Amazon Prime Video: 25 بهترین برنامه تلویزیونی برای پخش آخر هفته آخر

2021-05-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 pncc-s1-104-200213-lanmat-00267r-f-thumb-1

وحشت نوجوانان را در یک مسابقه پر پیچ و خم قرار می دهد.


Amazon Prime Video

از میان نمایش های تلویزیونی جدیدی که این هفته Amazon Prime Video پخش گردید ، بهترین شرط شما احتمالاً ترسناک بزرگسالان بزرگسال Panic است. این برنامه باید تماشای آخر هفته پیشرانه را با محوریت یک شهر کوچک انجام دهد که در آن جوانان در یک بازی پیچیده و گرسنه بازی های سرگرم کننده رقابت می کنند.

شما همچنین می توانید Solos ، یک گلچین علمی تخیلی با بازی آن هاتاوی را امتحان کنید ، آنتونی مکی و موارد دیگر. در حالی که علمی تخیلی – و درام مربوط به آن – بسیار کم اهمیت است ، قسمت سرگرم کننده سفر زمان در Hathaway کاملاً ارزش بررسی دارد. اگر بیشتر می خواهید ، برای بهترین نمایش های اصلی آمازون برای هر چیزی که از دست داده اید به پایین پیمایش کنید.

بیشتر بخوانید : ۲۰ بهترین فیلم برای تماشای فیلم Amazon Prime Video | هر آنچه برای ثبت نام در Amazon Prime Video باید بدانید

علمی تخیلی

Tales from the Loop (2020—)

 http://www.cnet.com/

Superhero

Invincible (2021—)

 http://www.cnet.com/

برای کسانی که طرفدار کارتون نیستند ، Invincible می تواند مبدل شما باگردید ، در آنجا کارتون های بزرگسال دیگر مانند BoJack Horseman و Rick and Morty. Invincible بر اساس یک کتاب مصور از رابرت کرکمن ، خالق مردگان متحرک ، مارک گریسون ۱۷ ساله و آموزش او را دنبال می کند تا مانند پدرش که اتفاقاً قدرتمندترین ابرقهرمان کره زمین است ، به یک ابرقهرمان تبدیل شود. قسمت ها تقریباً در ۵۰ دقیقه طولانی می شوند و به یک داستان بزرگ و خونریز متصل می شوند. یک سریال برانداز با یک بازیگر بزرگ با استیون یون ، ساندرا اوه و جی.کی. سیمونز ، شکست ناپذیر شما را در دنیای متحرک هوشمند خود غرق خواهد کرد.

استودیوی آمازون

پسران به آمازون هجوم بردند سال گذشته با داستان فوق العاده خشن خود از هوشیاران ضد قهرمان به دنبال انتقام از محبوب ترین ابرقهرمانان جهان. اما این قهرمانان آن چیزی نیستند که به نظر می رسند: ارباب شرکت های بزرگ آنها زندگی شخصی سایه دار آنها را پوشش می دهند ، از جمله آزار جنسی و ترور عجیب. The Boys با تفسیرهای اجتماعی ، کمدی سیاه و جنجال و هیجان ، قدم مهیج و بدون عذر خواهی را از ژانر خانوادگی پسندیده برمی دارد.

استودیوی آمازون

در حالی که متأسفانه The Tick پس از دو فصل لغو گردید ، کمدی ابرقهرمانانه همچنان یک زبان از اکشن پر سرعت و رنگارنگ را به شما تحمیل می کند که زبان آن را محکم در گونه خود دارد. بر اساس شخصیت کتاب کمیک ، The Tick یک قهرمان ضد گلوله است که کت و شلوار تیک ، بله و آبی دارد. یار او؟ آرتور حلیم که کت و شلوار پروانه … شرور آنها The Terror است ، ابرشریمی در جهان زیرین شهرشان. اگر می خواهید بنشینید و سرگرمی های ناب ابرقهرمانی را تماشا کنید ، نمایش مناسبی پیدا کرده اید.

درام

راه آهن زیرزمینی (۲۰۲۱—)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت