بهترین معاملات حلقه Ring Prime Prime 2021: 170 دلار از یک Ring Video Doorbell Elite مرمت شده دریافت کنید

2021-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

Amazon Prime Day 2021 در تاریخ ۲۱ ژوئن آغاز می شود ، اما در حال حاضر میزبان معاملات عالی وجود دارد. در اینجا ما در برخی از معاملات اولیه خرید خانه از مارک های آمازون Ring و Blink به صفر می رسیم. بسیاری از تخفیف های دوربین های امنیتی Ring و Blink در حال حاضر منقضی گردیده است ، اما ممکن است هفته آینده برای Prime Day بازگردد.

مانند همیشه هنگام بحث درباره محصولات خود ، لازم به ذکر است که Ring برای روابط خود با ادارات پلیس محلی با فشار روبرو گردیده است. در سراسر ایالات متحده اما این سیاست ها در حال تغییر است: اوایل این ماه شرکت اعلام کرد ارسال درخواست فیلم برای کاربران برنامه Neighbours را متوقف خواهد کرد. درباره این سیاست در حال تکامل در اینجا بیشتر بیاموزید.

ما این صفحه را به طور مرتب در طول ماه ژوئن به روز می کنیم تا مطمئن شویم که به روزترین اطلاعات را برای راهنمایی تصمیمات خرید خود در اختیار دارید. توجه داشته باشید که برای دیدن این پس اندازها باید مشترک Amazon Prime باشید.

معاملات Ring هم اکنون در دسترس است

Ring

همانطور که از نام آن پیداست ، Ring Video Doorbell Elite گرانترین زنگ هوشمند شرکت آمازون است. این مدل مرمت گردیده معمولاً ۳۰۰ دلار (۳۵۰ دلار جدید) به فروش می رسد ، اما در حال حاضر فقط ۱۳۰ دلار است. با ۱۷۰ دلار پس انداز خود ، زنگوله ای با سیم و یک دوربین داخلی دریافت می کنید. از ویژگی های آن یک طراحی نصب مستقر و اتصال بیش از حد اترنت است و آمازون می گوید که “دارای ظاهری جدید است و مانند جدید کار می کند.”

معاملات منقضی گردیده: ممکن است برای روز نخست

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت