بهترین معاملات AirPods Prime Day: AirPods Max هنوز ۵۰ دلار تخفیف دارد

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

در حالی که Prime Day رسماً تا ۲۱ ژوئن آغاز نمی شود ، ما در حال حاضر شاهد تخفیف در خط AirPods اپل هستیم. آمازون و والمارت هنوز هم به طور کلی بهترین مکان برای یافتن تخفیف هایی هستند که حداکثر ۵۰ دلار تخفیف از آنچه در غیر این صورت در Apple Store پرداخت می کنید ، دارند. این شامل اولین تخفیف های بزرگی است که در AirPods Max دیده ایم.

توجه داشته باشید که همه این هدفون ها با ویژگی های صوتی فضایی جدید اپل سازگار هستند ، اما هیچ یک از آنها حداکثر کیفیت قالب صوتی بدون از دست دادن آینده اپل را ارائه نمی دهد ، که بیش از حد غنی است برای کنترل استاندارد بی سیم بلوتوث فعلی.

AirPods قیمت گذاری ۲۰۲۱

مدل قیمت فروشگاه اپل بهترین قیمت در حال حاضر بهترین قیمت تمام وقت
AirPods Pro ۲۴۹ دلار ۱۹۷ دلار ۱۶۹ دلار
AirPods ۱۵۹ دلار ۱۱۹ دلار ۹۹ دلار
AirPods با کیف شارژ بی سیم ۱۹۹ دلار ۱۵۰ دلار ۱۳۰ دلار
AirPods Max ۵۴۹ دلار ۴۹۹ دلار ۴۹۹ دلار

Sarah Tew / CNET

AirPods Pro برای مدت کوتاهی در Walmart 169 دلار و در ۱۷۰ دلار بود آمازون برای جمعه سیاه. اخیراً آنها بین ۱۹۰ تا ۲۰۰ دلار پینگ پنگ کرده اند. این هنوز ۴۹ تا ۵۹ دلار زیر قیمت عادی فروشگاه اپل است.

بررسی AirPods Pro ما را بخوانید.

Walmart با مارك كردن AirPods به ۹۹ دلار در بازی فروش جمعه سیاه اوایل ظاهر گردید. – کمترین قیمت تاکنون این معامله مدتهاست که از بین رفته است ، اما Walmart ، Target و Amazon در حال حاضر همه آنها را در بیشتر روزها با قیمت ۱۲۰ تا ۱۳۰ دلار ارائه می دهند. هنوز هم حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار ارزان تر از قیمت در فروشگاه اپل است.

بررسی AirPods ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

AirPods با کیس شارژ بی سیم برای مدت کوتاهی به پایین ۱۳۰ دلار ، که بسیار نزدیک به هزینه معمولاً پرداخت AirPods با یک کیف شارژ سیمی بود. اکنون که قیمت آنها به ۱۵۰ دلار رسیده است ، شما در حال بررسی ۳۰ دلار از AirPods با قاب سیم هستید. بحث اینکه آیا ارزش دارد خمیر اضافی را خرج کنیم قابل بحث است ، اما این قیمت هنوز هم نشان دهنده تخفیف ۴۹ دلاری از قیمت فروشگاه اپل است.

دیوید کارنو / CNET

جدیدترین و بهترین هدفون های اپل در ماه دسامبر اعلام گردید. اینها مدل هایی با اندازه کامل ، پر از ویژگی های پیشرفته مانند حذف نویز ، صدای فضایی و ادغام آسان با دستگاه های اپل هستند. بله ، ممکن است پرداخت هزینه بیشتر برای هدفون از آنچه برای PS5 پرداخت می کنید دیوانه به نظر برسد ، اما این نکته دیوانه کننده تر است: آنها در واقع به اندازه کافی ارزش دارند ، تا زمانی که احساس نکنید در اثر عدم پشتیبانی از صدای کامل بدون ضرر سوختید. این هدفون ها پس از ماه ها سفارش گیری مجدد ، در روزهای اخیر اولین علامت گذاری خود را مشاهده کرده اند: قیمت آنها در آمازون و سایر فروشندگان کاملاً ۵۰ دلار است.

بررسی AirPods Max ما را بخوانید.

این مقاله بارها به روز می شود تا قیمت های فعلی را منعکس کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت