Google Photos سه شنبه فضای ذخیره سازی رایگان نامحدود را پایان می دهد. در اینجا همه آنچه شما باید انجام دهید وجود دارد

2021-05-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 01-google-photos-update-september-live-album-slideshow

Google سیاست ذخیره نامحدود رایگان خود را در تاریخ ۱ ژوئن پایان می دهد.


Sarah Tew / CNET

Google Photos سه شنبه ۱ ژوئن خط مشی ذخیره سازی رایگان رایگان عکس و فیلم خود را به پایان می رساند. پس از آن ، هر عکس و فیلم جدیدی که بارگذاری کنید با ۱۵ گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان که با هر حساب Google ارائه می شود محاسبه می شود. اما نگران نباشید: هر عکس یا ویدیویی که قبل از آن روز بارگذاری کرده باشید ، بخشی از این محدودیت نخواهد بود. و Google ابزار رایگان جدیدی برای کمک به شما در مدیریت سهمیه ذخیره سازی خود اضافه کرده است.

این اقدام که در ماه نوامبر اعلام گردید ، به منظور تشویق مردم برای ثبت نام در سرویس اشتراک ذخیره سازی Google ، Google One است. برنامه های Google One برای شروع ذخیره سازی ۱۰۰ گیگابایتی و سایر ویژگی ها ، مانند تخفیف های فروشگاه Google ، از ماهانه ۲ دلار در ایالات متحده شروع می شود.

بیشتر بخوانید: ۶ بهترین گزینه ذخیره سازی عکس برای سال ۲۰۲۱

ایده خوبی است مطمئن شوید که از عکسها و فیلمهای موجود خود در Google Photos قبل از موعد مقرر سه شنبه پشتیبان تهیه گردیده باشید ، زیرا این موارد رایگان تلقی می شوند و از سقف فضای ذخیره سازی معاف هستند. با رفتن به تنظیمات> پشتیبان گیری و همگام سازی می توانید کیفیت پشتیبان خود را در برنامه عکس بررسی کنید.

پس از اعمال تغییر ، بیش از ۸۰٪ از کاربران فعلی Google Photos همچنان باید بتوانند ذخیره کنند. حدود سه سال محتوا با آن ۱۵ گیگابایت رایگان. هنگامی که به حد مجاز سقف ۱۵ گیگابایت نزدیک گردیدید ، Google در برنامه و از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد. همچنین می توانید بر اساس تعداد دفعات پشتیبان گیری از عکس ها و فیلم ها در حساب Google خود ، برآورد شخصی برای مدت زمان دوام فضای ذخیره سازی رایگان خود پیدا کنید.

در ماه مه ، Google برای کمک به شما در مدیریت عکس ها و فیلم هایی که از آنها پشتیبان تهیه کرده اید و سهمیه ذخیره سازی ۱۵ گیگابایتی شماست ، ابزار جدیدی را در برنامه Photos اضافه کرد. این عکسها یا فیلمهایی را که ممکن است بخواهید حذف کنید ، مانند عکسهای تار یا عکس از صفحه ، یا فیلمهایی که بزرگ هستند ، برای مدیریت بهتر فضای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهد.

بیش از ۴ تریلیون عکس در Google Photos ذخیره گردیده است ، این شرکت در ماه نوامبر با ۲۸ میلیارد عکس و فیلم جدید هر هفته بارگذاری کرد. در ماه مه ، گوگل از ویژگی های جدید عکس از جمله امکان حذف عکس ها از خاطرات شما و جدید تکنیک های مجهز به هوش مصنوعی برای زنده کردن عکس های شما رونمایی کرد.

برای اطلاعات بیشتر ، بهترین خدمات کتاب عکس آنلاین ۲۰۲۱ را ببینید.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت