دیدار مجدد دوستان در نقاطی کشیده می شود ، اما این بیشتر یک بازگشت آزار دهنده است

2021-05-30
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Matt LeBlanc کورتنی کاکس را در آغوش می کگردید

Matt LeBlanc در حالی که دیوید شویمر و لیزا کودرو در جریان Friends: The Reunion نگاه می کردند ، کورتنی کاکس را در آغوش می کگردید.


HBO Max

وقتی متیو پری و مت لبلانك در روی صندلی های چرمی كنار هم قرار می گیرند در Friends: The Reunion ، برای یك لحظه است ، انگار كه هیچ زمانی از شخصیت های آنها گذشته است جلوی تلویزیون گرامیشان در آن سالها پیش.

با این وجود از زمانی که چندلر بینگ و جوی تریببیانی یک پد لیسانس در نیویورک را در کمدی طولانی مدت NBC به اشتراک گذاشتند ، عمرهای زیادی زندگی کرده اند. و در مورد پری ۵۱ ساله ، که با اعتیاد دست و پنجه نرم می کند و اخیراً ، سه ماه را در بیمارستان پس از جراحی دستگاه گوارش گذرانده است ، زندگی همیشه خنده دار نبوده است.

جوی و چندلر ، هم اکنون و هم اکنون.


GIF توسط لسلی کاتز / CNET

“اوه ، ماتی ، دیدن تو خوب است ، مرد” ، پری به لوبلانك مهربان ، كه حالا یك خرس عروسكی ۵۳ ساله از یك پسر است كه بغل های طولانی را به هم بازیگران سابق خود تحویل می دهد ، می گوید .

تبادل نظر بین این دو بازیگر یک گرمای واقعی است و وقتی یک قسمت قدیمی در ۲۰ سالگی دوباره به سمت آنها برگردانده می شود ، و در همان محل به بارفروشان متکی می شود ، احساس مالیخولیایی سخت است. حالا آنها دو پسر میانسال هستند که موهای خاکستری و تجربه بیشتری دارند ، دوباره با هم هستند و به عقب نگاه می کنند. این یک لحظه ساده است ، با حسی که به کل خاصیت نفوذ می کند.

دیدار بسیار پیش بینی گردیده که اکنون در HBO Max پخش می شود ، شش بازیگر اصلی را در صحنه اصلی موسیقی در استودیوی برادران وارن متحد می کند. تعداد زیادی در بوربانک ، کالیفرنیا این اولین بار است که از زمان پخش فینال در سال ۲۰۰۴ ، لبنان ، پری ، جنیفر آنیستون ، کورتنی کاکس ، لیزا کودرو و دیوید شویمر در یک اتاق با هم بودند.

یکی از بالاترین امتیازهای تلویزیونی در همه زمان ها ، دوستان اجرا می کردند برای ۱۰ فصل ، به طور متوسط ​​۲۵ میلیون بیننده در هفته و هر شش بازیگر را به ستاره بین المللی سوق داد. وقتی پخش نهایی سریال در ماه مه ۲۰۰۴ انجام گردید ، بیش از ۵۲ میلیون بیننده برنامه را تنظیم کردند و نتفلیکس آن را برای مخاطبان کاملاً جدیدی به ارمغان آورد.

برای دیدار بدون نسخه ، بازیگران یکی یکی در مرحله ۲۴ حاضر می شوند ، بنابراین وقت داریم که عکس العمل احساسی هر کس را از بازگشت به مجموعه نمادین ، ​​دقیقاً مانند گذشته بازسازی کنید. آنیستون می پرسد که بافت ها کجاست؟ لوبلانک در حالی که در آپارتمان قدیمی که وی و شخصیت پری مشترک بودند ایستاده است و می گوید: “من لرز گرفتم.”

همچنین بازیگران با یادآوری و بی زحمت به شخصیت هایی که دور یک میز نشسته بودند و فیلم نامه های کلاسیک قدیمی را می خواندند ، می خندند (بازگشت کودرو به صدا و حرکات فیبی بوفی یک لذت خاص است). و اشک وجود دارد. دیوید کرین ، یکی از تهیه کنندگان اجرایی هر دو سریال Friends و ویژه دیدار می گوید: “این نمایش” مربوط به آن دوره از زندگی شما است که دوستانتان خانواده شما هستند “. کاملاً واضح است که بازیگران از این طریق به یکدیگر فکر می کردند ، و حتی با تجربه مشترکشان به عنوان بازیگران جوان در جستجوی مگام-شهرت تازه وارد ، آنها را نزدیکتر کرد.

شش جلد بی شماری از مجلات ، از جمله Rolling Stone ، مورد هجوم قرار گرفتند و هرکجا که می رفتند توسط طرفداران فریاد کشیده می گردیدند. تبلوئیدها زندگی شخصی آنها را با شیفتی وحشیانه دنبال می کردند ، حتی بالگردهایی که بالای خانه هایشان چرخیده بودند و سعی در گرفتن فیلم داشتند.

شویمر در حالی كه شش سخنرانی روی صحنه در اتاق نشیمن با دقت بازسازی گردیده در آپارتمان مونیكا گلر و راشل گرین می گوید: “هیچ كسی از آنچه ما متحمل گردیده بودیم عبور نمی كرد ، مگر پنج نفر دیگر.” آنیستون ، که همچنان یک وسواس جدی است ، اضافه کرد ، “این به نوعی در مسیرهای عصبی ما نقش بسته است …” ما در واقع خانواده هستیم. “http://www.cnet.com/”

ویژه در این موارد در بهترین حالت است لحظات واقعی و صمیمی ، مانند زمانی که پری فشاری را که در مقابل تماشاگران زنده استودیو احساس می کرد ، آشکار می کند.

“احساس می کردم اگر آنها نخندند می خواهم بمیرم ، و مطمئناً سالم نیست ، اما من او گاهی خط می گفت و آنها نمی خندیدند و من عرق می کردم و دوست داشتم ، اگر خنده ای را که قرار بود بخندم نخورم ، دچار تشنج می شوم “، او به همبازیان خود نشان می دهد که به نظر می رسد در مورد اضطراب برای اولین بار.

 دوستان

دوستان دیرینه: جنیفر آنیستون ، کورتنی کاکس ، متیو پری ، لیزا کودرو ، دیوید شویمر و مت لبلانک خاطرات خود را در مقابل چشمه ای که تیتراژ آغازین فیلم در آن فیلمبرداری گردیده بود ، یادآوری می کنند .


HBO حداکثر

در یک ساعت و ۴۵ دقیقه ، تجمع مجدد می توانست از افشاگری های بیشتری در مورد بازیگران در آن زمان و اکنون استفاده کند ، و به مراتب کمتر از مواد پرکننده بود. هنگامی که اعضای گروه در صحنه مشغول چت نیستند ، جیمز کوردن ، مجری برنامه The Late، Late Show ، در بیرون از تماشاگران زنده و دارای فاصله اجتماعی و چشمه معروف جایی که تیتراژ آغازین در آن شلیک گردیده است ، با آنها مصاحبه می کند. اما او همه چیز را نسیم نگه می دارد ، و از سوالات اساسی در مورد ناامیدی های حرفه ای ، طلاق ، مشکلات سلامتی و پیری در هالیوود جلوگیری می کند.

شش نفر از اعضای برجسته بازیگران Friends در HBO Max به هم پیوستند.


NBC

مونتاژ طرفداران از سراسر جهان در مورد معنای دوستان برای آنها احساس تعجب می کند. و بخشی که میهمانان برجسته آن با مدهای مد از باند راهپیمایی می روند ، می توانستند از پیچ و خم استفاده کنند.

هنوز هم ، طرفداران سخت گیر دوستان احتمالاً در اینجا چیزهای زیادی برای دوست داشتن پیدا خواهند کرد. Cameos عبارتند از مگی ویلر ، برای تکرار خنده غرورآمیز که مشخصه شخصیت او Janice ، دوست دختر سابق چندلر بود. ریز ویترسپون ، که نقش خواهر راشل جیل را بازی می کرد ، همانطور که جیمز مایکل تایلر ، نقش گانتر کارمند Central Perk دوستدار راشل را نشان می دهد. حتی همسایه بدخلق آقای هکلز ، با بازی لری هنکین ، ظاهر می شود. اوه ، آیا من به لیدی گاگا ، جاستین بیبر و BTS نیز اشاره کردم؟

یكی از اعضای گروه موسیقی پسرانه كره ای محبوب “۱۹۴۵۹۰۰۵] می گوید:” دوستان واقعاً سهم بزرگی در آموزش انگلیسی من داشتند.

خروجی ها لبخند به همراه می آورند (“محوری! محوری! محوری!”): صحنه مشهور راس ، راشل و چندلر که سعی می کنند یک مبل را از پله بالا ببرند منجر به خنده غیرقابل کنترل بین زمان می شود. پایان فیلم های پشت صحنه نشان می دهد که آنها با مهربانی یکدیگر را لوس می کنند و یکدیگر را در آغوش می گیرند. افشاگری در مورد احساسات دو بازیگر نسبت به یکدیگر در حال حاضر مردم را به هم زده است.

اما حتی کسانی که نمی توانند نحوه خواستگاری مونیکا از چندلر یا اینکه چرا راس و راشل یک شکست بودند را بازگو کنند ، می توانند با برخی اوقات قاطعانه ارتباط برقرار کنند. تجربه در قلب تجدید دیدار: بازگشت به نقاط اصلی گذشته ما چگونه است.

“بنابراین هیچ کس به شما نگفت که زندگی به این ترتیب خواهد بود” ، یک خط از آهنگ تم سریال نشان می دهد. ممکن است شخصی به ما گفته باگردید که زمان به سرعت می گذرد ، اما چگونه یک ربع قرن از اولین پخش این کمدی گذشته است؟ همانطور که خاطرات بازیگران را می شوی ، بسیاری از بینندگان ممکن است خود و جزئی از زندگی خود را در این دوستان قدیمی ببینند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت