بهترین آیفون ۲۰۲۱: ما به هر ۷ مدل اپل که برای فروش بهترین انتخاب می کند نگاه کردیم

2021-05-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

هنگامی که استیو جابز آیفون اصلی را در سال ۲۰۰۷ راه اندازی کرد ، فقط یک مدل می توانستید بخرید. وقتی جرات خرید یک تلفن را از شرکتی که بیشتر به ساخت رایانه مشهور بود جلب کرد ، تنها تصمیمی که گرفتی این بود که یک تلفن ۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی تهیه کنی یا ۸ گیگابایت. با رفتن گزینه های رنگ ، می توانید هر رنگی را که می خواستید به دست بیاورید به شرط آنکه مشکی و آلومینیومی باگردید. اوه ، و تا آنجا که مخابرات است ، فقط AT&T از آیفون پشتیبانی می کند.

چهارده سال بعد ، اپل هفت مدل مختلف آیفون را به فروش می رساند که پنج مدل از آنها در سال گذشته عرضه گردیده است. مدلی وجود دارد که تقریباً با هر شرکت مخابراتی عمده تلفن در جهان کار می کند. آیفون با آرایه ای از رنگ و پایان در دسترس است ، در حالی که گزینه های ذخیره سازی اکنون به ۵۱۲ گیگابایت می رسند.

اپل در حال حاضر هفت مدل آیفون را به فروش می رساند که ترکیبی از تلفن های جدید و مدل های مربوط به سال ۲۰۱۸ است:

آیفون های فعلی ، مقایسه گردیده

مدل قیمت شروع اندازه صفحه شماره دوربین های عقب CPU تاریخ انتشار
iPhone SE ۳۹۹ دلار ۴٫۷ اینچ ۱ A13 Bionic آوریل ۲۰۲۰
iPhone XR ۴۹۹ دلار ۶٫۱ اینچ ۱ A12 Bionic اکتبر. ۲۰۱۸
آیفون ۱۱ ۵۹۹ دلار ۶٫۱ اینچ ۲ A13 Bionic سپتامبر. ۲۰۱۹
آیفون ۱۲ مینی ۶۹۹ دلار – ۷۲۹ دلار ۵٫۴ اینچ ۲ A14 Bionic نوامبر. ۲۰۲۰
آیفون ۱۲ ۷۹۹- ۸۲۹ دلار ۶٫۱ اینچ ۲ A14 Bionic اکتبر. ۲۰۲۰
iPhone 12 Pro ۹۹۹ دلار ۶٫۱ اینچ ۳ A14 Bionic اکتبر. ۲۰۲۰
iPhone 12 Pro Max ۱۰۹۹ دلار ۶٫۷ اینچ ۳ A14 Bionic نوامبر. ۲۰۲۰

ممکن است دریابید که شرکت های مخابراتی و فروشندگان شخص ثالث مدل های قدیمی دیگر مانند آیفون X را ارائه می دهند. برای پیچیده گردیدن مشکلات ، برخی از آیفون ها دارای دو دوربین ، دیگران سه و دیگران چهار (از جمله دوربین سلفی جلویی) هستند. سپس این واقعیت وجود دارد که تقریباً همه آیفون های فعلی دارای Face ID هستند ، اما یک مدل – آیفون SE – دارای Touch ID است. داشتن گزینه های زیاد بد نیست اما گاهی اوقات ممکن است احساس طاقت فرسا شود.

برای کمک به شما در تشخیص اینکه بهترین آیفون برای شما کدام یک است ، ما هر یک از این لیست را از باتری آنها گرفته تا عملکرد دوربین کاملاً بررسی و آزمایش کردیم.

اما اگر به غیر از پیشنهادات اپل به دنبال گزینه های دیگری هستید ، راهنمای ما را بخوانید تا به شما در یافتن بهترین تلفن برای [نیازهای شما] کمک کرده و به نکات مربوط به در مورد نحوه خرید یک نگاهی بیندازید. تلفن جدید .

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

راهنمای خرید: بهترین مدل های آیفون در سال ۲۰۲۱۷:۳۷

پاتریک هلند / CNET

با پشتیبانی از ۵G به عنوان ویژگی نگین تاج آن ، آیفون ۱۲ ( ۸۲۹ دلار قفل گردیده است ، ۷۹۹ دلار در بیشتر شرکت های مخابراتی) آغاز نسل جدید آیفون است. از میان چهار تلفن سری ۱۲ اپل ، نقطه ۱۲ عادی کمی تحت الشعاع خواهر و برادرانش قرار دارد. اما اگر به دقت نگاه کنید متوجه خواهید گردید که در واقع آیفون ۱۲ پرو با ۱۷۰ دلار کاهش قیمت است. هر دو دارای طراحی یکسانی ، نمایشگر یکسان ، تراشه سریع A14 Bionic سریع ، پشتیبانی ۵G یکسان ، پشتیبانی یکسان از شارژ MagSafe ، دوربین سلفی یکسان ، دوربین های عریض و فوق کشیده هستند.

برای عدم شرکت در Pro چه چیزی را از دست می دهید؟ ؟ شما یک دوربین تله فوتو اختصاصی ، توانایی عکسبرداری از عکس های ProRaw اپل یا مات زیبا و کناره های براق براق ندارید. در عوض ، یک جلوی براق و کناره های آلومینیومی مات دریافت می کنید. اگر می خواهید آیفون ۱۲ تهیه کنید و توانایی پرداخت ۵۰ دلار بیشتر را دارید ، توصیه می کنم از ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی را به ۱۲۸ گیگابایت ارتقا دهید.

بررسی Apple iPhone 12 ما را بخوانید.

پاتریک هلند / CNET

اگر می خواهید بزرگترین صفحه نمایش و طولانی ترین عمر باتری روشن باگردید هر آیفونی که تا به حال ساخته گردیده ، ۱۰۹۹ دلار آیفون ۱۲ پرو مکس ارزش آن را دارد. بله ، اگر می خواهید آخرین قطره کیفیت تصویر را از عکس ها و فیلم های خود دریافت کنید ، این آیفون است که می توانید دریافت کنید. iPhone 12 Pro Max همچنین تمایز انتخاب سردبیر CNET را از آن خود کرد.

گذشته از بزرگترین و سنگین ترین آیفون ، ۱۲ Pro Max دارای ویژگی های عکس و فیلم است که در هیچ مدل دیگری یافت نمی شود. لنز تله فوتو جدید در ۱۲ Pro Max دارای بزرگنمایی نوری ۲٫۵ برابر در مقایسه با بزرگنمایی نوری ۲ برابر در ۱۲ Pro است. و این ۰٫۵x اضافی کمک زیادی به شما می کند. دوربین اصلی واید در ۱۲ Pro Max دارای یک سنسور بزرگتر است که طبق گفته اپل ۸۷٪ در قابلیت نور کم بهبود می یابد. در مقایسه با آیفون ۱۲ پرو معمولی ، سخت است که متوجه این پیشرفت ها شویم زیرا پردازش تصویر اپل در گوشی های دیگر آن بسیار خوب است.

برای کمک به امور بیشتر ، ۱۲ Pro Max به جای لنز دارای لرزشگیر نوری مبتنی بر سنسور است – OIS مبتنی بر ۱۲ ، ۱۲ Mini و ۱۲ Pro است. با تثبیت سنسور ، شما یک برابر نور متوقف می کنید ، که دوباره روی کاغذ چشمگیر است.

مانند آیفون ۱۲ پرو ، همچنین می تواند عکس های Apple ProRaw را ضبط کند. اگر می توانید اندازه این غول تلفن را تحمل کنید ، ارزش هر پنی گران قیمت آن را دارد.

بررسی Apple iPhone 12 Pro Max ما را بخوانید.

آنجلا لنگ / CNET

اگر به پشتیبانی از ۵G نیازی ندارید ، آیفون ۱۱ با قیمت ۵۹۹ دلار بهترین معامله برای هر آیفون است. به حدی که انتخاب سردبیران CNET است. شما برای پردازشگر A13 ، دوربین های عالی ، دوام باتری جامد و انتخاب شش رنگ بهای زیادی در ازای آن قیمت دریافت می کنید. بر خلاف سری ۱۲ یک طرفه مستقیم ، ۱۱ دارای اضلاع منحنی است که برخی ممکن است ترجیح دهند.

بزرگترین اشکال صفحه سبک قدیمی است که به جای صفحه OLED از یک صفحه LCD استفاده می کند. اما اجازه ندهید که این مسئله شما را به عقب برگرداند ، صفحه هنوز هم در استفاده روزمره خوب به نظر می رسد. مانند آیفون ۱۲ ، اگر ۵۰ دلار اضافی در بودجه خود دارید ، تهیه نسخه ۱۲۸ گیگابایتی را توصیه می کنم.

بررسی Apple iPhone 11 را بخوانید.

جان کیم / CNET

با ۳۹۹ دلار شاید تنها جذابیت آیفون فکر کنید SE (2020) قیمت آن است. و مسلماً مقرون به صرفه ترین آیفون این لیست است و این یک معامله بزرگ است. در خارج ، آیفون SE دارای بدنه مشابه آیفون ۸ است. این تنها آیفون موجود در این لیست است که دارای Touch ID است ، که در زمان های همه گیری در حقیقت یک مزیت است زیرا ماسک های صورت استفاده از Face ID را به یک تجربه ناامید کننده تبدیل می کنند.

در داخل ، SE دارای همان پردازنده A13 با آیفون ۱۱ است که به سخت افزار دوربین ۲۰۱۷ تزریق جادوی عکاسی محاسباتی اپل در سال ۲۰۲۰ را می دهد. SE از ۴G پشتیبانی می کند و تنها گوشی موجود در این لیست است که از طراحی آیفون کلاسیک برخوردار است. اما با داشتن قابلیت اجرای آخرین نسخه iOS ، آن مانند قبل مرتبط است.

بررسی Apple iPhone SE (2020) ما را بخوانید.

پاتریک هلند / CNET

چه کسی گفت تلفن های کوچک در سال ۲۰۲۱ وجود ندارند؟ آیفون ۱۲ مینی (۷۲۹ دلار قفل نگردیده ، با هزینه ۶۹۹ دلار با طرح مخابراتی) بسیار درخشان است زیرا دارای همه چیز آیفون ۱۲ است – فقط کوچکتر است. این گوشی از همان طراحی تخت ، پشتیبانی از صفحه نمایش ۵G و OLED با پشتیبانی از HDR برخوردار است. صفحه نمایش با محافظ سرامیکی اپل پوشانده گردیده است. بدنه دارای درجه IP68 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب است و از شارژ و لوازم جانبی بی سیم MagSafe پشتیبانی می کند. این پردازنده همان A14 Bionic را دارد ، همان نرم افزار iOS 14 را اجرا می کند و حتی دوربین های مشابهی دارد. آیفون ۱۲ و ۱۲ مینی همان تلفن هستند. اما یکی کوچک است و دیگری نه. این به عنوان یک انتخاب ویرایشگر CNET شناخته گردیده است و در حال حاضر راننده روزانه من است.

گفته گردید ، من فقط توصیه می کنم ۱۲ Mini را از نظر اندازه تهیه کنید. ۱۰۰ دلار ارزان تر از آیفون ۱۲ است که اگر می خواهید پس انداز کنید ، می تواند دلیل وسوسه انگیزی برای تهیه تلفن باگردید. اما اگر با تلفن کوچکی مشکلی ندارید ، ممکن است از اندازه آن یا عمر باتری آن “به سختی روزانه عبور می کند” ناامید شوید. و مانند سایر تلفن های موجود در این لیست ، اگر توانایی پرداخت آن را دارید ، توصیه می کنم ۵۰ دلار بیشتر بپردازید و نسخه ۱۲۸ گیگابایتی آن را تهیه کنید.

بررسی Apple iPhone 12 Mini ما را بخوانید.

پاتریک هلند / CNET

iPhone 12 Pro Max اساساً آیفون نهایی است. اما اندازه ، وزن و برچسب قیمت آن برای بسیاری عوض خواهد گردید. همان جایی است که آیفون ۱۲ پرو ۹۹۹ دلاری وارد بازار می شود: همان ساخت جامد و پایان عالی را به شما می دهد. شما فقط یک صفحه کوچکتر ، یک باتری کوچکتر و یک دوربین تله ۲x به جای تله فوتو ۲٫۵x موجود در Pro Max دریافت می کنید.

بررسی Apple iPhone 12 Pro ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

آیفون XR 499 دلاری مانند وسط است فرزند صف آیفون. آیفون SE وجود دارد که ۱۰۰ دلار کمتر است و پردازنده جدیدتری دارد. اما آیفون XR چیزی را ارائه می دهد که SE ارائه نمی دهد. این بخشی از نسل جدید طراحی آیفون اپل است که با آیفون X آغاز گردید. XR دارای Face ID ، صفحه نمایش بزرگ ۶٫۱ اینچی است و به جای سه رنگ SE ، در شش رنگ ارائه می شود.

آیفون ۱۱ که ۱۰۰ دلار بیشتر است و دارای پردازنده جدیدتر و دوربین های جدید از جمله یک دوربین فوق کش است که XR ندارد. اما آیفون XR ارزان تر است. بنابراین اگر به دنبال آیفون مقرون به صرفه ای هستید که از طراحی و ویژگی های مدرن تر اپل استقبال کند ، آیفون XR گزینه ای عالی است و انتخاب سردبیران CNET است. اگر می توانید ۵۰ دلار بیشتر جبران کنید ، با فضای ذخیره سازی حتی بهتر است.

بررسی Apple iPhone XR ما را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت