iOS 15 را دیده ایم ، اما هنوز تعدادی از ویژگی های از دست رفته وجود دارد

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Apple iPad Pro M1

ما در WWDC 2021 شاهد تعداد زیادی به روزرسانی نرم افزار Apple بودیم ، اما برخی از ویژگی هایی که انتظار داشتیم کنار گذاشته شوند.


Scott Stein / CNET

این داستان بخشی از اپل رویداد است ، پوشش کامل ما از آخرین اخبار از دفتر مرکزی اپل.

هفته گذشته در مراسم WWDC ، اپل از آخرین نسخه سیستم عامل های اصلی خود رونمایی کرد: iOS 15 ، iPadOS 15 ، MacOS Monterey و WatchOS 8 . در حالی که این به روزرسانی ها شامل برخی از ویژگی های مورد انتظار جدید است – مانند توانایی برای کاربران Android برای پیوستن به تماس های FaceTime ، گزینه های حفظ حریم خصوصی پیشرفته و کنترل های صفحه دوگانه برای که در مک کار می کنند و iPad ها – برخی از ویژگی های قابل توجه شایعه ، حداقل این بار به نتیجه نرسیدند. ما همچنین هیچ سخت افزار جدید اپل ندیدیم ، مانند AirPods 3 یا MacBook Pro جدید.

در اینجا برخی از ویژگی های نرم افزار وجود دارد که فکر می کردیم ممکن است در رویداد روز دوشنبه ظاهر شوند ، اما چنین نگردید.

بیشتر بخوانید: نحوه بارگیری iOS 15 و iPadOS 15

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است: [۱۹۶۵۹۰۱۲] این را تماشا کنید:

WWDC21: iOS 15 و همه بهترین ویژگی های آن۹:۵۶

پشتیبانی از صفحه نمایش گسترده برای iPad های مانیتور

 wwdc-2021-apple-450-mac-os-monterey-universal-control.png

در حالی که کنترل جهانی به شما امکان می دهد در مک و آیپد خود کار کنید ، ما امیدوار بودیم که بیشتر از صفحه نمایش خارجی پشتیبانی از iPad داشته باشید.

در حالی که اپل “ کنترل جهانی ” را معرفی کرد ، به شما این امکان را می دهد که صفحه کلید Mac و صفحه لمسی یا موس خود را به روشی تبدیل کنید که همچنین iPad خود را کنترل کنید ، این همان نیست به عنوان گسترش iPad خود را به میز کار خود و یا یک صفحه نمایش متصل دیگر ، که یک حرکت بهره وری چشمگیر تر است. اما شاید این نشانه این باگردید که یک تغییر بزرگتر در این جهت ممکن است در آستانه باگردید.

 http://www.cnet.com/


اکنون بازی می کند: [۱۹۶۵۹۰۱۲] این را تماشا کنید:

MacOS مونتری: هر آنچه می دانیم۶:۰۴

بهبود عمر باتری یا نوآوری های کم مصرف برای اپل واچ

اگرچه WatchOS 8 مجموعه ای از ویژگی های جدید بهداشتی و به روزرسانی های برنامه را به آن اضافه می کند ، اما هنوز بهبودی در دوام باتری یا حالت کم مصرف وجود ندارد – چیزی که پوشیدنی به گردیدت به آن احتیاج دارد ، به خصوص اگر برای پیگیری خواب خود یک شب آن را بپوشید.

ویژگی های جدید iPadOS برای M1 iPad Pro

iPad Pro M1 با iPad M1 عملکرد تبلت و عمر باتری را به طرز چشمگیری بهبود بخشید. اما iPad هنوز هم همان سیستم عامل – و عمدتا همان برنامه ها – مانند هر iPad دیگر را اجرا می کند. ما فکر کردیم که ممکن است شاهد بروزرسانی های جدید جالب در iPadOS 15 برای iPad Pro باشیم که از تراشه M1 بهره می برند ، اما چنین نبود.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

iPadOS 15: چگونه iPad را تغییر می دهد و چه چیزی را هنوز حفظ می کند …۵:۱۴

CarKey به روزرسانی می شود

در WWDC سال گذشته ، اپل CarKey را از توانایی افزودن کلیدهای ماشین مجازی به Apple Wallet خود رونمایی کرد که به شما امکان می دهد ماشین خود را فقط با استفاده از تراشه NFC آیفون خود باز و باز کنید. . در حالی که iOS 15 توانایی ذخیره ذخیره گواهینامه رانندگی و شناسه شما را در Apple Wallet شما اضافه می کند ، هیچ اشاره ای به هیچ به روزرسانی CarKey نگردیده است.

ویژگی های تغییر FaceTime برای کمک به آن در رقابت با بزرگنمایی

 screen-shot-2021-06-07-at-1-11-46-pm-2.png

در حین تماس ویدیویی FaceTime ، اکنون می توانید یک آهنگ یا یک ویدیو را پخش کنید و همه در تماس می توانند آن را با هم گوش دهند یا تماشا کنند.


سیب

iOS 15 شامل برخی از به روزرسانی های مهم سرویس چت ویدیویی FaceTime اپل ، از جمله صوت فضایی ، نمای شبکه ، حالت عمودی و توانایی برنامه ریزی تماس ها از قبل و دعوت از آن ها با دستگاههای Android و Windows برای پیوستن به تماسهای FaceTime از مرورگرهای خود. ویژگی جدیدی به نام SharePlay همچنین به شما امکان می دهد از طریق FaceTime نمایش ها را تماشا کنید و با دیگران موسیقی گوش دهید. اگرچه این موارد بسیار پیشرفته هستند ، اما بیش از یک سال پس از آن اتفاق می افتد که در طول همه گیری بسیار مفید بوده اند و نمی توانند چیزی را تغییر دهند که باعث شود FaceTime یک رقیب واقعی برای صنعت ماموت باگردید Zoom ، مانند گزینه های متقابل بهتر (و البته زمینه های ).

گزینه های برگشت برگشت در iMessage

در حالی که iMessage چندین نسخه جدید در iOS 15 از جمله ویژگی های به اشتراک گذاری بهتر دریافت کرده است ، ما گزینه های برگشت مجددی جدیدی مشاهده نکرده ایم ، با همان واکنش های پیام ما قبلاً (قلب ، شست به بالا ، شست به پایین ، هکتار در هکتار ، علامت تعجب یا علامت سوال) داشته باشید.

ابزارک های آیفون اصلاح گردیده

 ابزارهای iOS-14-آیفون-بتا

سال گذشته اپل ابزارک های آیفون را در iOS 14 اضافه کرد.


Óscar Gutiérrez / CNET

در حالی که ابزارک های آیفون سرانجام در iPadOS 15 به iPad نیز راه پیدا کردند ، در iOS 15 گزینه های جدیدی برای ابزارک مانند سفارشی سازی بیشتر و تعامل بیشتر مشاهده نگردید.

تمرینات بیشتر در برنامه Breathe

برنامه محبوب Breathe در حال به روزرسانی است ، با یک انیمیشن جدید برای تمرکز و حالت “انعکاس” که به شما کمک می کند درباره چیز خاصی فکر کنید و بهبود ذهن آگاهی اما شامل انواع مختلف تمرینات تنفسی نخواهد بود.

آیا مورد دیگری وجود داشت که امیدوار بودید در WWDC 2021 اعلام شود؟ سکوت در کامنت های پایین.

برای اطلاعات بیشتر ، نحوه استفاده از ویژگی جدید Hide My Email (پنهان کردن ایمیل من) اپل برای جلوگیری از ارسال هرزنامه ها از صندوق ورودی شما ، و نحوه بارگیری iOS 15 و iPadOS 15 را بررسی کنید.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

WWDC 2021 در ۱۱ دقیقه۱۱:۱۵

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت