چرا نائومی اوزاکا از ویمبلدون انصراف داد: آنچه باید بدانید

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1087813666

اوزاکا علاوه بر مسابقات آزاد فرانسه از ویمبلدون نیز کنار کشیده است.


کوین رونی / گتی ایماژ

پس از آنكه داوطلبانه خود را از مسابقات معتبر رولان گاروس در پاریس حذف كرد ، نماینده نائومی اوزاكا اعلام كرد كه او نیز در اواخر این ماه در ویمبلدون بازی نخواهد كرد.

اوساکا روز پنجشنبه به مرکز ورزشی گفت: “شماره ۲ تنیسور زن در جهان” برخی از وقت شخصی خود را با دوستان و خانواده خود اختصاص می دهد. “

برنامه فعلی اوزاکا بازگشت به تنیس حرفه ای است ، کشور زادگاه او ژاپن است. المپیک در ماه ژوئیه.

تکرار ویمبلدون در بیانیه ای از طریق ایمیل به CNET گفت: “نائومی اوزاکا امسال در ویمبلدون بسیار از دست ما خواهد رفت ، اما ما تصمیم او را کاملاً درک می کنیم.” “ما برای او آرزو می کنیم که در کنار دوستان و خانواده اش اوقات خوشی داشته باگردید و مشتاقانه منتظر بازگشت سال آینده وی به ویمبلدون هستیم.”

کناره گیری اوزاکا آخرین سری از مجموعه ای است که با جنجال در رولان گاروس آغاز گردید.

پس از انصراف از مطبوعات تعهدات در طی مسابقات آزاد فرانسه به دلیل مشکلات بهداشت روان ، اوزاکا – یکی از بانوان برتر تنیس در جهان – ۱۵۰۰۰ دلار جریمه گردید و تهدید به اخراج توسط برگزار کنندگان مسابقات گردید. سرانجام ، اوزاکا تصمیم گرفت امور را به دست خود بگیرد و مسابقات را به خواست خود ترک کرد.

“من فکر می کنم اکنون بهترین چیز برای مسابقات ، سایر بازیکنان و رفاه من این است که من کنار می روم تا همه بتوانند دوباره به تمرکز روی تنیس که در پاریس جریان دارد برگردید ، “ اوزاکا ، ۲۳ ساله ، در بیانیه ای در توصیف مبارزات خود با افسردگی نوشت. “من هرگز نمی خواستم حواسم را پرت کنم و می پذیرم که زمانم ایده آل نبود و پیام من می توانست واضح تر باگردید. از همه مهمتر ، من هرگز سلامت روان را بی اهمیت نمی کنم یا از این اصطلاح به راحتی استفاده نمی کنم.”

پس از انتقاد اولیه از عدم تمایل اوزاکا به ملاقات حضوری مطبوعات و پاسخ دادن به س questionsالات پس از مسابقات (نگاه کنید به زیر) ، ژیل مورتون ، رئیس فدراسیون تنیس فرانسه ، بیانیه ای در مورد تصمیم اوزاکا ارائه داد برای خروج از مسابقه – بیانیه ای که او به فرانسه و انگلیسی ارائه داد قبل از اینکه از اتاق رسانه بیرون برود بدون اینکه از مطبوعات س questionsالی بپرسد .

“اول و مهمترین ، ما برای نائومی اوزاکا متاسف و ناراحت هستیم. نتیجه انصراف نائومی از رولان-گاروس ناخوشایند است. ما برای او بهترین و سریعترین بهبودی را آرزو می کنیم ، و ما منتظر حضور نائومی در مسابقات هستیم. سال آینده “، مورتون گفت. “ما به رفاه همه ورزشکاران و همچنین به منظور بهبود مستمر هر جنبه از تجربه بازیکنان در مسابقات خود ، از جمله با رسانه ها ، بسیار متعهد هستیم.”

از آن زمان جریان حمایت از طرفداران و ورزشکاران حرفه ای برای اوزاکا ایجاد گردیده است. به طور یکسان در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده گردیده است.

نائومی اوزاکا کیست

نائومی اوزاکا یک تنیسور ژاپنی است و شماره ۲ فعلی جهان است و پشت اشری بارتی استرالیایی است و چهار قهرمانی در گرند اسلم کسب کرده است. اوساکا که از پدری هائیتی و مادری ژاپنی در ژاپن متولد گردید ، در آمریکا بزرگ گردید و اولین گرند اسلم خود را – ۲۰ سالگی در مسابقات آزاد آمریکا (US Open) به دست آورد.

از آن زمان او به یک سوپراستار جهانی در جهان تنیس تبدیل گردیده است ، در سال ۲۰۱۹ مقام شماره یک را کسب کرده و در سه مسابقه گرند اسلم دیگر پیروز گردیده است.

اوزاکا بسیار خجالتی و نرم صحبت می کند ، اما به طور مرتب از این طریق عبور می کند تا از بستر خود برای فعالیت استفاده کند. در سال ۲۰۲۰ وی در اعتراض به تیراندازی پلیس به جیکوب بلیک از مسابقات سینسیناتی باز گردید. در طی مسابقات اوپن ۲۰۲۰ ایالات متحده ، او به طور مشهور یک سری ماسک با نامهای Breonna Taylor ، Elijah McClain ، Ahmaud Arbery ، Trayvon Martin ، George Floyd ، Philando Castile و Tamir Rice به منظور افزایش آگاهی در جریان اعتراضات Black Lives اهمیت دارد

چه اتفاقی در رولان گاروس افتاد؟

هفته گذشته نائومی اوزاکا با انتشار پستی در حساب های خود در شبکه های اجتماعی اظهار داشت که برای محافظت از سلامت روانی خود در کنفرانس های مطبوعاتی در اوپن فرانسه شرکت نخواهد کرد.

وی نوشت: “من اغلب احساس كرده ام كه ​​مردم هیچ توجهی به سلامت روانی ورزشكاران ندارند و این هر زمان كه كنفرانس مطبوعاتی یا شركت در آن را ببینم بسیار درست است.”

در پاسخ رولان گاروس بیانیه ای را در وب سایت خود قرار داد و جریمه ۱۵۰۰۰ دلاری صادر کرد.

“به دنبال این اعلامیه ، بیانیه را بخوانید ،” تیم های رولان-گاروس از او خواستند که در موقعیت خود تجدید نظر کند و بدون موفقیت سعی کردند با او صحبت کنند تا وضعیت سلامتی او را بررسی کنند ، از ویژگی های مسئله او و آنچه ممکن است باگردید

“به دنبال عدم تعامل نائومی اوزاکا ، مسابقات Open Australian ، Roland-Garros ، Wimbledon و US Open به طور مشترک به او نامه نوشتند تا وضعیت سلامتی او را بررسی کرده و از او حمایت کنند ، تعهد به سلامت همه ورزشکاران و گفتگو در مورد مسائل. وی همچنین به تعهدات خود ، عواقب عدم رعایت آنها و قوانین باید به طور مساوی در مورد همه بازیکنان یادآوری شود.

“نائومی اوزاکا امروز تصمیم گرفت که به تعهدات قراردادی خود در رسانه احترام نگذارد. بنابراین داور رولان-گاروس برای او حکم صادر کرد ۱۵۰۰۰ دلار جریمه ، مطابق با ماده III H. قانون رفتار. “

در بیانیه ، رولان گاروس ادعا كرد كه بهداشت روانی از” اهمیت بالایی “برخوردار است ، اما همچنین یك توئیت كه اکنون حذف گردیده است را منتشر كرد ، نگرانی های بهداشت روانی اوزاکا.

در پاسخ به جریمه نقدی و تهدید به اخراج ، اوزاکا از مسابقات کنار کشید.

“این وضعیتی نیست که من تصور کنم یا قصد داشتم وقتی چند روز پیش پست کردم ،” نوشت. “من فکر می کنم اکنون بهترین چیز برای مسابقات ، سایر بازیکنان و سلامتی من این است که کنار می روم تا همه بتوانند به تمرکز روی تنیس که در پاریس برگزار می شود برگردند.

” من هرگز دوست نداشتم حواس پرتی کنم و من قبول کنید که زمان من ایده آل نبوده و پیام من می تواند واضح تر باگردید. از همه مهمتر ، من هرگز بهداشت روان را بی اهمیت نمی دانم یا از این اصطلاح به آرامی استفاده نمی کنم.

“واقعیت این است که من از زمان مسابقات آزاد آمریکا در سال ۲۰۱۸ دچار دوره های طولانی افسردگی گردیده ام و برای مقابله با آن خیلی سخت بوده ام.” [۱۹۶۵۹۰۰۶] اوزاکا نوشت که او قبلاً نسبت به مسابقات آزاد فرانسه و احتمال مواجهه با مطبوعات احساس “آسیب پذیری و اضطراب” می کرد ، و با کنار گذاشتن کنفرانس ها “مراقبت از خود” را انجام می داد. اوساکا همچنین ادعا کرد که به طور خصوصی برای برگزارکنندگان مسابقات گرند اسلم نامه نوشت تا از آنها عذرخواهی کند.

وی گفت: “اکنون می خواهم مدتی را از دادگاه دور کنم ، اما وقتی زمان مناسب باگردید من واقعاً می خواهم با تور کار کنید تا در مورد راهکارهایی که می توانیم کارها را برای بازیکنان ، مطبوعات و هواداران بهتر کنیم ، بحث کنیم. “

ناظران سریع متوجه گردیدند که بیانیه پیگیری موریتون در مورد ابراز ناراحتی و حمایت از اوزاکا غیرمنتظره به نظر می رسید. بن روتنبرگ ، روزنامه نگار ، روزنامه نگار بن روتنبرگ ، در توصیف موریتون نوشت: “کنایه عظیم رئیس جمهور FFT از گرفتن سوال از رسانه ها در پی این عقب نشینی در اوزاکا برای هیچ کس از بین نرفته است.”

پاسخ

در پی کناره گیری اوزاکا از مسابقات آزاد فرانسه ، چندین ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی مورد حمایت قرار گرفتند.

سرنا ویلیامز ، که اوساکا به شکلی مشهور شکست داد تا اولین گرنداسلم خود را بدست آورد اخیراً در مورد اوضاع اظهار نظر کرد.

“او گفت:” احساس می کنم آرزو می کنم کاش می توانستم او را بغل کنم زیرا می دانم چه شکلی است. ” “من در آن سمت ها بوده ام

” ما شخصیت های مختلفی داریم و افراد متفاوت هستند. همه مثل هم نیستند. من ضخیم هستم افراد دیگر لاغر هستند. شما فقط باید بگذارید تا او به بهترین وجهی که فکر می کند بتواند این کار را بکند. “

ونوس ویلیامز ، پاسخ متفاوتی داشت. در مورد نحوه برخورد با کنفرانس های مطبوعاتی صحبت کرد – در طی یک کنفرانس مطبوعاتی ویلیامز گفت:

“[M] شخصاً ، چگونگی کنار آمدن ، چگونگی کنار آمدن با این مسئله این بود که می دانم تک تک افرادی که از من سالی می پرسند نمی توانند به همان خوبی که من می توانم بازی کنم و هرگز نخواهم بازی کرد.” بنابراین مهم نیست که چه می گویید ، یا چه می نویسید ، هرگز برای من شمع روشن نخواهید کرد. “

افسانه های تنیس مانند بیلی ژان کینگ و مارتینا ناوراتیلووا – در کنار ورزشکارانی مانند استف کاری – پیام های توییتر خود را در حمایت از اوزاکا نوشتند.

“در حال حاضر ، مهم این است که ما به او بیلی جین کینگ گفت: “او به فضا و زمان نیاز دارد.”

“شما نباید هرگز تصمیمی بگیرید استف كوري ، ستاره NBA گفت: “مانند اين ،” اما در زماني كه قدرتها از خود محافظت نميكنند ، در طي جاده اي بسيار چشمگير است. “

اوزاکا از گوشه گوشه حمايت كرد. نه فقط به خاطر ایستادن برای خودش ، بلکه به منظور افزایش آگاهی در مورد مسائل بهداشت روان.

Calm ، برنامه ای مختص کمک به خواب و مدیتیشن ، ۱۵۰۰۰ دلار – معادل جریمه اولیه اوزاکا – به Laureus Sport در فرانسه ، شرکتی که در این کشور کار می کند ، اهدا می شود. فضای بهداشت روان.

همچنین در صورت جریمه ورزشكاران دیگر تنیس در صورت گرفتن موضع مشابه در آینده ، به همین پیشنهاد ارائه می شود .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت