دوستان: لحظه های به یاد ماندنی Reunion ، از لیدی گاگا تا مت للبانک

2021-05-30
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 متیو پری-کورتنی-کوکس-دیوید-شویمر-لیزا-کودرو-مات-للبانک-و-جنیفر-آنیستون

لیدی گاگا برای خواندن گربه بد بو به لیزا کودرو پیوست.


HBO حداکثر

یادداشت سردبیران: یك اسپویلر مهم در پیش است ، بنابراین اگر می خواهید كاملاً خراب نشوید با احتیاط ادامه دهید.

بهترین قسمت های Friends: The Reunion ، كه هم اكنون از طریق HBO Max پخش می شود ، فقط شامل این موارد می شود شش نفر از اعضای اصلی بازیگران. جیمز کوردن ماهرانه وظایف میزبان را انجام می دهد. مشاهیر از جمله BTS ، جاستین بیبر و لیدی گاگا ظاهر می شوند. سازندگان این نمایش از پشت صحنه خبرهای مشترک – و همه خوب هستند. اما لحظاتی که احتمالاً بیشتر به خاطر خواهید سپرد ، زمانی است که جنیفر آنیستون ، کورتنی کاکس ، لیزا کودرو ، مت لوبلانک ، متیو پری و دیوید شویمر فقط در مجموعه قدیمی نمایش NBC مشغول چت هستند و گویی هیچ کس در دنیا وجود ندارد. .

بارها و بارها در دیدار دوباره گفته گردیده است: طنز نمایشی مربوط به آن دوره از زندگی است که دوستان شما خانواده شما هستند. بنابراین تعجب آور است که چنین علاقه خاصی به نمایش وجود دارد ، به ویژه در میان کسانی که با آن بزرگ گردیده اند و بعداً به شرکا و شاید بچه ها ، وام های رهنی و مشاغل پر فشار می روند؟ چه کسی دوست ندارد ، حتی برای یک لحظه ، به زمان کمتری از مسئولیت ها و خنده های بی پروا بازگردد؟

 Friends-hug

Matt LeBlanc در حالی که دیوید شویمر و لیزا کودرو در هنگام Friends: The Reunion نگاه می کنند ، کورتنی کاکس را در آغوش می گیرد.


HBO Max

در گردهمایی بخشی وجود دارد که بازیگران (به جز شویمر که نمی تواند آن را به خاطر بسپارد) صحنه ای را به یاد می آورند که در آن آنها تصمیم می گیرند فقط یک توپ را تا آنجا که می توانند به عقب و جلو پرتاب کنند. حتی اگر هرگز آن بازی دقیق را انجام نداده باشید ، چیزی در بینندگان باعث می شود خاطره ای از زندگی خود را به خاطر بسپارند که ممکن است ساعت ها برای انجام کاری ناچیز و در عین حال فوق العاده راضی کننده ، و بهترین دوستان در کنار خود بگذرانند. شاید ما ظاهر دوستان یا آپارتمانهای گران قیمت آنها در نیویورک را نداشته باشیم. شاید ما میمون خانگی نداشتیم. اما یک عنصر جهانی در این نمایش وجود دارد که آن را به موفقیت چشمگیر خود تبدیل کرده است.

در اینجا شش لحظه از Friends وجود دارد: تجدید دیدار که به شما یادآوری می کند زمانی را که دوستان خودتان برای شما آنجا بودند. (توجه: یک لحظه نیز وجود دارد که آنیستون و شویمر فاش می کنند احساسات واقعی نسبت به یکدیگر داشته اند ، اما گرچه این موضوع باعث ایجاد هیاهوی زیادی می شود ، اما این برش را به عنوان یکی از لحظات مورد علاقه من ایجاد نکرد.)

۱ . افتتاحیه

ویژه مراسم تجمع یک ساعت و ۴۵ دقیقه است ، اما صحنه ای دلپذیرتر از افتتاحیه وجود ندارد ، زیرا شش بازیگر به طور جداگانه به مجموعه ای که مشهور گردیده اند برمی گردند. شویمر ، بازیگر راس گلر ، می خندد. آنیستون ، که نقش راشل گرین را بازی می کرد ، خواهان جعبه دستمال است. LeBlanc – قهرمان دور هم جمع گردیدن برای روشن نگه داشتن چیزها وقتی که می توانند اشک آور شوند – حدس می زند که آیا یک دیوار تنظیم گردیده همیشه بنفش است. (بقیه بازیگران: “بله!”) اگر تا به حال به یک دیدار خوب رفته اید ، یا دوستانی را که هنوز دوست دارید دوباره مرور کرده اید ، اما مدتی است که آنها را ندیده اید ، این مسحورکننده ترین قسمت کل نمایش است.

۲٫ مسابقه چیزهای بی اهمیت

قبل از پخش دیدار ، گمانه زنی هایی در مورد اینکه آیا بازیگران دوباره شخصیت های قدیمی خود را بازی می کنند وجود داشت. آنها این کار را نمی کنند ، اما آنها یک بازی چیزهای بی اهمیت درباره این سریال را بازی می کنند ، و اپیزودی را که جوی تریببیانی و چندلر بینگ در مقابل همسایگان راشل و مونیکا در یک مسابقه چیزهای بی اهمیت بالا می روند تقلید می کنند و سعی می کنند آپارتمان جادارتر خود را به عنوان جایزه به دست آورند. در این صحنه های شاد ، این سریال بیشتر شبیه یک قسمت از دوستان دیده نگردیده از سالهای گذشته است ، با لبلان فریاد می کگردید که وقتی دختران دختران جواب می دهند جواب را می داند ، و آنیستون به بچه ها فریاد می کگردید که “این چرخش تو نیست!” هر زمان که دیدار به بازی چیزهای بی اهمیت کاهش می یابد ، با شویمر مقابل یک صفحه سوال رنگارنگ ، پیمایش در تلفن خود را متوقف کنید و تنظیم کنید. این به همان اندازه خوب است.

 david-schwimmer-friends-trivia

دیوید شویمر برای یک صحنه دیدار مجدد Friends در کوئیزمستر بازی می کند که احساس می کند می تواند قطعه ای از یک قسمت دیده نگردیده باگردید.


HBO Max

۳٫ لیدی گاگا Smelly Cat را می خواند

شخصیت Kudrow Phoebe Buffay به خاطر ترانه های محلی احمقانه اش مشهور بود ، از جمله Smelly Cat به یاد ماندنی ترین بود. بنابراین وقتی او گیتار خود را بیرون آورد تا یک بار دیگر روی کاناپه Central Perk (بچه تقصیر تو نیست!) در مورد بچه گربه ضعیف ناله کند ، گوش کن. لیدی گاگا برای اجرای آهنگ به کودرو می پیوندد و همه چیز در مورد صحنه تصحیح است. چه تعداد بیننده در طول سالهای گذشته این ترانه را برای گربه های معطر خود خوانده اند؟ یک کلاسیک چرخش جدیدی پیدا می کند.

۴٫ مردم عادی عشق خود را به دوستان تقسیم می کنند

مطمئناً ، بیشتر صحنه های عالی این دیدار شش بازیگر اصلی را شامل می شود – در مورد طرفداران دختر ریز ویترسپون در مورد ظاهر او به عنوان خواهر راشل چیزهای زیادی وجود ندارد. اما در یک بخش غافلگیرکننده ، این فیلم باعث کاهش فیلم های طرفداران عادی در سراسر جهان می شود که درباره چگونگی لمس دوستان آنها صحبت می کنند ، و اگرچه به نظر می رسد یک تنظیم گل ذرت است ، کار می کند.

هنگامی که پدرش یک تشخیص جدی پزشکی پیدا کرد ، یک مرد خاطرات نمایش را برای او راحت می کند و یک مرد همجنسگرا می گوید این نمایش باعث گردیده در کمتر زمانی که نمی توانست آنچه را که هست به اشتراک بگذارد. یکی می گوید: “دوستان همان چیزی بودند که به خانه آمدم.” “آنها دوستان من بودند.” همانقدر که به نظر می رسد یک خط توسط یک روزنامه نگار نوشته گردیده است ، شما آن را باور دارید. نمایش آنقدر خوب بود.

۵٫ Matt LeBlanc شانه اش را بیرون می آورد

در یک قسمت قدیمی ، صحنه ای وجود دارد که جوی LeBlanc به طور فیزیکی خودش را روی صندلی می اندازد. در عکسبرداری چهارم از صحنه ، ما می فهمیم که LeBlanc خودش را آزار داد. او شانه اش را بیرون آورد و بازیگران با تماشای این نمایش با فریاد کنونی همدردی کردند. LeBlanc ستاره مطلق تجدید دیدار است – او در صورت لزوم خنده ها را به ارمغان می آورد ، به نظر می رسد او واقعاً همه را دوست دارد ، اما هنوز هم به نظر می رسد که فقط هیجان زده است که بخشی از کارها بوده است و خاطرات خوب او به بحث و گفتگو می پردازد.

شاید به دلیل اینکه او یک نقطه مرکزی است ، این صحنه یکی از جذاب ترین صحنه هاست. تهیه کنندگان و بازیگران خاطرات خود را از صحنه به اشتراک می گذارند و بینندگان می توانند تصاویر پشت صحنه تیم را که به طور ناگهانی در صحنه طغیان می کند ببینند تا به او کمک پزشکی کنند. زنجیری که پس از آن او را ملزم به پوشیدن می کند ، در این نمایش نوشته می شود و ناگهان اپیزودی که ممکن است شما یک میلیون بار دیده باشید برای تمرکز از طریق یک لنز تازه وارد می شود. چه کارا می کنی'؟

۶٫ تجدید دیدار به پایان می رسد

پایان دیدار ، دقیقاً مانند آغاز ، غم انگیز را با شیرینی مخلوط می کند. کودرو به طور کامل توضیح می دهد که چرا شخصیت ها هرگز نباید در یک سریال یا فیلم دیگر به هم برسند ، و خاطرنشان کرد که هر شش مورد با یک یادداشت شاد به پایان رسیدند و نویسندگان باید از شادی دوستان برای یک فیلم تجدید دیدار استفاده کنند

جیمز کوردن ، مجری برنامه ، از هر بازیگری می پرسد شخصیت های امروز کجا قرار خواهند گرفت (جای تعجب نیست ، لوبلانک بهترین پاسخ را دارد) ، سپس نمایش فیلم های دیده نگردیده از رقص معروف چشمه را از تیتراژ ابتدایی پخش می کند. (توجه داشته باشید حوله های حمام دیزنی بچه های ارزان قیمت که بازیگران به دست خودشان خشک می شوند.) این پایان رضایت بخشی برای یک دیدار رضایت بخش است که شاید توسط شویمر وانمود شود که وانمود می کند تازه با بازیگری که به مدت یک دهه در نقش خواهرش بازی کرده ملاقات کرده است. “کورتنی است؟” او به کاکس می گوید. همینطور است

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت