بهترین هدیه های روز پدر برای هر نوع پدر خوارکی

2021-05-30
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از راهنمای هدیه روز پدر ۲۰۲۱ است که شامل بهترین انتخاب های ما برای پدرانی است که فن آوری را دوست دارند.

زمانهایی که من روز پدر را گرامی داشته ام زمانی است که بیش از حد فکر نکردم. تنها چیزی که لازم است یک مراقبه دقیق در هنگام در نظر گرفتن یک هدیه است. آماده ای؟ چشمان خود را ببندید و تصور کنید پدر با باز کردن ، در دست گرفتن ، استفاده و لذت بردن از هدیه گفته گردیده و هنگامی که درست است ، می دانید. بسیار خوب ، بنابراین شاید در مورد این نباگردید که و نه بیش از حد فکرش را بکنند همانطور که فکر می کند متفاوت است. تعداد کمی از افراد در این دنیا هستند که شما بهتر از پدر آنها را بشناسید ، و بهترین هدیه برای نشان دادن قدردانی شما از یک مرد بزرگ قطعاً در خارج وجود دارد.

پدر من اتفاقاً در مورد وسایل آشپزی و وسایل آشپزخانه مینیمالیست است ، بنابراین من به طور کلی اجازه می دهم عملکرد در هنگام جستجوی آن ایده آل مناسب برای Pops منجر شود. همانطور که گفته گردید ، تجمل گرایی کمی برای او بسیار مفید است ، و هنگامی که من می توانم اسب تروجان را با یک چیز عملی کمی خاص بدانم ، می دانم که پیروزی روز پدر را بر عهده دارم .

اگر پدر یا پدر شما در زندگی شما عاشق غذا خوردن و آشپزی به روش من است ، ممکن است در جستجوی یک هدیه عالی از نوع غذا برای روز پدر که اولین عملکرد اما با عظمت و عظمت است. شاید این ابزاری باگردید که کباب پز را بیشتر سرگرم کننده کرده یا جایگزین تکه ای از ظروف آشپزی که از دهه ۷۰ به بعد داشته است و گردیدیداً به یک نسخه جدید نیاز دارد.

وسایل و وسایل آشپزی زیادی وجود دارد که البته باید در نظر گرفت ، اما همچنین هدایای غذای قدیمی به سبک قدیمی را نیز می توان در نظر گرفت: از تجربه می توانم بگویم که یک جعبه استیک خوب (برای پدری که استیک می خورد) به اندازه روز پدر ایمن است به عنوان هر شرط بندی ، و شما می توانید آن را فوق العاده با ارتقا to به فانتزی Wagyu. یا ، اگر پدر شما اهل استیک نیست ، شما همیشه می توانید سراغ شکلات با کیفیت بالا ، بستنی جالب ، دسته گل بیکن یا تند یا حتی یک ویسکی بطری فانتزی ، جین یا هر روحی که او بیشتر از آن لذت می برد بروید. حتی می توانید به سراغ یک سبد هدیه پر از خوراکی هایی مانند آجیل ، چوب شور ، گوشت پخته گردیده و غیره بروید.

همچنین اشتراک های عالی غذا و نوشیدنی برای روز پدر وجود دارد که باعث می شود غذاها و نوشیدنی ها مدت زیادی بعد از ۲۰ ژوئن ادامه پیدا کند. ما از چند زاویه در این راهنمای هدیه دادن به روز پدر حاضر گردیدیم. امیدوار است که امسال بدون توجه به اینکه پدر عاشق چه غذایی باگردید ، می تواند بهترین چیز را برای پدر خود پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین هدیه روز پدر زیر ۵۰ دلار برای سال ۲۰۲۱

Vermicular

اعتراف می كنم كه گلوله باران ۱۶۰ دلار برای یك تابه بسیار زیاد است ، اما اگر موردی ارزش آن را داشته باگردید ، ممکن است ماهی تابه چدنی با وزن سبک و باورنکردنی از مارک آشپزخانه ژاپنی Vermicular باگردید.

چدن برای طبخ استیک ، مرغ و همبرگر مورد علاقه است ، اما عیب مهلک آن سنگینی وزن آن است. من فقط چند هفته است که از این ظرف استفاده می کنم اما ، تاکنون ، به نظر می رسد Vermicular کد را با یک ظرف ۱۰ اینچی که تقریباً بیش از ۲ پوند است ، شکن کرده است. ماهی تابه چدنی متوسط ​​بیش از دو برابر وزن دارد.

ماهیتابه کمی در تمیز کردن دقت زیادی می کند و به دلیل داشتن دستگیره چوبی نمی توان از آن در اجاق گاز استفاده کرد ، اما این همه هزینه کمی برای پرداخت چدن است که از کشیدن آن وحشت ندارید قفسه. به علاوه ، به نظر باورنکردنی است. تابه به تنهایی ۱۶۰ دلار و اگر درپوش می خواهید ۴۰ دلار دیگر است.

گوزنی

اگر پدر دوست دارد برای ارباب کردن کوره برای تغذیه گله ، او به همان اندازه سرگرم کردن یک مهمانی پیتزا با این اجاق گاز خارجی با اکتان بالا خواهد بود. Gozney Roccbox داغ می شود – مانند ۹۳۰ درجه فارنهایت داغ – تا در عرض چند دقیقه پیتزا ترد به سبک ناپلانی درست کند. این با پروپان کار می کند (آسان است!) اما در صورت داشتن چوب اضافی در اطراف و ترجیح دادن منبع سوخت ، دارای یک اتصال مشعل چوبی است. بررسی کامل من در مورد Gozney Roccbox را اینجا بخوانید.

بیشتر بخوانید : بهترین وسایل آشپزی مستقیم به مصرف کننده برای سال ۲۰۲۱: ساخت داخل ، Caraway ، شرکت فیلد و موارد دیگر

All-Clad

دارای اسكله های سخت كوش قابل اعتماد است كه می تواند به آنها برسد روز به روز پدر را به یک آشپز بهتر تبدیل می کند. دلیل اصلی این است که ، با استفاده از ماهی تابه هایی که به طور مداوم کار می کنند ، بهتر است ببینید که چه کاری بهتر می توانید انجام دهید ، دستورالعمل ها را به طور دقیق دنبال کنید و مهارت های خود را تقویت کنید ، حتی برای روش های ساده مانند سرخ کردن یک سینه مرغ کبابی یا کلم پیچ. قابلمه های خوب مانند سری d5 محبوب All-Clad اگر به درستی از آنها مراقبت کنید ، مدت زیادی دوام خواهند آورد. آنها تار نخواهند گردید و روش پخت و پز را لذت بخش تر می کنند.

توگو

چاقوهای تیز یکی هستند از سریعترین راه ها برای بالا بردن سطح آشپزخانه و اشتراک چاقوی تیز اطمینان می دهد که پدر چنین چیزی را دارد. تا زمانی که اولین تحویل چاقوی سرآشپز درجه یک سانتوکو و چاقوی همه کاره توگو را تحویل ندهد ، حتی ممکن است متوجه شود که با چاقوهای کسل کننده کار می کند. بهترین قسمت این است که توگو هر هشت هفته یک بار تیغه های تازه تیز گردیده را جایگزین چاقو می کند تا چاقوهایش به همان اندازه تیز بمانند.

شما می توانید شش یا ۱۲ ماه Togu را برای پدر بخرید. با ۲۴ دلار در ماه ارزان نیست ، بنابراین من این را فقط برای کسی که زیاد خرد و قیمت گذاری می کند توصیه می کنم. یک آشپز خانگی معمولی به چاقوهای تیز که غالباً احتیاج ندارند و ممکن است فقط سکه خود را هدر دهید نیست.

کابل کریک

اگر پدر شما از کارایی قدردانی کند ، احتمالاً عاشق این پنج در یک ابزار گریل. آن را خرد ، برش ، تلنگر ، نیزه و نرم می کند. MacGyver فقط آرزو می کند یکی از این موارد را داشته باگردید.

Ember

این هدیه ای است که پدر می خواست احتمالاً هرگز برای خودش خرید نمی کند اما کاملاً دوست خواهد داشت و از هر فرصتی که می گیرد لاف می زند. امبر از نوشابه اول تا آخرین نوشیدنی گرم را در دمای دقیق دلخواه خود نگه می دارد. در صورتی که به زودی به دفتر برگردد یک لیوان مسافرتی نیز وجود دارد.

اگر پدر قرار است سوشی درست کند ، به چاقوهای تیز احتیاج دارد. اگر سرویس اشتراکی گران قیمت چاقوی Togu محدودیت بودجه شما را افزایش می دهد ، استفاده از این تراش چاقو Work Sharp آسان است و مانند یک شامپاین تیز می شود. مدل E2 قدرتمند و جمع و جور است بنابراین شمارنده یا کمد را شلوغ نمی کند و می توانید در کمتر از پنج دقیقه تیغه کسل کننده ای را تیز کنید. این یکی از وسایل مورد علاقه من است و برای پدری که ممکن است در کشوی چاقو کمی کسل کننده باگردید ، یک هدیه عالی است.

بیشتر بخوانید : بهترین چاقوهای سرآشپز در سال ۲۰۲۱

قطره آبجو [۱۹۶۵۹۰۱۳] یکی از تفاوت های بزرگ بین Beer Drop و سایر خدمات اشتراک آبجو این است که به پدر اجازه می دهد سبک های آبجو را انتخاب کند. از آنجا ، Beer Drop از طیف وسیعی از کارخانه های آبجو سازی در سراسر کشور انواع جالب و کوچک تولید می کند و آنها را ماهانه ارسال می کند. دانستن اینکه برخی از نوشیدنی های آبجو چقدر می توانند سبک انتخاب کنند ، این بهترین راه برای گرفتن آبجوهای جدید و جالب در دست پدر است که او تقریباً قطعاً از آن لذت خواهد برد.

چند سطح اشتراک وجود دارد اما می توانید سه ماه به پدر هدیه دهید قطره آبجو – ۱۰ آبجو در هر کدام – با قیمت ۱۴۴ دلار. او یک جعبه رایگان اکتشاف هاپ با نمونه هایی از رازک به دست می آورد تا روند تولید دم را واقعاً زنده کند.

BruMate

چه زمانی خورشید در ژوئن و ژوئیه شروع به ضرب و شتم می کند و ما مهمانی را بیرون می بریم ، آبجو گرم مسئله ای می شود – به خصوص برای آن قوطی های بلند. با یک BruMate پدر را از گرما نجات دهید. این کوزی های پیچیده در هر اندازه ای که نیاز داشته باشید – قوطی های معمولی ، بلند ، لاغر و حتی لیوان شراب – و با قیمت مناسب ۲۰ دلار شروع می شوند.

اگر او با دماسنج گوشت درجه دو (یا – نفس نفس زدن) کنار بیاید یکی است پدر شما قصد دارد MK4 را از Thermoworks به عنوان هدیه روز پدر دوست داشته باگردید. این ابزار کوچک دقیق در ۱۰ رنگ ارائه می شود ، در مدت زمان ۲ تا ۳ ثانیه به شما سرعت می دهد و تمام حدس ها را از برشته های قطعه مرکزی خارج می کند.

به پدر دلیل دهید تا باربی را با مقداری گوشت گاو مخصوص Wagyu از مزارع Snake River اخراج کند. رود مار (Snake River) گچ بری های برتر Wagyu آمریکایی ، توماهاوک ، استیک نواری ، فیله ، برگر ارائه می دهد. بسیاری از گوشت ها به دلیل بهبود طعم و بافت ، به مدت ۲۱ روز به رطوبت رسیده اند و همه آن گوشت مرمریت Wagyu غنی دارد که باعث شهرت آن در سراسر جهان گردیده است. شما می توانید با اشتراک بسیار زیاد با شروع ۲۲۵ دلار در هر بار تحویل ، بزرگ شوید.

برای گزینه های بیشتر تحویل گوشت برای پدر با هر بودجه ، به لیست بهترین خدمات تحویل گوشت در سال ۲۰۲۱ مراجعه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت