الگوی رفتاری مجدد دوستان باعث می شود که Matt LeBlanc عموی ایرلندی مورد علاقه همه باشد

2021-05-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 دوستان هنگام ملاقات روی کاناپه نشسته اند

که عمو مات برای شماست.


HBO حداکثر

آیا می توان مت للبانک را در دوست داشت: دوستان: اتحاد ؟ اگر مت به عنوان meme نشانه ای است ، ظاهرا اینگونه نیست.

اکنون که طرفداران این نمایش چند روز وقت داشته اند تا ویژه برنامه را در HBO Max تماشا کنند ، آنها بازیگری را بازی کردند که نقش عموی محبوب همه را به عنوان Joey Tribbiani بازی می کرد. به طور دقیق ، عموی ایرلندی مورد علاقه همه ، زیرا توییتر تصمیم گرفته است که خرس عروسکی ۵۳ ساله یک پسر بچه باعث لرزش جدی عموی ایرلندی شود. مخصوصاً در یک عکس که او را نشسته نشان می دهد ، دستها را صلیب کشیده و پاها را جلویش کشیده و پیراهن آستین کوتاه راه راه و دکمه دار و لبخندی آرام را پوشیده است.

یکی از کاربران توییتر خود را از ایرلند نوشت ” در آنها؟”

در زیرنویس دیگری ، عمو مت این س questionال را مطرح می كند : “و این كدام پسر است كه شما باید گوش كنید ، پست ماهون است؟”

یادگاری مت-عمو به عنوان یک ادای احترام به عشق بازیگر متبحر ، که آغوشهای طولانی را به همبازی های قبلی خود تحویل می دهد و گرما و علاقه واقعی را به آنها منتقل می کند. گال فاشینگ باوپر کوپر ، همکار من در CNET ، در خلاصه ای از به یادماندنی ترین لحظات نمایش او را “قهرمان دیدار مجدد برای سبک نگه داشتن اوضاع در هنگام پارگی” می نامد.

در واقع ، او در برخی از دل انگیزترین لحظات نمایش نقش مهمی دارد ، از جمله لحظه ای که متیو پری و LeBlanc در کنار هم قرار می گیرند صندلی های اتاق نشیمن چرمی کنار آن دقیقاً مثل همه سال های قبل مثل جوانه های چندلر و جوی. پری به لابلانك گفت: “اوه ، ماتی ، دیدن تو خوب است ، مرد”. این تبادل نظر با توجه به اینكه پری با اعتیاد و سایر مشكلات بهداشتی دست و پنجه نرم كرده است ، حساسیت بیشتری به وجود آورده است. خوب است که دوباره دوستان قدیمی را دوباره به هم برگردانید.

اما فقط طرفداران نمایش از Matt LeBlanc به عنوان الگوی رفتاری لذت نمی برند.

“هرگز وقت زیادی برای دوستان نداشتم و ندارم ، اما مت لو بلانك بعنوان یك پسر كلیشه ای ایرلندی با شلوار جین پوشیده ، لوفرهای قهوه ای و پیراهن شانه دار Superdry كه پنج سال پیش برای Xmas گرفت ، یکی از موارد مورد علاقه من است در ۱۵ ماه گذشته ، “ یکی از کاربران توییتر نوشت. حتی فرودگاه دوبلین سرگرم کننده بود .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت