نائومی اوزاکا از ویمبلدون کنار می رود

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 نائومی اوزاکا در یک زمین خاکی خدمت می کند

نائومی اوزاکا در ۳۰ مه در یک مسابقه تنیس در مسابقات آزاد فرانسه خدمت می کند.


جولیان فینی / گتی ایماژ

ستاره تنیس نائومی اوزاکا از ویمبلدون کنار کشیده است. بر اساس بیانیه تكراركنندگان وی كه روز پنجشنبه به مركز ورزشی داده گردید ، تنیسور شماره ۲ بانوان رتبه بندی گردیده در جهان “برخی از وقت شخصی را با دوستان و خانواده خود اختصاص می دهد.”

اوزاکا “آماده بازی های المپیک خواهد بود و بیانیه اضافه گردیده است. “

” نائومی اوزاکا بسیار خوب خواهد بود ویمبلدون در بیانیه ای از طریق ایمیل به CNET گفت. “ما برای او آرزو می کنیم که با دوستان و خانواده اش اوقات خوشی داشته باگردید و مشتاقانه منتظر بازگشت سال آینده وی به ویمبلدون هستیم.” جریمه از برگزارکنندگان مسابقات به دلیل انصراف از شرکت در مصاحبه های رسانه ای. اوزاکا دلیل عدم رعایت ملاقات با مطبوعات را در طول مسابقات تنیس به دلایل بهداشت روان ذکر کرده بود.

“من فکر می کنم اکنون بهترین چیز برای مسابقات ، سایر بازیکنان و سلامتی من این است که من کنار می روم تا همه بتوانند بازگشت به تمرکز روی تنیس که در پاریس در جریان است ، “ اوزاکا ، ۲۳ ساله ، در بیانیه ای در توصیف مبارزات خود با افسردگی نوشت. “من هرگز بهداشت روانی را بی اهمیت نمی گیرم یا از این اصطلاح به راحتی استفاده نمی کنم. واقعیت این است که من از زمان مسابقات آزاد آمریکا در سال ۲۰۱۸ دچار افسردگی طولانی گردیده ام.”

ویمبلدون قرار است از ۲۸ ژوئن تا ۱۱ ژوئیه برگزار شود. بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت