هولو: ۳۸ بهترین نمایش تلویزیونی برای پخش آخر هفته

2021-05-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 mr-inbetween-fx-season-3-date-release

کمدی سیاه و درام جنایی آقای Inbetween در حال حاضر قسمت های جدیدی دارد.


FX

اگر برای پر کردن آخر هفته خود به دنبال تماشای جدید در Hulu هستید ، درام جنایی آقای ستارگان آقای Inbetween ، که اکران فصل ۳ خود را زودتر از این هفته آغاز کرد ، مورد ستایش قرار داد. طرفداران Bold Type هم اکنون می توانند اولین فصل ۵ را به نمایش بگذارند.

در غیر این صورت ، می توانید سری جدید و آشفته Marvel M.O.D.O.K را تجربه کنید ، یک انیمیشن بزرگسالان با محوریت یک ابرشرور که با بحران میانسالی روبرو است. به علاوه ، فصل سوم و آخر کمدی Shrill آیدی بریانت در اوایل ماه جاری پخش گردید. اگر هیچ یک از آن ها هیجان انگیز نیستند ، به دنبال بهترین برنامه های اصلی دیگر در Hulu بروید. امیدوارم که یک جواهر شگفت آور پیدا کنید.

بیشتر بخوانید : در هولو | هر آنچه برای ورود به سیستم Hulu

Thriller

Hulu

باید بدانید الکس گارلند تسلط علمی-تخیلی وجودی خود را به تلویزیون در Devs ، یک مجموعه کوچک با مرکزیت یک شرکت محاسبات کوانتومی دره سیلیکون ارائه می دهد. Devs به نوعی یک هیجان که با سرعتی قابل تأمل حرکت می کند ، لیلی را می بیند که در مورد مرگ مرموز دوست پسرش که در اولین روز کار در Devs می میرد ، تحقیق می کند ، بخش شرکتی که هیچ کس قادر به توضیح آن نیست. دلهره آور ، جوی و بزرگ با جستجوی اراده آزاد و جبرگرایی ، تلویزیون فراموش نگردیدنی است.

هولو

این فیلم هیجان انگیز جنایی انگلیس در جریان جنگ عراق در سال ۲۰۰۳ دنبال یک پلیس سابق گردید که در حالی که بدنبال دختر گمگردیده خود بود ، توسط نیروهای آمریکایی دستگیر و شکنجه گردید. اما سپس توسط پلیس سابق انگلیس استخدام می شود تا در منطقه سبز به افسر پلیس تبدیل شود. از منظر عراقی ها گفته گردیده ، این شش قسمت پرچین پرچم که تقریباً مانند یک غرب بازی می کند ، یک جواهر چشمگیر است.

Horror

Into The Dark (2018—)

 http://www.cnet.com / گلچین وحشت Blumhouse با هر اپیزود با بازی بازیگران مختلف از جمله جیمی سیمپسون ، درموت مولرونی و فیلیسیا دی. قسمت های طولانی فیلم از یک موضوع تعطیلات مربوط به ماه اکران الهام گرفته گردیده است. چه راهی بهتر از هالووین برای شروع کار ، وقتی یک آدمکش حرفه ای فکر می کند می تواند با حمل قربانی خود را در دید ساده کنار بگذارد ، اما لباس پوشیدن در اطراف او تضمین نمی کنند که همه چیز طبق برنامه پیش می رود. یک حس شوخ طبعی در داستان های شبح وار رخ می دهد ، بعضی از آنها بهتر از دیگران برخورد می کنند. قسمت های 4 و 10 از فصل 1 موارد برجسته ویژه ای هستند. </p>
</p></div>
<div class=

هولو

الهام گرفته از داستان های استفان King، Castle Rock شخصیت های پیچیده و رمز و راز را با مضامین کلاسیک King ترکیب می کند. در طول دو فصل ، نمایش از طریق شخصیت هایی مانند یک وکیل جنایی ، یک زندانی و خواهرزاده جک تورنس به کشف اسرار تاریک شهر تیتراژ خود می پردازد. طرفداران پادشاه از این مراجع قدردانی خواهند کرد ، در حالی که همه می توانند از وحشت روانشناختی غنی لذت ببرند.

Crime

Mr Inbetween (2018—)

 http://www.cnet.com/

FX

این درام جنایی کمدی سیاه و سفید در خارج از استرالیا پیروی از مجرمی را برای استخدام دنبال می کند ، که همه چیز را در اختیار دارد ، و تعادل خود را با کار ، دوستان و خانواده پیدا می کند. اهمیتی ندهید که جانفشانی های جانانه انجام می شود آقای Inbetween با بازی یک اسکات رایان مسحورکننده ، عمل متعادل سازی خود را با درهم آمیختن تاریکی ، شوخ طبعی و تنش سخت کنترل می کند. طرفداران فارگو یا باری باید در کشتی باشند.

هولو

براساس یک داستان واقعی نگران کننده ، این قانون نشان می دهد مادری که با ساختن بیماری و معلولیت از دخترش سوusing استفاده می کند. با تشکر از دو بازی برجسته از Joey King و Patricia Arquette ، The Act یک نمایش واقعی جنایی است که پس از شوک شما را شوکه می کند.

Superhero

Marvel's M.O.D.O.K. (2021—)

 http://www.cnet.com/

Hulu

این مجموعه استاپ موشن یک مرحله جانبی تازه کننده برای مارول است . شوخی های خونین ، فحش آور و انداختن یک ثانیه ، این مرکز بر روی supervillain M.O.D.O.K. – ارگانیسم ذهنی فقط برای کشتن طراحی گردیده است – و زندگی در حال فروپاشی او پس از ناکامی در تسخیر جهان. با عملکرد بسیار قابل اعتماد صدا از Patton Oswalt، M.O.D.O.K. یک شوخ طبعی هجوآمیز ، راحت و قابل هضم است.

هولو

نمایش مارول درباره ابرقهرمانان نوجوان دارای یک یک فرض زیبا و جذاب: شش جوان برای مبارزه با … والدین جنایتکارشان با هم ترکیب می شوند. سرانجام The Runaways می بیند که نوجوانان در حال دویدن هستند و از پدر و مادر و همچنین شرورانی مانند Morgan le Fay فرار می کنند. علی رغم داستان پردازی های گاه به گاه استاندارد ابرقهرمانان ، گروه قدرتمندی در کنار ارجاعات وسیعتر از دنیای سینمایی مارول و یک کنش کلی هیجان انگیز ، روی شما رگردید می کند. اگر طرفدار کمیک باشید ، راضی خواهید بود.

کمدی

هولو

از نویسنده The Favorite یک درام دوره منحصر به فرد دیگر می آید که اعضای سلطنتی می گویند مانند: “Ever I am heart of gentle and خروس بزرگ”. اِل فانینگ در روزهای نخست زندگی اش در نقش کاترین بزرگ در حال عزیمت به روسیه برای زندگی در کنار همسر جدیدش ، که اثبات می کند بسیار کمتر از آنچه قلب ساده لوحانه اش انتظار داشت ، عاشقانه بازی می کند. The Great با برداشتن جایی که The Favorite متوقف گردیده است ، پر از خطوط شگفت آور ناشایست است که توسط غیر منتظره ترین شخصیت ها ارائه گردیده است.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت