آنچه که پایان YLCie Duff درباره Final Fantasy 7 Remake Part 2 به ما می گوید

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 yuffie

Square Enix

EPISODE INTERmission ، DLC جدید و با عنوان عجیب و غریب برای Final Fantasy 7 Remake با بازی Yuffie Kisaragi ، اگر از فیلم های پرفروش سال گذشته لذت ببرید ، کاملاً ارزش بازی دارد. یوفی مانند همیشه دوست داشتنی است و از سبک مبارزاتی متمایزی برخوردار است که دیدن آن هم شیک است و هم استفاده از آن راضی کننده است. شاید از همه مهمتر ، داستان منحصر به فرد PS5 به آنچه در دنباله Remake خواهد آمد اشاره دارد.

تتسویا نامورا ، مدیر Final Fantasy 7 Remake ، گفته است كه دنباله بازی در آنجا آغاز می شود كه EPISODE INTERmission (از این پس به خاطر همه به نام “Yuffie's DLC” تمام می شود). این خبر بسیار خوبی است – اما اگر Duff Yuffie را بازی کرده باشید و پایان آن را دیده باشید ، ممکن است در مورد معنی پایان آن حتی ضرر کنید.

بدون گفتن باید گفت ، اما: اسپویلرهای زیر.

Deepground ، Final Fantasy deep cut

دو قسمت از DLC Yuffie وجود دارد که خراب می شود. آخرین قسمت بازی ، که در آن شما با باند جدیدی از آدمهای بد آشنا می شوید و صحنه های پس از بازی ، که منجر به Final Fantasy Remake Part 2 می شود.

اول ، افراد بد: Deepground. Deepground یک شاخه مخفی از SOLIDER (که شاخه نظامی Shinra است) است ، شاخه ای که در واقع در سال ۲۰۰۶ در بازی Dirge of Cerberus: Final Fantasy 7 با بازی Vincent Valentine معرفی گردید. Leading Deepground جنگجویان نخبه ای است که به Tsviets معروف هستند – و رهبری Tsviets ویس است.

 weiss.png

ویس ، رئیس Deepground و baddie از Dirge of Cerberus ، که در DLC Yuffie آزمایش گردیده است.


Square Enix

ما می بینیم که ویس در سطح زیرزمین شینرا در DLC یوفی آزمایش گردیده است. به نظر می رسد او اصلاً با “احمقان” موجود در شینرا که قصد شبیه سازی وی را دارد سر و صدا ندارد و برادر کوچکترش ، نرو را احضار می کند تا “شکار” کند. این واضح است که خبر بدی برای یوفی و ​​سونون است که به عنوان رئیس نهایی DLC با نرو روبرو می شوند. پس از یک نبرد سخت ، شما تقریبا فرار می کنید – قبل از اینکه نرو از تاریکی ظهور کند. سونون را خنجر می زند و بدن او را بازیابی می کند. یوفی فرار می کند ، اما Sonon یک بازیگر است – و احتمالاً در قسمت ۲ به عنوان یک آزمایش Deepground برمی گردد.

آنچه در مورد همه اینها مهم است این است که Dirge of Cerberus – جایی که Deepground ، Weiss ، Nero و بقیه Tsiviets معرفی گردیدند – بعد از اتفاقات بازی اصلی رخ داده است. بدیهی است که این گروه در اینجا معرفی می شود به این معنی است که آنها بخشی از Remake Part 2 خواهند بود ، به این معنی که انتظار تغییرات قابل توجهی در ضربات داستان را دارید.

پس از “مرگ سونون” ، یوفی به موقع فرار می کند و می بیند كه بخش ۷ منفجر می شود و در محله های فقیرنشین زیر فرو می ریزد. ویس و نرو که در اینجا معرفی می شوند برای قسمت بعدی Remake مفاهیم داستانی بزرگی دارند.


Square Enix

Remake واقعیت متناوب را امتحان می کند

صحنه های پس از بازی ما را به Cloud ، Barret ، Tifa ، Yuffie و Red XIII برمی گرداند. آنها در مورد پیاده روی های طولانی و اینکه میدگر شهر زباله است ، چند مورد سر و صدا دارند ، سپس با اتومبیل به شهر نزدیک کالم می روند. (توسط Chocobo Bill انتخاب گردیده است ، که طرفداران از بازی اصلی به خاطر می آورند.) این همه خوب و شیک است ، اما بعد از آن چیز جالبتری را می بینیم. مدتی! ” خطوط پس از روان کردن ، او برای اعلام بازگشت خود از درها عبور می کند ، اما کلیسایی را پیدا می کند که مملو از شهروندان میدگر است و احتمالاً از انفجار بخش ۷ پناه گرفته است.

 zack.png

Zack تلاش می کند ، بدون موفقیت ، آن را عالی بازی کند.


Square Enix

چند یادآوری سریع.

در پایان Final Fantasy 7 Remake ، مشخص گردید که چندین جدول زمانی وجود دارد : داستانی که در بازی اصلی دیدیم یک جدول زمانی است و بازسازی دیگری. در پایان Remake ، Whisper Harbinger را نابود می کنید. نجوا ها اطمینان داشتند که هر جدول زمانی به همان شیوه جریان می یابد – یا ، به عبارت دیگر ، اطمینان حاصل می کنند که خط داستانی Remake از نسخه اصلی پیروی می کند. اکنون که Whisper Harbinger را به قتل رسانده اید ، هیچ چیز مانع از فاصله گرفتن داستان از داستان اصلی نمی شود. (این احتمالاً برای طرح Deepground نیز مهم خواهد بود.)

دوم ، زک فیر مربی ابر و شخصیت اصلی Crisis Core: Final Fantasy 7 بود ، پیش درآمد نسخه اصلی. او که یک سرباز درجه یک بود ، در پایان C بحران هسته ای ، درست قبل از وقایع Final Fantasy 7 ، در حالی که توسط ده ها و ده ها پیاده نظام شینرا به ضرب گلوله کشته گردید ، می میرد. (این یک داستان کاملاً جداگانه است ، اگر شما یک PSP مفید داشته باشید ارزش آن را دارد که در Crisis Core تجربه کنید.) در Crisis Core می بینیم که زاک با آریت رابطه عاشقانه داشته است ، به همین دلیل او مایل است از وی در کلیسا دیدن کند.

اکنون ، در اینجا قسمت مهم است. این صحنه جدید با حضور Zack Fair نشان می دهد که او زنده و سرحال است ، که یک تغییر بزرگ برای داستان Final Fantasy 7 است. اما چیزی که هنوز مشخص نیست این است که او در کدام واقعیت زنده است. در پایان Remake ، هنگامی که زاک از حمله ای که در واقعیت دیگر او را کشته بود بهبود یافت ، ما یک بسته تراشه ای را مشاهده می کنیم که ماسک Shinra's Stamp روی آن است – اما به طور واضح متفاوت است از طلسم Stamp که در Remake دیدیم ، حاکی از یک جدول زمانی متفاوت است. یکی از طرفداران چشم عقاب در Reddit اشاره کرده است که کلیسای Zack که در پایان Duff Yuffie وارد می شود متفاوت است – کمتر فرسوده – با آنچه در Remake می بینیم.

بنابراین زاک واقعاً بازگشته است ، اما ما هنوز نمی دانیم که او در چه جدول زمانی قرار دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت