دارندگان مرسدس بنز EQS 2 سال شارژ رایگان Electrify America دریافت می کنند – به نوعی

2021-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فروش EQS از پاییز آغاز می شود.


مرسدس بنز

یک سدان برقی مرسدس بنز EQS جدید بخرید و دو سال شارژ رایگان دریافت خواهید کرد – به نوعی. Electrify America و مرسدس بنز روز پنجشنبه همکاری خود را اعلام کردند که در طی دو سال اول مالکیت EQS ، ۳۰ دقیقه جلسه شارژ رایگان به رانندگان می دهد.

“Electrify America” ​​در بیانیه ای گفت: “صاحبان و مستاجرین EQS در هر جلسه ۳۰ دقیقه شارژ رایگان از فعال سازی حساب Mercedes Me Charge دریافت می كنند.” دارندگان EQS فقط باید مشخصات راننده Mercedes Me را تنظیم کنند و آنها می توانند پرداخت های شارژ را به یک حساب پیوند دهند.

این جلسات ۳۰ دقیقه ای ممکن است ضعیف به نظر برسد ، اما این را در نظر بگیرید: Mercedes-Benz EQS این است قادر به شارژ ۲۰۰ کیلووات است و می تواند فقط در ۱۵ دقیقه ۱۸۶ مایل برد داشته باگردید. با در نظر گرفتن اینکه آخرین محدوده EPA EQS باید حدود ۴۰۰ مایل باگردید ، ۳۰ دقیقه در واقع بسیار قابل توجه است – با فرض اینکه می توانید یکی از سریعترین شارژرهای EA را پیدا کنید.

علاوه بر مشارکت Electrify America ، مرسدس بنز اعلام کرد که همکاری با ChargePoint روز پنجشنبه ، جایی که رانندگان EQS می توانند از طریق حساب Mercedes Me خود به آن ایستگاه های شارژ دسترسی داشته باشند. ChargePoint حدود ۶۰،۰۰۰ شارژر در سراسر ایالات متحده دارد که همه آنها از طریق برنامه Mercedes Me قابل دسترسی خواهند بود.

این اولین بار نیست که شاهد مشارکت این چنینی هستیم. رابطه پورشه با Electrify America به Taycan مالكان شارژ رايگان مي دهد و هر دو شركت براي توسعه شبكه EA در سراسر آمريكا با هم همكاري خواهند كرد.

هر دو مرسدس بنز EQS450 و EQS580 از یک باتری ۱۰۷٫۸ کیلووات ساعت استفاده می کنند ، اما در حالی که ۴۵۰ از یک تنظیم تک موتوره و چرخ عقب استفاده می کند ، ۵۸۰ دارای یک موتور نصب گردیده بر روی هر محور است ، برای سیستم چهار چرخ. EQS450 329 اسب بخار قدرت و ۴۱۹ پوند فوت گشتاور تولید می کند در حالی که EQS580 516 اسب بخار و ۶۳۱ پوند فوت ارائه می دهد. فروش EQS در پاییز امسال در ایالات متحده آغاز می شود.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت