فروش Best Buy Memorial Day 2021: تخفیف های بزرگ در تلویزیون ها ، سرخ کن های هوا ، بازی و موارد دیگر

2021-05-31
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فروش آخر هفته Best Buy در روز یادبود در حال جابجایی است و شما نمی خواهید پس انداز خود را از دست بدهید. اکنون تا ۳۱ ماه مه ، خرده فروش در زمینه تجهیزات دنده رایانه ، وسایل الکترونیکی ، لوازم خانگی و موارد دیگر معاملات ارائه می دهد.

اگر می خواهید در تلویزیون جدید یا یک دستگاه اصلی پس انداز کنید ، اکنون وقت آن است. و از آنجا که شما احتمالاً نمی خواهید صفحات و صفحات محصولات را غربال کنید تا تخفیف مناسبی پیدا کنید ، ما کار سنگین سازی را برای شما انجام دادیم. در زیر ، بهترین پیشنهادات رویداد فروش روز یادبود Best Buy را بررسی کنید. به عنوان یک یادآوری ، قیمت ها و موجودی کالا همیشه “در مدت زمان طولانی بودن عرضه” است ، اما هنگامی که اقلام موجودی از انبار را تشخیص می دهیم ، سعی خواهیم کرد که آنها را با معاملات عالی دیگر عوض کنیم.

بهترین خرید

اگر در زمان کمبود تراشه جهانی آنقدر خوش شانس بودید که کارت ویدیوی جدیدی گیر بیاورید ، پس احتمالاً برای تطابق با آن به فضای ذخیره سازی نیاز دارید. این درایو SanDisk Extreme Pro NVMe فضای زیادی را برای کار با داده ها در اختیار شما قرار می دهد و سیستم عامل ها و برنامه ها را به صورت فلاش کنترل می کند. این یکی از پایین ترین قیمت هایی است که در ماه های اخیر در این درایو های حالت جامد NVMe از یک مارک معتبر مشاهده کرده ایم.

Razer

به طور معمول ۹۰ دلار ، این ماوس نوری سیمی Razer با ۹ دکمه قابل برنامه ریزی و مناطق روشنایی LED قابل تنظیم ارائه می شود و اکنون ۴۰ دلار تخفیف دارد. ۱۶،۰۰۰ DPI Mamba Elite نهایت دقت و بدون تاخیر ورودی را ارائه می دهد و در صورت نیاز به استفاده از آن ، حافظه داخلی می تواند تنظیمات شما را ذخیره کند.

بن فاکس روبین / CNET

اتومبیل قدیمی خود را با کنترل صوتی الکسا به یک ماشین هوشمند تبدیل کنید. من یکی از اینها را خریدم و یکی از لوازم جانبی شخص ثالث مورد علاقه من بوده است. نه تنها می توانم Spotify را فقط با صحبت كنترل كنم ، بلكه می توانم هوا و مسیرهای رانندگی را نیز بدست آورم بدون اینکه دستانم را از روی چرخ بردارم. همه آنچه شما نیاز دارید یک تلفن هوشمند و یک ورودی کمکی است و شما خوب کار می کنید.

بررسی CNET در مورد Amazon Echo Auto را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت