ساعت هوشمند Tamagotchi به شما امکان می دهد رویای دهه ۹۰ خود را زندگی کنید

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 ساعت هوشمند Tamagotchi

Tamagotchi Smart در ماه نوامبر عرضه می شود.


Bandai

Tamagotchi برای ۲۵ امین سالگرد بازگشت – این بار به عنوان پوشیدنی. اکنون می توانید حیوان خانگی کوچک الکترونیکی خود را درست از روی مچ دست خود بلند کرده و از یک میکروفون برای تماس گرفتن و از صفحه لمسی برای نوازش آن استفاده کنید.

Tamagotchi اصلی در نوامبر ۱۹۹۶ به عنوان یک اسباب بازی الکترونیکی برای بچه ها معرفی گردید. ساعت هوشمند Tamagotchi كه از اوایل روز پنجشنبه توسط كوتاكو مشاهده گردید ، از سازنده اسباب بازی ژاپنی ساخته گردیده است ، دارای صفحه نمایش لمسی LCD و حداكثر ۳۰ ساعت عمر باتری قبل از نیاز به شارژ مجدد از طریق USB است.

در حال حاضر ، ساعت هوشمند Tamagotchi توسط قرعه کشی – می توانید از ۱۷ ژوئن تا ۲ جولای اقدام کنید ، در حالی که برندگان در ماه ژوئیه اعلام می شوند. برای همه افراد ، این پوشیدنی از ۲۳ نوامبر به فروش می رسد. قیمت آن ۷،۴۸۰ ین (تقریباً ۶۸ دلار) است و همچنین می توانید “کارت های هوشمند” اضافی را با قیمت ۱۱۰۰ ین (حدود ۱۰ دلار) خریداری کنید که می توانید در ساعت هوشمند وارد کنید. [۱۹۶۵۹۰۰۷] کارت Tamagotchi Sweets Friends به شما وسایل مضمونی مانند شیرینی و دسر برای تغذیه حیوان خانگی جیب کوچک خود و همچنین یک بازی کوچک به شما می دهد. کارت Tamagotchi Rainbow Friends شامل رنگین کمان و مضمون تک شاخ مانند صفحه ساعت جدید و مواد غذایی و وسایلی برای حیوان خانگی شما است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت