بهترین سرویس تحویل کیت غذا برای سال ۲۰۲۱

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بهترین سرویس کیت غذا صرفاً خدماتی است که برای شما بهترین کار را داشته باگردید – و با وجود اشخاص مختلف از بازیکنان در مسیرهای مختلف در بزرگراه کیت غذا ، برای یافتن تناسب مناسب کمی بهم زدن نیاز است. خبر خوب این است که ما برای شما سر و صدا کرده ایم – معروف به تمام آزمایشات پیشرو کیت – برای کمک به شما در یافتن بهترین خدمات وعده غذایی در سال ۲۰۲۱٫

اگر مشتاق تجربیات جدید آشپزی هستید ، یک بسته غذایی خدمات تحویل می تواند به شما کمک کند افق غذایی خود را گسترش دهید. حتی اگر هر هفته فقط برای یک یا دو وعده غذایی باگردید ، این خدمات می توانند چیزی را از بشقاب شما خارج کنند (با استفاده از جناس بازی) ، هنگام خرید به جای مصرف ، در هزینه های شما صرفه جویی می کنند و شما را با اهداف تغذیه سالم در مسیر نگه می دارند.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

بهترین کیت غذا برای شما۹:۴۸

با داشتن بسته های غذایی ، به راحتی می توانید آنچه را که می خورید ثبت کنید ، از آنجا که مواد مغذی عمیق هستند اطلاعات – از جمله کالری ، کربوهیدرات ، پروتئین و قند – همیشه ارائه می شود. بسیاری از خدمات کیت وعده های غذایی حتی برنامه های غذایی خاص را ارائه می دهند که هر نوع غذایی را که در آن مناسب نیست مانند فیلترهای کتو یا کربوهیدرات ، دیابت ، بدون گلوتن ، پالئو و غیره فیلتر می کند. و اگر تازه مشغول آشپزی هستید و شروع یک دستور العمل پیچیده از ابتدا احساس دلهره آور است ، مجموعه های غذا بیشتر حدس و گمان ها را از تهیه غذا می گیرند و شما را آماده می کنند تا یک مرغ میلانی ، گوشت خوک یا ماهی-ماهی عالی را از بین ببرید .

حتی برای خوشمزه ترین غذاخورها ، چیزی در مورد جعبه ای است که همراه با تمام مواد تازه برای تهیه یک دستورالعمل نسبتاً آسان و سالم ارائه می شود. سرویس تحویل کیت غذا همچنین می تواند به شما کمک کند تا از بحث شبانه در مورد آنچه واقعاً برای شام تهیه می کنید و همچنین (۱۹۴۵۹۰۰۷) سفر به فروشگاه مواد غذایی صرفه جویی کنید در صورت کمبود آرد سوخاری یا آرد در عوض ، شما یک برنامه غذایی بی عیب و نقص با مواد اولیه از پیش تقسیم گردیده دارید – هر وعده غذایی که وارد جعبه شود ، وعده غذایی شماست (و انتخاب وعده غذایی گسترده ). برای ما افراد بلاتکلیف ، این یک مزیت باورنکردنی است.

بیشتر بخوانید: احساس پخت و پز نمی کنید؟ بهترین تحویل وعده های غذایی آماده گردیده برای سال ۲۰۲۱ را بررسی کنید

اما با گزینه های به ظاهر بی پایان ، چگونه بهترین سرویس کیت غذا را برای شرایط خود پیدا می کنید؟ جعبه های تحویل وعده های غذایی روشن و رنگارنگ از امثال تازه ، آشپز خانه ، Sakara Life ، هویج بنفش و Gobble اکنون یک کالای اصلی برای آشپزهای شلوغ خانه است – فقط نگاهی به آستان همسایه خود بیندازید – اما هر یک از آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود به همراه نقاط قوت و ضعف هستند ، که اغلب بر اساس مخاطبی است که به دنبال آن هستند هدف. در حالی که جعبه های مختلف ممکن است یک برنامه غذایی را ارائه دهند که در جای خود قرار داشته باگردید (مانند وگان ، پالئو یا گلوتن) ، هر جعبه از یک شرکت تحویل غذا از آشپزها ، تیم های آشپزی ، متخصصان تغذیه و کارشناسان مواد غذایی و سپس آنها را به آشپزخانه ها و دست آشپزهای خانه در همه جا با منوی هفتگی و مواد غذایی خوشمزه و از قبل اندازه گیری گردیده.

انواع گزینه های برنامه تحویل وعده های غذایی امروزه حیرت انگیز است ، از جمله وعده های غذایی کاملاً آماده گرفته تا وعده های غذایی بدون گلوتن ، غذاهای سالم تا وعده های غذایی ارگانیک ، وعده های گیاهی گیاهی و سایر موارد ، همه موجود و آماده ارسال فقط در چند مورد روزها. شرکت هایی مانند Sun Basket ، Martha & Marley Spoon Snap Kitchen، Daily Harvest و Purple Carrot با انواع سالم و متنوع عرضه می شوند سفارشی سازی انتخاب غذا. این بدان معناست که حتی افرادی که رژیم های غذایی خاصی دارند – مانند گیاهخواران وگان ، گیاهخواران ، فاقد گلوتن ، سرخپوشان ، pescatarian ، کتو ، کم کربوهیدرات ، گیاهخواری ، گیاهی و غیره – می توانند چیزی را برای آنها پیدا کنند. حتی جعبه هایی وجود دارد که روی مواد آلی ، گوشتهای پرورش یافته انسانی و غذاهای دریایی پایدار تمرکز دارند. برخی از خدمات حتی کاسه جو دوسر و اسموتی ارائه می دهند ، بنابراین هرگز از یک وعده غذایی خوشمزه دور نیستید.

همچنین معمولاً پیشنهاد تبلیغاتی برای مشتریان جدید و ویژگیهای مناسب مانند امکان عبور از هفته ها و لغو در هر زمان پیدا خواهید کرد. با تعهد محدود یا بدون تعهد ، اگر شما یک استاد تقویم و یک نینجا مدیریت حساب هستید ، می توانید در هر یک یا همه این خدمات تحویل غذا غرق شوید و هفته به هفته انتخاب کنید ، کدام یک از آنها مناسب شرایط شما و گزینه های غذا است شما قبلاً در یخچال خود دارید.

بنابراین! وقت آن است که بدون در نظر گرفتن وگان بودن ، در رژیم کتو یا فقط در خوردن یک غذاخور و انتخاب غذای سالم و مناسب ، بهترین سرویس تحویل کیت وعده غذایی را برای نیازها ، سلیقه ، ترجیحات رژیم و اهداف سلامتی خود پیدا کنید. بله ، ما شخصاً هر سرویس بسته غذایی را در این لیست آزمایش کرده و به صورت دوره ای آن را به روز می کنیم.

بیشتر بخوانید: بهترین خدمات تحویل غذاهای دریایی در سال ۲۰۲۱

Chowhound [19659024] با توجه به محاسبه ذهنی ما ، سبد آفتاب نه تنها بهترین بسته های غذایی را دارد ، بلکه برای شما نیز از بهترین هاست. سالم و تازه توصیف کنندگان رایج کیت های غذایی مورد علاقه هستند ، اما Sunbasket با بسیاری از مواد ارگانیک ، غیر GMO ، با پایداری و مسئولیت پذیری افزایش یافته ، یک قدم فراتر می رود. در واقع ، جعبه سفر به بازار کشاورز را برای شما انجام داده و وعده های غذایی متفکرانه به همان اندازه که جالب و جالب هستند. در آزمایشی از همه سرویس های پیشرو کیت غذا ، Sunbasket در رتبه اول قرار گرفت.

دستور العمل های Sunbasket توسط Justine Kelly ، سرآشپز سانفرانسیسکو تهیه گردیده است که به دلیل کار در رستوران Slanted Door برنده جایزه James Beard شناخته می شود و نشان می دهد. بسیاری از وعده های غذایی آسان و خوشمزه Sunbasket که با مواد آلی تهیه می شوند مورد تأیید متخصصان تغذیه هستند (۵۰۰ تا ۸۰۰ کالری در هر وعده) و تهیه بیشتر وعده های غذایی تنها ۳۰ دقیقه به طول می انجامد.

سرویس کیت وعده غذایی گزینه هایی برای این وعده های غذایی مغذی نیز به شما می دهد – شما می توانید از بین شش تا ۱۸ دستورالعمل مختلف وعده غذایی آلی هر هفته ، از جمله سرخپوشان ، وگان های گیاهی ، گیاهان و وعده های غذایی بدون گلوتن را انتخاب کنید ، بنابراین همیشه خواسته های خود را بدست می آورید. تحویل سبد آفتاب در ۳۶ ایالت در دسترس است و محموله ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بین ساعت ۸ صبح تا ۹ شب وارد می شوند

فراتر از بسته های عالی غذا ، Sunbakset وعده های غذایی “تازه و آماده” از پیش آماده (۹ دلار برای هر وعده غذا) ارائه می دهد. همچنین بازار عظیمی از مواد غذایی وجود دارد که می تواند به سفارش هفتگی شما از جمله گوشت ، ماهی ، پنیر ، تنقلات ، غذاهای صبحانه و غیره اضافه شود. در بررسی کامل Sunbasket ببینید که ما چقدر سرویس تحویل غذا را دوست داشتیم.

اشتراک: برای سه وعده Sunbasket در هر هفته ، برای برنامه دو نفره ۷۴٫۹۳ دلار (یا قیمت ۱۱٫۹۹ دلار برای هر وعده) و ۱۴۳٫۸۷ دلار برای آن پرداخت خواهید کرد. طرح چهار نفره Sunbasket (10.99 دلار برای هر وعده) ، با هزینه حمل و نقل ۵٫۹۹ دلار.

سرآشپز

آشپز خانگی دارای بیش از ۳۸ بسته غذایی برای انتخاب در هر هفته – بیش از هر سرویس دیگر – از جمله وعده های غذایی آماده در اجاق گاز و شام های یک ظرف. من خودم خانگی آشپز را آزمایش کردم و دوست داشتم که چقدر سفارشی سازی می توانید از هفته به هفته مانند تغییر پروتئین در وعده های غذایی خود از مرغ به گوشت خوک به ماهی یا پروتئین دو برابر کنید اگر احساس می کنید گوشتخوار هستید. اگر می خواهید هفته بعد سرگرم شوید یا می خواهید غذای بیشتری برای ناهار و میان وعده بخواهید ، می توانید اندازه کل وعده غذایی را نیز دو برابر کنید.

این ویژگی های انعطاف پذیر باعث می شود آشپز خانگی از بسته متفاوت باگردید. از دیگر تغییرات سرویس تحویل وعده غذایی ، سفارش پروتئین بدون آنتی بیوتیک به جای نسخه استاندارد یا افزودن گوشت های گیاهی مانند Impossible Beef به جای گوشت معمولی است. بسته های غذایی ، دستور العمل ها و مواد اولیه کاملاً استاندارد در ارائه آنها وجود دارد (این همان چیزی است که Home Chef را به عنوان یک بسته تحویل وعده غذایی کارآمد برای توده ها حفظ می کند). به عنوان مثال می توان به گزینه های کیت وعده های غذایی مانند Chipotle Chimichurri مینی گوشت گوشت خوک با سیب زمینی شیرین تفت داده گردیده و سیر فلفل دلمه ای Scampi با کرم سیر Gemelli و بروکولینی اشاره کرد.

یکی از پیشنهادات جدید و منحصر به فرد سرویس تحویل غذا ، وعده های غذایی آماده در اجاق است که با همه نیازهای تهیه غذا از جمله سینی آشپزی (بدون آشپزخانه نامرتب و بدون ظرف) همراه است. یک نمونه از وعده های غذایی آماده آشپز خانگی را در اینجا مشاهده کنید.

اشتراک: شروع با ۷٫۹۹ دلار در هر وعده با دستورالعمل های اضافی آشپز خانگی با قیمت اضافی.

تازه

تعدادی از این گزینه های سرویس بسته های غذایی کاملاً پخته و آماده برای خوردن فراهم می کنند وعده های غذایی تا آستان شما. اگر غذاهای راحتی ، خوشمزه و راحتی مانند استیک دانه فلفل ، بولونز پنه یا مرغ و برنج پلو میل کنید ، تازه یک غذای خوب است. گزینه های غذای آماده فر درست قبل از تحویل آماده می شوند و هرگز منجمد نمی شوند. با حداقل گرم گردیدن مورد نیاز شما ، مثل این است که مادر بدون اینکه مادر با شما زندگی کند ، در آشپزخانه خود برای شما شام بپزد. (متأسفیم ، مادر.) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملیات تحویل آماده غذا ، مرور کامل ما را در مورد تازه بخوانید.

اشتراک: ۸/۹۹ تا ۱۲/۵۰ دلار در هر وعده ، با حداکثر ۱۲ وعده در هفته. ارسال رایگان است.

فقط ۵ دلار در هر وعده – حتی با پیشنهاد ثبت نام حتی ارزان تر – و تأکید بر گزینه های دلپذیر ، دلچسب وعده های غذایی و اندازه بخشهای سخاوتمندانه ، EveryPlate بهترین سرویس کیت وعده غذایی ارزان است که امتحان کردم. EveryPlate با ارائه فقط هشت دستور العمل کیت وعده غذایی آسان برای انتخاب هفتگی ، هزینه های سربار را پایین نگه می دارد ، که بیشتر شامل گیاهخواران و رژیم های غذایی خاص نیست ، اما در غیر این صورت هشت وعده غذایی موجود پر از تنوع و طعم هستند.

از این سرویس تحویل غذا می توانید غذای راحت زیادی مانند گوشت گوشت ، همبرگر و غذاهای ماکارونی انتظار داشته باشید اما همه چیزهایی که درست کردم جامد بود. از همه بهتر ، شما می توانید ۱۸ وعده غذایی را فقط با ۳٫۳۳ دلار با هر بار حمل و نقل رایگان در اولین سفارش خود دریافت کنید. همچنین می توانید در هر زمان که بخواهید از آن چشم پوشی کنید یا آن را لغو کنید. این بررسی کامل EveryPlate را بررسی کنید تا دریابید که من چقدر سرویس کیت غذای ارزان قیمت را دوست داشتم.

اشتراک: هر وعده فقط ۴٫۹۹ دلار است. هر جعبه هفتگی شامل سه دستور العمل با دو یا چهار وعده غذایی است. یک پیشنهاد ثبت نام را به چنگ آورید و وعده های غذایی خود را با حداقل ۲ دلار در هر وعده دریافت کنید.

پیش بند آبی

] پیش بند آبی تا حد زیادی پذیرفته گردیده است که نوه برنامه های تحویل کیت های غذایی در ایالات متحده است. هشت گزینه منوی هفتگی موجود از پاستاهای ساده گرفته تا گزینه های بین المللی خوشمزه ، با یک گزینه غذاهای دریایی و گیاهخواری همیشه در دسترس است. حتی با ساده ترین دستور العمل ها ، ممکن است یک یا دو م componentلفه ناآشنا در کارت دستورالعمل پیدا کنید و وب سایت اغلب این مواد را به عنوان یک فرصت آموزشی برجسته می کند.

دستور العمل ها با کلمات کلیدی مفید مانند “مورد علاقه مشتری” ، http://www.cnet.com/ “سریع و آسان” ، http://www.cnet.com/ “عالی برای کباب کردن” و غیره برچسب گذاری می شوند . تبلیغات گاه به گاه شامل منویی از آشپزهای مشهور مهمان ، یا دستورالعمل هایی است که مقصد محبوب سفر را برجسته می کند. یک سرویس جفت سازی شراب اختیاری نیز ارائه می شود و Blue Apron بطور مداوم منوهای ویژه ای را برای کمک به شما در تهیه یک جشن جشن برای تعطیلات غذاهای بزرگ مانند Super Bowl و Thanksgiving راه اندازی می کند.

ببینید که چگونه پیش بند آبی با HelloFresh مقایسه می کند در مورد دو سرویس محبوب تحویل وعده های غذایی مروری کنید یا بررسی کاملی از سرویس اصلی کیت وعده غذایی و نحوه نگهداری در سال ۲۰۲۱ را مشاهده کنید.

اشتراک: قیمت هر وعده از ۷٫۴۹ تا ۹٫۹۹ دلار است ، با گزینه هایی برای تهیه دو تا چهار دستور غذا در هر هفته و دو یا چهار وعده در هر دستور.

برندی یوول

گوبل الگو را از قدیمی می گیرد محافظ کیت های تحویل وعده های غذایی اما سرعت آنها را با تهیه پیش پز و پختن جزئی از بسیاری از اجزای سازنده افزایش می دهد تا زمان آماده سازی همه دستورالعمل ها ۱۵ دقیقه یا کمتر باگردید. با وجود زاویه “فست فود” ، هر منویی از این سرویس تحویل کیت غذا دارای نشاط پیچیده و دنیایی است. گزینه های دستورالعمل هفتگی به طور هوشمندانه ای در گزینه های From the Range، From the Ranch، From the Sea و From the Earth دسته بندی می شوند. هنگامی که من کیت های غذای Gobble را تست کردم کمی مورد توجه قرار گرفتند اما تعداد بازدیدها بسیار زیاد بود از جمله یک توفو پد تایلندی فوق العاده و یک ماهی آزاد بسیار خوشمزه و سریع با گشنیز پستو. شما همچنین می توانید دستورالعمل های خود را مانند تعویض ماهی یا استیک برای مرغ یا ارتقا به گوشت های ارگانیک جایگزین کنید – به طور کلی ، با هزینه اضافی.

اشتراک: کیت های غذای قلمی بیشتر از هر وعده ۱۲ دلار است و هیچ برنامه پیچیده ای وجود ندارد قیمت گذاری شما می توانید دستورالعمل هایی را برای دو تا چهار وعده از دو یا سه (یا بیشتر!) دستورالعمل انتخاب کنید اما انتخاب های دشوار در اینجا پایان می یابد. مطمئناً ارزان ترین سرویس کیت وعده غذایی نیست که ما امتحان کردیم ، اما با تمام مقدماتی که Gobble برای شما انجام می دهد ، برای کسی که می خواهد زمان کمتری را برای پخت و پز و زمان بیشتری را برای صرف غذا صرف کند ، انتخاب خوبی است.

HelloFresh

HelloFresh همه چیز در مورد خوشحالی مشتری مهم است ، مهم نیست. گرچه غذای عالی و مطبوع نخواهید یافت ، اما همه چیز بسیار خوب است و مارک آن را با برچسب گذاری بر روی هر یک از دستور العمل ها ، برای افرادی که دارای رژیم های خاص هستند آسان می کند. خواه به لبنیات ، گلوتن ، سویا ، مغزها و غیره حساسیت دارید یا می توانید از آنها استفاده کنید ، می توانید خیلی راحت دستورالعمل ها را با HelloFresh مرتب کنید. همچنین چسبیدن به یک برنامه غذایی مانند کتو یا پالئو باعث می شود.

اندازه های بخش HelloFresh نیز سخاوتمندانه هستند و اگر برای خانواده های خود وعده غذایی سفارش دهید بسیار مقرون به صرفه است. عنصر “شام تا ناهار” یک پیچ و تاب منحصر به فرد است که غذای خانگی را برای شام امشب تغییر می دهد تا فردا به عنوان یک ناهار قابل حمل خوشمزه خدمت کند. HelloFresh یک تعداد دستور العمل نیز دارد ، بنابراین یافتن چیزی که همه دوست دارند آسان است. به علاوه ، آنها به شما امکان می دهند تعویض کنید. در مورد سرویس راحت و انعطاف پذیر کیت وعده های غذایی در این بررسی کامل از HelloFresh بیشتر بیاموزید.

اشتراک: گزینه ها از ۷٫۵۰ تا ۱۰ دلار در هر وعده است ، با گزینه های دو تا چهار دستور غذا در هفته و دو یا چهار وعده در هر دستور ، قابل تنظیم است با برنامه های کلاسیک ، گیاهی و خانواده.

آشپز سبز

در حالی که ممکن است یکی از گرانترین ها باگردید گزینه ها ، ما از Chef Green به دلیل تطبیق پذیری آن در برنامه های مختلف رژیم های خاص خاص ، خوشم می آید. سرویس کیت غذای سالم همچنین دارای ارگانیک ترین مواد تشکیل دهنده انواع کیت های غذایی شامل محصولات ، گوشت ها و ماهی است. گرین سرآشپز همچنین وعده های غذایی پالئو ، کتو ، پزکاتار ، وگان و گیاهخواری و همچنین دستور العمل و وعده های غذایی بدون گلوتن را ارائه می دهد. مهم نیست که کدام رژیم را دنبال می کنید (به دلایل بهداشتی یا شخصی) ، شما می توانید یک برنامه Green Chef پیدا کنید که برای شما مناسب باگردید ، به خصوص اگر خوردن غذای ارگانیک مهم باگردید.

از آنجا که گزینه های مختلفی برای رژیم غذایی ارائه می دهد ، این امر باعث می شود Green Chef به یکی از متنوع ترین سرویس های تحویل کیت وعده غذایی تبدیل شود زیرا شما هفتهانه تعداد زیادی گزینه مختلف منوی خوشمزه دریافت می کنید. من یک وعده غذای یک سرآشپز سبز را به ارزش یک هفته امتحان کردم و گرچه بعضی از دستور العمل ها از سایر دستورها بهتر بود ، شما مطمئناً می توانید کالیبر بالاتر مواد آلی را بچشید.

اشتراک: ۱۲ تا ۱۳ دلار در هر وعده برای اشتراک دو نفره سرآشپز سبز در سه وعده / هفته ۱۱ دلار در هر وعده برای اشتراک چهار نفره سرآشپز سبز در دو وعده در هفته.

هویج بنفش

با توجه به اینکه کیت های غذایی هویج بنفش همه ۱۰۰٪ گیاهی هستند ، جای تعجب نیست آنها در جایگاه نخست وگان ها و گیاهخواران قرار گرفتند که به دنبال بسته های غذایی آسان هستند.

هویج بنفش دستور العمل های گیاهی خود را کاملا جدی می گیرد و هدف این است که به شما کمک کند شام های خوشمزه و مغذی را به روش قدیمی ، با استفاده از سبزیجات تازه ، غلات ، حبوبات و سایر غذاهای کامل ایجاد کنید. اگر تازه در گیاهخواری تازه وارد هستید و فقط به دنبال برخی از محصولات گوشتی گیاهی یا مصنوعی مانند Impossible Beef هستید که واقعیت را تقلید می کند ، شاید بهتر باگردید با سرویسی مانند HelloFresh.

هر هفته حدود هشت دستورالعمل برای انتخاب وجود دارد. من یک وعده غذایی را به ارزش یک هفته کامل – که می توانید در مورد بررسی کامل هویج بنفش من در اینجا بخوانید – آزمایش کردم و از همه چیزهایی که داشتم لذت بردم. از بین تمام بسته های غذایی وگان که امتحان کرده ام ، Purple Carrot بهترین دانش و تمرین را برای طبخ غذاهای وگان و مواد اصلی تشکیل دهنده آن مانند عدس و غلات به من ارائه می دهد. هویج بنفش همچنین سس ها و چاشنی های جالب توجهی مانند کرم بادام هندی و سایر محصولات “لبنیات” حاوی مغزها را به من معرفی کرد. سبزیجات و کلم بروکلی و سوپ چدار با کروتون های سیر میسو. همچنین لوازم جانبی کیت وعده های غذایی صبحانه نیز با ۶ دلار در هر وعده شروع می شود.

اشتراک: وعده های غذایی هویج بنفش بسته به اینکه در هر وعده هر وعده چه تعداد وعده دارید ، بین ۹ تا ۱۲ دلار در هر وعده است. یک جعبه سه وعده در هفته برای دو نفر حدود ۷۲ دلار هزینه دارد. ارسال رایگان است.

توصیه های بیشتر برای تحویل غذا

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س youال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا سایر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت