به چه میزان سرعت اینترنت نیاز دارید؟ ۷۳٪ از ما هیچ سرنخی نداریم

2021-06-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 تست سرعت اینترنت لپ تاپ

Sarah Tew / CNET

بسیاری از مردم تعجب می كنند كه چه مقدار سرعت اینترنت در واقع به در خانه نیاز دارند – حالا یك نظرسنجی جدید نشان می دهد كه بسیاری از ما حتی نمی دانیم كه در واقع برای چه سرعتی هزینه می كنیم.

که اوایل این هفته منتشر گردید ، گزارش دانش فنی اینترنت از Allconnect ، سایت شریک CNET تحت شرکت مادر Red Ventures ارائه می شود. در میان یافته های کلیدی: ۷۳٪ از پاسخ دهندگان گفتند که آنها نمی دانند واقعاً در اینترنت چقدر به سرعت اینترنت احتیاج دارند ، در حالی که ۳۶٪ از پاسخ دهندگان – تقریباً از هر ۵ نفر دو نفر – نمی توانند بگویند برای چه سرعتی هزینه می کنند ، با شروع کنید.

هنوز هم اکثر پاسخ دهندگان از سرعت اتصال خود ابراز رضایت می کنند – ۶۶٪ به طور کلی ، و جالب توجه است ، ۸۰٪ در میان پاسخ دهندگانی که نمی دانستند سرعت اتصال خود چقدر سریع است.

در این گزارش آمده است: “این یک یافته شگفت آور بود” ، با اشاره به اینکه ارائه دهندگان اینترنت از نظر اکثر معیارهای رضایت مشتری عملکرد ضعیف دارند. “این باعث می شود ما به این باور برسیم که مشکل مربوط به ارتباطات باند پهن نیست ، بلکه موارد مربوط به صورتحساب و خدمات مشتری است که همراه آنها است.”

مطالعه Allconnect توسط شرکت تحقیقات بازار YouGov از ۱۴ تا ۱۷ مه انجام گردید ، با حجم نمونه کلی ۱،۲۱۴ پاسخ دهنده بزرگسال در ایالات متحده.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت