HBO Max: هفده بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای امشب

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 hacks-jean-smart

اگر دیگر مجموعه انیمیشن Adventure Time را از دست می دهید جزیره Summer Camp Island را تماشا کنید.


HBO Max

از نمایش های تلویزیونی جدیدی که HBO Max در این هفته به نمایش می گذارد ، نمایش پنجمین دوره کمدی انیمیشن Summer Camp Island در پنجشنبه ، سرگرمی عجیب و غریب و ماجراجویانه ای را به همراه خواهد داشت. این در مورد ورود قابل توجه این هفته است ، اما تماشای هفته گذشته فینال فصل Hacks است. این درام کمدی ، با بازی ژان اسمارت بزرگ ، یکی از بهترین نمایش های جدید است که از استریم پخش می شود.

گذشته از این ، می توانید فصل ۴ سریال In treat را که به تازگی به پایان رسیده است ، تماشا کنید یا دوباره برگردید و قسمت را پخش کنید ۱ سریال سرگرم کننده steampunk The Nevers . برای حتی گزینه های بیشتر ، به بهترین موارد HBO Max Originals در زیر مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید : ۱۰ بهترین فیلم برای تماشای HBO Max | هر آنچه برای ثبت نام در HBO Max

بهترین سریال تلویزیونی اصلی HBO Max

کمدی

Starstruck (2021—)

 http://www.cnet.com/ [19659013] http://www.cnet.com/

HBO Max

Starstruck یک کمدی اسلحه کلاسیک است ، با بازی رز ماتافئو دوست داشتنی مسخره. او در نقش جسی ، یک بازیکن ۲۰ نفره لندنی بازی می کند که در شب سال نو در آن مهمانی برگزار می کند ، سپس بعداً فهمید که یک شب با یک مشهور مشهور به نام تام کاپور ، با بازی نیکش پاتل ، یک شب ایستاده است. جسی را دنبال کنید زیرا او به سختی مشاغل عجیب و غریب را شروع می کند ، از کارگر سینما گرفته تا یک پرستار بچه ، و رابطه شکوفایی او با یک ستاره فیلم که هیچ گونه خطری ندارد. مراقب دزد صحنه مینی درایور به عنوان نماینده تام در این بسته طنز لطیف و منظم باشید.

Hacks (2021—)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت