فروش بهترین خرید روز یادبود ۲۰۲۱: تخفیف در تلویزیون ها ، بازی ها و سرخ کن های هوا

2021-05-30
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Best Buy در آخر هفته روز یادبود معاملات خارق العاده ای دارد. اکنون تا ۳۱ ماه مه ، خرده فروش در حال خرید معاملات لوازم خانگی ، تجهیزات کامپیوتر و لوازم الکترونیکی است.

اکنون وقت آن است که بخواهید یک وسیله اصلی بخرید یا از طریق تلویزیون با آن معامله کنید. ما سنگینی سنگین را برای شما انجام داده ایم تا نیازی به مرور صفحات و صفحات محصولات برای یافتن یک معامله خوب نباشید – آنچه را که فکر می کنیم بهترین پیشنهادات رویداد فروش روز یادبود Best Buy بهترین خرید است ، در زیر بررسی کنید. به عنوان یک یادآوری ، قیمت ها و موجودی کالا همیشه “در مدت زمان تأمین منابع” است ، اما وقتی اقلام موجودی خود را پیدا کنیم ، سعی خواهیم کرد که آنها را با پیشنهادات دیگر معامله کنیم.

بهترین خرید

اگر در زمان کمبود تراشه جهانی آنقدر خوش شانس بودید که کارت ویدیوی جدیدی گیر بیاورید ، پس احتمالاً برای تطابق با آن به فضای ذخیره سازی نیاز دارید. این درایو SanDisk Extreme Pro NVMe فضای زیادی را برای کار با داده ها در اختیار شما قرار می دهد و سیستم عامل ها و برنامه ها را به صورت فلاش کنترل می کند. این یکی از پایین ترین قیمت هایی است که در ماه های اخیر در این درایو های حالت جامد NVMe از یک مارک معتبر مشاهده کرده ایم.

Razer

به طور معمول ۹۰ دلار ، این ماوس نوری سیمی Razer با ۹ دکمه قابل برنامه ریزی و مناطق روشنایی LED قابل تنظیم ارائه می شود و اکنون ۴۰ دلار تخفیف دارد. ۱۶،۰۰۰ DPI Mamba Elite نهایت دقت و بدون تاخیر ورودی را ارائه می دهد و در صورت نیاز به استفاده از آن ، حافظه داخلی می تواند تنظیمات شما را ذخیره کند.

بن فاکس روبین / CNET

اتومبیل قدیمی خود را با کنترل صوتی الکسا به یک ماشین هوشمند تبدیل کنید. من یکی از اینها را خریدم و یکی از لوازم جانبی شخص ثالث مورد علاقه من بوده است. نه تنها می توانم Spotify را فقط با صحبت كنترل كنم ، بلكه می توانم هوا و مسیرهای رانندگی را نیز بدست آورم بدون اینکه دستانم را از روی چرخ بردارم. همه آنچه شما نیاز دارید یک تلفن هوشمند و یک ورودی کمکی است و شما خوب کار می کنید.

بررسی CNET در مورد Amazon Echo Auto را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت