غار مرد پدر را در این روز یادبود با معاملات در اتاق خواب ، تلویزیون و بلندگو ارتقا دهید

2021-05-30
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از راهنمای هدیه روز پدر ۲۰۲۱ است که شامل بهترین انتخاب های ما برای پدرانی است که فن آوری را دوست دارند.

اواسط آخر هفته روز یادبود است ، اما فراموش نکنید که روز پدر ۲۰ ژوئن است . برای این منظور ، ما در حال جمع آوری بهترین معاملات پدر محور هستیم که در حال حاضر پیدا کرده ایم. در میان انتخاب های ما: ۱۰۰ دلار تخفیف از سیستم بلندگوی ۲٫۱ ممتاز SVS که جوراب ها را از بین می برد و عاشقان صوتی است. سامسونگ همچنین با پشتیبانی ۸K از پدر که باید از بالاترین کیفیت تصویر برخوردار باگردید ، تا ۴۵ درصد از تلویزیون های Q800T خود تخفیف می گیرد. برای بستن همه چیز ، این صندلی راحتی ۴ در ۱ فوتون را بگیرید تا آرامش آخر هفته را بدست آورید. این فوتون می تواند در یک لحظه از صندلی به صندلی راحتی به رختخواب تبدیل شود ، با همه جیب ها و فضای ذخیره سازی تا اطمینان حاصل شود که پدر هرگز مجبور نیست از این صندلی بلند شود ، فقط ۱۸۸ دلار در آخر هفته.

بن فاکس روبین / CNET

با تمام آن نسخه های سینمای خانگی ، به محتوا نیاز خواهید داشت همراهش کن آخر هفته ، تلویزیون Sling برای ماه اول برنامه های Sling Blue و Sling Orange خود را تخفیف می دهد. به طور منظم هر دلار ۳۵ دلار ، می توانید ماه اول را فقط با ۱۰ دلار دریافت کنید. رنگ آبی ترکیبی از اخبار به علاوه تلویزیون کابلی است و از ویژگی پخش جریانی چند دستگاه برخوردار است. قرعه کشی اصلی Sling Orange ESPN است ، که به شما امکان پوشش بیشتر ورزشی را می دهد ، اما فقط در یک دستگاه قابل استفاده است.

بررسی CNET درباره تلویزیون Sling را بخوانید.

Razer

بعد از یک روز طولانی نتفلیکس و سر و صدا کردن ، پدر قدردانی چیزی تا به او کمک کند تا عضلات دردناک را تسکین دهد. اسلحه ماساژ FitRX وارد بازار می شود. با شش تنظیم سرعت و ۴ اتصال مختلف سر ، این ماساژور همه کاره را می توان روی عضلات بزرگتر ، مفاصل حساس و سایر نقاط حساس مانند گردن و ستون فقرات استفاده کرد. به عنوان بخشی از فروش روز یادبود Macy ، هنگام استفاده از کد MEMDAY می توانید ۱۰٪ تخفیف در قیمت تخفیف خورده دریافت کنید.


منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت