نیکس در مقابل هاوکس ، لیکرز در مقابل سانز: نحوه تماشای ، پخش پلی آف NBA امروز به صورت زنده در ABC

2021-05-30
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

پلی آف NBA 2021 آخر هفته روز یادبود را داغ می کند زیرا سریال های دور اول به مراحل تعیین کننده خود می رسند. بهترین تیم های بسکتبال سرانجام در میدان های خانگی واقعاً در حضور هزاران هوادار بازی های پرمخاطره را انجام می دهند ، برای سطحی از گردیدت و هیجان که در حباب سال ۲۰۲۰ به گردیدت از دست رفته بود.

یکشنبه با یک جفت بازی بزرگ آغاز می شود بازی ۴ تطبیق در ABC. نیکز سعی می کند جوابی برای Trae Young پیدا کند زیرا در ساعت ۱۰ صبح PT (1 بعدازظهر ET) مقابل هاوکس در Atlanta قرار می گیرد و پس از آن Suns در Lakers در Staples Center ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به دنبال آنها هستند. PT (3:30 بعد از ظهر ET). دو بازی بعدی در TNT در ساعت ۴ بعد از ظهر Nets برابر Jayson Tatum و Celtics برگزار می شود. PT (ساعت ۷ عصر ET) و کلیپرز در مقابل ماوریکس در ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر PT (9:30 بعد از ظهر ET).

در اینجا همه چیزهایی است که شما برای تماشای زنده در تمام آخر هفته باید بدانید ، بدون کابل مورد نیاز است. برای تماشای امروز بدون کابل

 gettyimages-1233160130

دریک رز (سمت چپ) و نیکس در اولین بازی چهار سربرگ یکشنبه با بازی Trae Young's Hawks بازی می کنند.


تاد کرکلند / گتی ایماژ

برنامه اولین مرحله پلی آف NBA چیست؟

پلی آف NBA 2021 آخر هفته گذشته آغاز گردید و در تمام نیمه اول تابستان ادامه خواهد داشت. فینال ها قرار است از ۸ ژوئیه آغاز شوند و ممکن است تا ۲۲ ژوئیه به پایان برسند. مانند سال های گذشته ، هر سری از پلی آف به طور بالقوه هفت بازی برگزار می کند.

این برنامه برای چند روز آینده است.

یکشنبه ، ۳۰ مه

  • خیر. ۴ نیویورک نیکس در شماره ۵ Atlanta Hawks ، ۱۰ صبح PT / 1 بعد از ظهر ET در ABC (سری ۲-۱ سربازی هاکس)
  • خیر. ۲ فونیکس سانز در شماره ۷ لس آنجلس لیکرز ، ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر PT / 3: 30 بعد از ظهر ET در ABC (سری ۲-۱ لیکرز منجر می شود)
  • خیر. ۲ بروکلین نت در شماره ۷ بوستون سلتیکس ، ساعت ۴ عصر PT / 7 بعد از ظهر ET در TNT (سری Nets سرب ۲-۱)
  • خیر. ۴ لس آنجلس کلیپرز در شماره ۵ دالاس ماوریکس ، ساعت ۶:۳۰ عصر. PT / 9: 30 بعد از ظهر ET در TNT (سری ماوریکس ۲-۱)

دوشنبه ، ۳۱ مه

  • شماره. ۱ فیلادلفیا ۷۶ers در شماره ۸ جادوگران واشنگتن ، ۴ بعد از ظهر PT / 7 بعد از ظهر ET در TNT (سری ۷۶ers سری ۳-۰)
  • خیر. ۱ جاز یوتا در شماره ۸ ممفیس گریزلیز ، ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر PT / 9: 30 بعد از ظهر ET on TNT (Jazz lead series 2-1)

سه شنبه ، ۱ ژوئن

  • شماره. ۷ بوستون سلتیکس در شماره ۲ بروکلین نتز ، ساعت ۱۶:۳۰ PT / 7: 30 بعد از ظهر ET در TNT (سری Nets سرب ۲-۱)
  • خیر. ۶ پورتلند تریل بلیزر در شماره ۳ دنور ناگتس ، ساعت ۶ عصر PT / 9 عصر ET در NBA TV (سری مساوی ۲-۲)
  • خیر. ۷ لس آنجلس لیکر در شماره ۲ ققنوس سانز ، ساعت ۱۹ PT / 10 بعد از ظهر ET on TNT (سری ۲-۱ لیکرز منجر می شود)

برنامه کامل بازی در NBA.com را ببینید.

چگونه می توانم پلی آف NBA را از طریق تلویزیون و بدون کابل به صورت زنده تماشا کنم؟

چهار از پنج عمده خدمات پخش مستقیم تلویزیونی ESPN ، TNT و ABC (همه به جز تلویزیون Sling) را ارائه می دهند ، اما هر سرویس ایستگاه ABC محلی شما را حمل نمی کند ، بنابراین برای اطمینان از اینکه در منطقه شما موجود است پیوندهای زیر را بررسی کنید. Sling ، به اعتبار خود ، بازی هایی را که از ABC پخش می شود ، همزمان پخش می کند.

اگر FuboTV دارید ، برای گرفتن بازی های TNT به چیز دیگری احتیاج دارید. تهیه NBA TV که برخی از پوشش ها را نیز به همراه داشته باگردید ، ممکن است به هزینه اضافی نیاز داشته باگردید.

برترین های ما؟ برای کاملترین گزینه – و یک برنامه بهتر – YouTube TV را ببینید. اگر می خواهید همه بازی ها را با ارزان ترین نرخ بدست آورید ، بهترین انتخاب Sling TV است.

سرویس پخش مستقیم تلویزیون Google همه کانال های مورد نیاز شما برای بازی های NBA را با پرداخت ۶۵ دلار در ماه ارائه می دهد.

بررسی YouTube TV ما را بخوانید.

بسته نارنجی تلویزیون Sling با قیمت ۳۵ دلار در ماه ESPN و TNT را ارائه می دهد. در حالی که ABC را حمل نمی کند ، Sling می گوید بازی هایی را که از طریق EBC از طریق ESPN3 پخش می شوند ، همزمان پخش می کند. با این وجود دریافت تلویزیون NBA به ۱۱ دلار اضافی در ماه اضافی Sports Extra نیاز دارد.

تلویزیون زنده Hulu Plus ماهیانه ۶۵ دلار هزینه دارد و شامل سه كانال مورد نیاز برای NBA Playoffs است ، به استثنای NBA TV.

بررسی تلویزیون زنده Hulu Plus را بخوانید.

بسته اصلی سرگرمی AT&T تلویزیون ۷۰ دلار هزینه دارد و ABC ، ​​ESPN و TNT را حمل می کند. برای دریافت NBA TV ، باید گزینه ۸۵ دلار در ماه را انتخاب کنید.

بررسی تلویزیون AT&T ما را بخوانید.

آیا هواداران در این بازی ها مجاز خواهند بود؟

در حالی که بازی های پلی آف ۲۰۲۰ با حباب جهانی والت دیزنی در اورلاندو ، فلوریدا برگزار گردید ، NBA فصل ۲۰۲۰-۲۰۱ خود را در میادین منظم بازی کرده است و طرفداران بیشتری به آن می آیند. با کاهش محدودیت های COVID-19 محلی ، به استادیوم ها بازگردیم. امسال هواداران در بازی های پلی آف مجاز هستند ، اگرچه تعداد دقیق آنها در هر مکان متفاوت خواهد بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت