بهترین معاملات پخش کننده پخش جریانی برای سال ۲۰۲۱

2021-05-30
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Prime Day 2021 ممکن است هنوز به طور رسمی اعلام نگردیده باگردید – اگرچه گزارش گردیده است در ۲۱ و ۲۲ ژوئن – اما در حال حاضر یک معامله بزرگ در دستگاه های جریان وجود دارد. [۱۹۶۵۹۰۰۲] از بسته ۹۰ دلاری Netflix / Chromecast تا ۱۰ دلار تخفیف برای Fire TV Stick 4K و Roku Streaming Stick Plus 4K گزینه های زیادی وجود دارد در دسترس. همه دستگاه های زیر روش های ساده ای برای به روزرسانی تلویزیون های قدیمی تر با جدیدترین خدمات پخش جریانی ، با برخی قیمت های پایین یا نزدیک به همیشه هستند.

توجه داشته باشید که قیمت و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است نوسان داشته باگردید.

Sarah Tew / CNET

اگرچه Roku Express 4K Plus مورد علاقه جدید ما ، جریان Roku است Stick Plus 4K هنوز هم عالی است. این دو هزینه یکسانی دارند و در واقع از طراحی یکسان نیستند ، اگرچه Express 4K Plus از یک آداپتور اترنت اختیاری پشتیبانی می کند. هر دو صدها برنامه ، رابط کاربری عالی Roku ، یک ریموت کنترل صوتی قوی و همچنین ۴K HDR و Apple AirPlay را ارائه می دهند.

بررسی Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

این تنها چوب آتش است که می تواند ۴K را پخش کند ویدئوی HDR و با همان قیمت چسب استاندارد و غیر ۴K ، حتی اگر از قبل تلویزیون ۴K ندارید ارزش سرمایه گذاری را دارد.

بررسی Fire TV Stick 4K را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

به طور معمول ۳۰ دلار ، Fire Stick Lite پخش ۱۰۸۰p و یک ریموت صوتی مجهز به الکسا. در حالی که طاووس هنوز MIA است ، این بهترین انتخاب CNET برای پخش بودجه در دوره است.

بررسی Fire TV Stick Lite ما را بخوانید.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

کدام روکو رفتن است – به؟ ما آن را خراب می کنیم۳:۴۳

با همان قیمت Ultra در یک روز عادی ، Streambar یک پخش کننده ۴K توانایی را با یک ترکیب می کند نوار صدا تقویت کننده گفتگو. حتی برای اندازه گیری بلوتوث نیز پرتاب می شود.

بررسی Roku Streambar ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Roku Ultra 2020 نسخه قابل توجهی را برای سایر Roku ارائه می دهد دستگاه هایی که دارای ردیاب یاب و پورت اترنت سیمی هستند. کیفیت تصویر با پشتیبانی از Dolby Vision مانند همیشه خوب است و به لطف پردازنده فوق العاده سریعتر از سایر اولتراها نیز سریعتر است. با قیمت ۷۶ دلار واقعاً معامله خوبی است.

بررسی Roku Ultra 2020 ما را بخوانید.

Chris Monroe / CNET

چیزهای زیادی برای Chromecast جدید Google با Google دوست دارید تلویزیون ، از جمله رابط کاربری اصلاح گردیده ، ۴K HDR با پشتیبانی از دالبی ویژن ، یک تلفیق از راه دور واقعی و عالی با دستیار Google. در یک معامله انحصاری فروشگاه Google ، غول جستجو در حال پخش جریانی ۵۰ دلاری معمول خود با شش ماه برنامه استاندارد Netflix با قیمت ۹۰ دلار است. این قرارداد برای مشترکین جدید و موجود Netflix در دسترس است.

Chromecast ما را با مرور Google TV بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Fire TV Cube ترکیبی از یک بلندگوی کنترل صدا صوتی الکسا است ، یک پخش کننده ویدیوی Fire TV 4K و یک کنترل از راه دور جهانی در یک دستگاه. اگر دوست دارید از صدای خود برای کنترل تلویزیون استفاده کنید – و دیگر دستگاه های خانگی الکسای پسندتان را ذکر نکنید – شاید ارزش این را داشته باگردید که روی این محصول جالب همه در یک محصول که از ۱۲۰ دلار به ۱۰۰ دلار کاهش یافته است ، غوطه ور شوید. توجه داشته باشید که این جدیدترین نسخه (۲۰۱۹) است که از زمان ارزیابی اولیه آن در سال ۲۰۱۸ ، پیشرفت های خوبی به آن اضافه گردیده است.

در مورد Fire TV Cube بیشتر بخوانید.

Sarah Tew / CNET

نمایش Roku به خوبی Roku نیست Express 4K Plus – فاقد کنترل از راه دور کنترل صدا و تلویزیون است – اما اگر این ویژگی ها برای شما مهم نباشند یا در صورت خواندن این مورد ، موجودی Plus به پایان نرسد ، Premiere همچنان یک ۴K ثابت است. ارزش پخش کننده HDR.

Sarah Tew / CNET

Roku Express ارزان و ساده است ، همه را تحویل می دهد لذت بردن از پلت فرم Roku ، اما در یک بسته کوچک و دیوانه. همراه با یک درگاه از راه دور ، پورت های Micro-USB و HDMI ، یک کابل HDMI ، به همراه یک برچسب کوچک برای ثابت نگه داشتن آن.

بررسی Roku Express (2019) ما را بخوانید.

Roku

این یک روکو استخوان دار است که می تواند تمام نیازهای جریان شما را برطرف کند . به سرعت Streaming Stick Plus نیست و از راه دور پیشرفته تر Roku (دارای میکروفون برای کنترل صدا و نیازی به اشاره مستقیم آن به تلویزیون) نیست. همچنین فاقد پشتیبانی ۴K و ویژگی های جدیدی مانند AirPlay است. با این حال ، این فقط ۱۷ دلار است و برای پخش جریانی اساسی باید خوب باگردید. جدا از رنگ سفید ، SE تقریباً مشابه Roku Express 25 دلاری است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت