پلی آف NBA: تماشا کنید ، امشب Nets و Bucks را در ESPN پخش کنید

2021-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

مرحله پلی آف NBA 2021 با بازی های محوری بین تیم های برتر هر روز در حال جابجایی است. آنها به صورت زنده از شبکه های ملی و کابلی – یعنی TNT ، ESPN و ABC – پخش می شوند ، اما به لطف خدمات پخش مستقیم تلویزیونی ، طرفداران NBA برای تماشای آن نیازی به اشتراک کابل ندارند. پنجشنبه شب فقط یک بازی برگزار می شود: بازی ۶ بین بروکلین نتز و میلواکی باکس. خبر کوتاه برای ساعت ۵:۳۰ عصر تنظیم گردیده است. PT (8:30 بعد از ظهر ET) در ESPN.

در اینجا همه مواردی است که شما برای پخش جریان نیاز دارید بدون کابل مورد نیاز است.

 gettyimages-1323791089

کوین دورانت و شبکه های بروکلین پنج شنبه شب به دنبال خاتمه سریال های خود در برابر میلواکی باکس هستند.


السا / گتی ایماژ

برنامه پلی آف NBA به چه صورت است؟

مرحله پلی آف NBA 2021 از شنبه ۲۲ مه آغاز گردید و مرحله اول در روز یکشنبه ، ۶ ژوئن به پایان رسید و دورهای موفقیت آمیز تا اوایل تابستان ادامه دارد و فینال های NBA 2021 برنامه ریزی گردیده است از ۸ ژوئیه شروع کنید. مانند سالهای گذشته ، هر سری از بازی های حذفی برای پیروزی به چهار بازی نیاز دارد و تا هفت بازی انجام می شود.

برنامه چند روز آینده در اینجا است.

پنجشنبه ، ۱۷ ژوئن

  • شماره. ۲ بروکلین نت در شماره ۳ میلواکی باکس ، ساعت ۵:۳۰ عصر PT / 8: 30 بعد از ظهر ET در ESPN (سری Nets منجر ۳-۲)

جمعه ، ۱۸ ژوئن

  • شماره. ۱ Philadelphia 76ers در شماره ۵ Atlanta Hawks ، ۴:۳۰ بعد از ظهر PT / 7: 30 بعد از ظهر ET در ESPN (سری سرب Hawks 3-2)
  • خیر. ۱ جاز یوتا در شماره ۴ لس آنجلس کلیپرز ، ساعت ۱۹ PT / 10 بعد از ظهر ET در ESPN (سری اول کلیپرز ۳-۲)

شنبه ، ۱۹ ژوئن

  • شماره. ۳ میلواکی باکس در شماره ۲ بروکلین نتز ، بازی ۷ (در صورت لزوم). ۵:۳۰ بعد از ظهر. PT / 8: 30 بعد از ظهر ET در TNT. (Nets lead series 3-2)

یکشنبه ، ۲۰ ژوئن

  • خیر. ۴ لس آنجلس کلیپرز در شماره ۱ یوتا جاز ، بازی ۷ (در صورت لزوم). ساعت ۱۲:۳۰ شب PT / 3: 30 بعد از ظهر ET در ABC (سری ۳-۲ سری Hawks)
  • خیر. ۵ آتلانتا هاوکس در شماره ۱ فیلادلفیا ۷۶ers ، بازی ۷ (در صورت لزوم). ساعت ۵ عصر PT / 8 بعد از ظهر ET on TNT (سری اول کلیپرز ۳-۲)

برنامه کامل پلی آف NBA 2021 را در NBA.com بررسی کنید.

چگونه می توانم پلی آف NBA را از طریق تلویزیون و بدون کابل به صورت زنده تماشا کنم؟

چهار از پنج خدمات پخش مستقیم تلویزیونی عمده ESPN ، TNT و ABC را ارائه می دهند (همه به جز تلویزیون Sling) ، اما همه سرویس ها ایستگاه ABC محلی شما را حمل نمی كنند ، بنابراین برای اطمینان از در دسترس بودن در منطقه خود ، پیوندهای زیر را بررسی كنید. Sling ، به اعتبار خود ، بازی هایی را که از ABC پخش می شود ، همزمان پخش می کند.

اگر FuboTV دارید ، برای گرفتن بازی های TNT به چیز دیگری احتیاج دارید. برترین انتخاب های ما؟ برای کاملترین گزینه – و یک برنامه بهتر – YouTube TV را ببینید. اگر می خواهید همه بازی ها را با ارزان ترین نرخ بدست آورید ، Sling TV بهترین انتخاب است.

سرویس پخش مستقیم تلویزیون Google همه کانال های مورد نیاز شما برای بازی های NBA را با پرداخت ۶۵ دلار در ماه ارائه می دهد.

بررسی YouTube TV ما را بخوانید.

بسته نارنجی تلویزیون Sling با قیمت ۳۵ دلار در ماه ESPN و TNT را ارائه می دهد. در حالی که ABC را حمل نمی کند ، Sling می گوید که بازی هایی را که از طریق ABC از طریق ESPN3 پخش می شوند ، همزمان پخش می کند.

بررسی تلویزیون Sling را بخوانید.

بسته اصلی سرگرمی AT&T 70 دلار هزینه دارد و تمام کانال های مورد نیاز برای پلی آف NBA را حمل می کند.

بررسی تلویزیون AT&T ما را بخوانید.

FuboTV ABC و ESPN را به عنوان بخشی از برنامه اولیه ماهانه ۶۵ دلار خود ارائه می دهد اما TNT ندارد.

بررسی FuboTV ما را بخوانید.

آیا هواداران در این بازی ها مجاز هستند؟

در حالی که بازی های پلی آف ۲۰۲۰ با حباب جهانی والت دیزنی در اورلاندو ، فلوریدا برگزار گردید ، NBA فصل ۲۰۲۰-۲۰۱ خود را در میادین منظم بازی کرده است و هواداران به طور فزاینده ای دوباره در حال بازگشت هستند. به دلیل کاهش محدودیت های محلی COVID-19 ، به ورزشگاه ها وارد می شود. امسال هواداران در بازی های پلی آف مجاز هستند ، اگرچه تعداد دقیق آنها در هر مکان متفاوت خواهد بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت