بحث درباره فیلم در ارتفاعات لین-مانوئل میراندا ، توضیح داده شد

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 maxresdefault

سازندگان In the Heights برای انتخاب بازیگران فراخوانده می شوند.


برادران وارنر.

در Heights ، اقتباس فیلم مورد انتظار از موزیکال محبوب لین-مانوئل میراندا ، پس از افتتاح در سینما ها و HBO Max هفته گذشته ، واکنش های گردیدیدی را برانگیخته است. این فیلم در محله واشنگتن هایتس نیویورک اتفاق می افتد و آنتونی راموس در نقش اوسنوی بازی می کند ، یک مالک بودگا که رویای زندگی بهتر را (و آواز می خواند).

اما اگرچه این فیلم جامعه لاتین را جشن می گیرد ، اما برخی از بینندگان ابراز ناراحتی می كنند كه وقتی صحبت از نمایندگی آفرو-لاتین می شود ، در Heights کوتاه می شود ، زیرا اعضای آن جامعه بخش قابل توجهی از ارتفاعات واشنگتن واقعی. مجری های آفریقایی-لاتین به جای داشتن نقش های اصلی در فیلم ، نقش های تیره و تیره ای دارند و نقش های پس زمینه و رقص دارند.

در یکی از توئیت های “همه نمی فهمید این در مورد تنوع نیست”. “ما می پرسیم چرا فیلمی درباره دومینیکن ها در HEIGHTS چیزی شبیه به دومنیکن ها یا ارتفاعات به نظر نمی رسد. دومینیکن ها بیشتر سیاه هستند. Heights عمدتا [a] محله دومنیکن سیاه است.”

یکی دیگر از توئیت های (که از اصطلاح خنثی جنسیتی Latinx استفاده می کند) می نویسد: “بازیگران آفریقایی-لاتین پوست تیره در جعبه هایی قرار می گیرند که حتی نمی توانند برای بازی در نقش های Latinx آزمایش کنند.”

در مقاله ای در ۹ ژوئن ، Felice León از انتشارات The Root ، نوشت: “در طول تاریخ ، از سیاه پوستی در لاتینیداد حذف و خشونت وجود داشته است. همگنی و توهم” فرهنگ بدون نژاد “در لاتینیداد یک اسطوره.”

ریتا مورنو بازیگر زن نیز در مورد انتقادات نظر داد قبل از آن عقب نشینی نظرات خود را در توییتی .

در اینجا نحوه واکنش همه از منتقدان گرفته تا سازندگان فیلم گرفته تا مورنو به جنجال ها نشان داده گردیده است.

مردم در مورد نمایش آفرو-لاتین در فیلم چه گفته اند؟

به دنبال تحسین منتقدان برای فیلم Heights (امتیاز Metacritic 84 را به دست آورد) ، بعضی از بینندگان خیلی زود ناامیدی خود را از عدم حضور Black Latino نشان دادند.

رکسان گای نویسنده نوشت: “من از فیلم لذت بردم / موزیکال را دوست دارم”. “اما پاک کردن جامعه AfroLatinx که باید به طور گسترده در نقش های اصلی و فرعی نشان داده می گردید ، منطقی نیست. این بسیار چشمگیر است. و لذت را لغو می کند!”

بسیاری از مردم به اهمیت فیلم در به نمایش گذاشتن تنوع جوامع لاتین و تجلیل از فرهنگ لاتین به این شکل پرتحرک اعتراف کردند. منتقد USA Today آن را به خاطر تصرف “محله شلوغ و تغییر چند فرهنگی واشنگتن هایتز در منهتن با مجموعه ای سرگیجه آور از سبک های آهنگ و رقص ، از هیپ هاپ تا تأثیرات لاتین” ستود. Steph Panecasio CNET در بررسی خود آن را “نامه ای عاشقانه با انرژی بالا” به جامعه لاتین خواند.

هنوز هم ، برخی از مردم تلاش می كردند تا با عدم حضور آفریقایی ها در نقش های اصلی مبارزه كنند.

“هیچ توییتی برای همه مردم نمی تواند همه چیز باگردید و فیلمی مانند در The Heights شاید از جنبه های خاصی بار ناعادلانه ای را به دوش بکگردید” ، در توییت دیگری “اما من فکر می کنم انصاف است که س questionال کنیم چگونه رنگ گرایی ، ناخودآگاه یا خیر ، ممکن است در پشت صحنه نقش داشته باگردید.”

یکی از توئیت های گفت ، “من واقعاً از ITH لذت بردم. این همچنین مخاطبان آفرو-لاتینکس خود را شکست داد. تعهد هالیوود به برتری و رنگ آمیزی سفید خسته کننده است و در این مرحله غیرقابل دفاع است.”

دیگران احساس می کردند انتقادات به طور نامتناسبی به خالقان رنگی مانند میراندا انجام می شود.

“من فکر می کنم نقد رنگ گرایی در ارتفاعات قطعاً یک بحث معتبر است ، اما همچنین احساس می کنم این تمایل به انتقاد بیش از حد از سازندگان رنگ وجود دارد در حالی که اجازه می دهد سفیدپوستان با همان گله های نژادپرستانه قدیمی که همیشه بوده اند کنار بیایند. انجام می دهد ، “یکی از توئیت خوانده گردیده است.

لین-مانوئل میراندا در مورد اتهامات رنگ گرایی چه گفت؟

میراندا روز دوشنبه در پاسخ به انتقادات ، با ارسال عذرخواهی از توییتر: “من آخر هفته بحث در مورد نمایش Afro-Latino را در فیلم خود مشاهده می کنم و روشن است که بسیاری در تاریکی ما جامعه پوست آفریقایی-لاتین احساس نمی کند که به اندازه کافی در آن عضو باگردید ، به ویژه در میان نقش های اصلی. … در تلاش برای نقاشی موزاییکی از این جامعه ، کوتاهی کردیم. من واقعاً متاسفم. ”

در مصاحبه با The Root ، Jon M. Chu (كه اقتباس در The Heights و همچنین دیوانه آسیایی های ثروتمند را كارگردانی كرد) به س questionالی درباره عدم حضور نمایندگان سیاه لاتین در In ارتفاع با گفتن: “این چیزی بود که ما در مورد آن صحبت کردیم و من باید در مورد آن آموزش ببینم. در پایان ، وقتی به بازیگران نگاه می کردیم ، سعی کردیم افرادی را که برای این نقش ها بهترین بودند بدست آوریم.”

ریتا مورنو درباره هل دادن In the Heights چه گفت؟

مورنو ، كه پورتوریكویی است ، در حالی كه روز سه شنبه در كنار استیون كولبرت در نمایش دیرهنگام حضور داشت ، درباره انتقادات متوجه میراندا اظهار نظر كرد. “به نظر می رسد هرگز نمی توانی درست عمل کنی … آیا نمی توانی کمی صبر کنی و آن را تنها بگذاری؟” او گفت. “بسیاری از مردم Puertorriqueño هستند ، آنها نیز از گواتمالا هستند ، که تاریک هستند و همچنین جوانمرد هستند. همه ما در پورتوریکو رنگ هستیم. اینگونه است. اگر آنها نمی آمدند بسیار خوب است با آن کنار بیایید و آن را تنها بگذارید ، آنها در حال حمله به یک شخص اشتباه هستند. ”

این واکنش در توییتر انتقاداتی را به همراه داشت ، در حالی که یک نفر نوشت : “من عاشق ریتا مورنو هستم اما این عکس آن است. ما یک قرن نقش های سینمایی را به سبکترین لاتین پوست اختصاص داده ایم ، مشکی و آسیایی. این موضوع جدیدی ایجاد نمی کند و هیچ چیز دیگری برای چشم انداز پوست تیره چشم انتظار نیست. ”

در توئیت دیگر چنین خوانده گردیده است: “'آیا نمی توانید کمی صبر کنید؟' “همه ما در پورتوریکو رنگ هستیم!” هیت ؟؟؟ ریتا مورنو ، ما می دانیم که همه رنگها وجود دارد ، اما چرا آنها در تلویزیون و فیلم به طور دقیق به تصویر کشیده نمی شوند ؟؟ ما می دانیم که آفریقایی-لاتین ها در ارتفاعات واشنگتن وجود دارد و دیوانه است که آنها در آنجا نبودند. ”

مورنو بعداً با پیگیری در توئیتر نوشت: “من فوق العاده از خودم ناامید هستم. شب گذشته هنگام سخنرانی در دفاع از لین-مانوئل میراندا در نمایشگاه كولبرت ، من به وضوح انزجار داشتم از زندگی سیاه پوستان که در جامعه لاتین ما اهمیت دارد. فراموش کردن اینکه چگونه جشن برای بعضی دیگر برای دیگران نوحه می خواند بسیار آسان است.

“علاوه بر تحسین لین برای نسخه فیلم فوق العاده خود در” The Heights “، اجازه دهید قدردانی خود را برای حساسیت و عزم وی برای جامع تر بودن جامعه آفریقایی-لاتین است. “

طبق نظر” ورایتی “در چهار روز اول ۱۱٫۴ میلیون دلار در Heights بالغ بر ۱۱ میلیون دلار درآمد داشت و انتظارات قبلی را متحمل گردید که ۲۰ میلیون دلار درآمد کسب خواهد کرد. تعداد تماشاگران را برای پخش در سرویس HBO Max خود به اشتراک نگذاشته اید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت