید. اما این فیلم توسط Lionsgate توزیع گردیده است ، به این معنی که در HBO Max در دسترس نیست.

فیلمهای Lionsgate پس از مدتی حضور در سینما ، در نهایت به سرویس پخش جریانی Hulu و کانال کابلی FX منتهی می شوند. آنجا تماشا کنید تا Spiral به طور بالقوه در دسترس قرار گیرد ، اما حداقل چند ماه طول خواهد کشید.

خوب ، بنابراین چه فیلم های جدیدی را می توانم در HBO Max پخش کنم وقتی در سینما هستند؟

اینجا ادامه می دهید:

همه این عناوین در HBO Max همان روزی که در سینماهای ایالات متحده به نمایش در می آیند در دسترس خواهد بود.

هر عنوانی که با “TBD” ذکر گردیده باگردید هنوز تاریخ انتشار تأیید گردیده ای ندارد ، اما به ترتیب زمانی شلخته برای لیست زمانی که انتظار می رود در لیست قرار گرفته است.

به طور کلی ، اکثر فیلم های جدید برادران وارنر در روز پخش در ساعت ۱۲:۰۱ بامداد PT / 3: 01 بامداد ET برای پخش در مکس در دسترس قرار می گیرند. اما زمان فیلم های دیگر ممکن است متفاوت باگردید ، بسته به اینکه اولین اکران های سینمایی در سالن ها انجام می شود. به عنوان مثال Wonder Woman 1984 ، ساعت ۹ صبح PT / ظهر ET در تاریخ ۲۵ دسامبر در دسترس قرار گرفت زیرا اولین سالن های نمایش آن روز بود.

فیلم ها برای پخش در HBO Max به مدت ۳۱ روز در دسترس خواهند بود. به طور کلی انتظار می رود که آنها ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر از سرویس خارج شوند. PT در آن روز ۳۱st.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – اما نه …۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت