قاب آیفون خداحافظی: قاب گوشی بدون قاب

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-11-Case-group-shot

Sarah Tew / CNET

از زمانی که من دردسرهای پشت سرهم و شکننده صفحه آیفون را تجربه کردم ، کاملاً طرفدار پرونده بوده ام.

بعد از آیفون خودم با خودم گفتم: “این فقط ایمن تر و عملی تر است” ۷ ، و بعداً iPhone 8 من ، صفحه هایشان به طور غیرقابل جبران به دنبال افت تصادفی ترک خورد. “چرا خطر هزینه كردن هزار دلار دیگر برای یك آیفون وجود دارد؟”

اما تمام آنچه كه طول كشید تنها یك لحظه به ظاهر پیش پا افتاده برای تغییر دیدگاه من بود: هنگامی كه از پرونده خارج گردیدم تا سیم كارت را از آیفون ۱۲ پرو خود استخراج كنم ماکس بعد از ماهها رها کردنش در لاستیک.

من فوراً یادآوری کردم که چرا این تلفنها ممتاز هستند: صفحه تخت بدون اینکه از طرفین بیرون بیاید ، خیره کننده تر به نظر می رسید. تلفن در دستان من احساس سبکتر و راحت تری می کرد و رنگ آرامش بخش آبی اقیانوس آرام بدون تقلب درخشید. به نظر می رسید که یکپارچگی سخت افزار آیفون مشخص گردیده است.

صدایی در سرم زمزمه کرد: “شاید شما بدون هیچ مشکلی پیش بروید ، عالی خواهد بود …”

“نه ، تو دیوانه ای!” صدای بلندتر و دیگری را قطع کرد. “ASAP را دوباره مطرح کنید و آن را فراموش کنید! ارزش خطر را ندارد.”

با نادیده گرفتن صدای منطقی در ذهنم ، تصمیم گرفتم دریابم آیا من تنها شخصی هستم که می توانم مخفیانه ۱۲۰۰ دلار حمل کنم؟ آیفون بدون کیس. من نبودم

بعد از کمی حفاری – یک گوگل سریع – تعداد زیادی از افراد صلیبی آیفون را کشف کردم: طرفداران ادعا می کنند که استفاده از آیفون برهنه تنها راه برای تجربه بهترین شناخته گردیده محصول با تکنولوژی مصرف در کره زمین است.

“این تلفن [iPhone 12] برای پنهان گردیدن بسیار زیباست” ، یکی از کاربران Reddit در پاسخ به س aboutالی در مورد پرونده بدون پرونده و بدون پرونده گفت: “http://www.cnet.com/”

“من” متر آن را برهنه تکان می دهم. شخص دیگری در Reddit نوشت: “مراقبت از Apple برای آرامش خاطر”. “سرامیک در کلاچ می آید” ، با اشاره به اپل Ceramic Shield ، که به گفته شرکت ، ۴ برابر بهتر protection نسبت به مدل قبلی آیفون ۱۲٫

بیشتر بخوانید: مشاهده نتایج تست افت [ آیفون ۱۲ ، آیفون ۱۲ تست افت مینی و تست مقاومت در برابر آب آیفون ۱۲

همكار سابق CNET Chris Matyszczyk این را اینگونه بیان كرد : “شما BMW نخرید و آن را با لاستیك سیاه بپوشانید ، نه؟ … شما کیف پول پرادا را خریداری نمی کنید و سپس آن را با فیلم صورتی رنگ می پیچید تا مطمئن شوید که هیچ گوشه ای از آن خراشیده نگردیده است. “

 119-iphone-12-purple-2021

Sarah Tew / CNET

آیفون های محصور گردیده

جاسازی آیفون در یک قاب محافظ ، هنجاری است که در فرهنگ فرهنگ جهانی تلفن های هوشمند بافته گردیده است. نگاهی به صنعت محافظ محافظ تلفن بیندازید که هم اکنون میلیاردها دلار ارزش دارد و پیش بینی می شود در کنار مالکیت تلفن گسترش یابد. بازاریابی بی وقفه را به این مخلوط اضافه کنید و تقریباً احساس می کنید که پیله کردن آیفون در یک مورد کاملاً ضروری است. و گزینه ها بی پایان هستند: مواردی در برابر ضربه ، موارد دوستدار محیط زیست ، مواردی با دایناسورهای بنفش درخشان ، مواردی که مایلی سایرس آن را تجسم کرده است ، موارد چاپ گردیده به صورت سه بعدی که می توانید با عکس سگ خود تهیه کنید – اگر خودتان هستید دوباره تمایل

اما این شیوه زندگی از هیچ جا بیرون نمی آمد. حمل و نقل از یک آیفون محصور گردیده به دلایل قانونی در فرهنگ جریان اصلی ما قرار گرفته است: هیچ کس نمی خواهد خطر تخریب آیفون را به خطر بیندازد (اکثر آنها خیلی گران هستند) و همه می خواهند با صرفه جویی در وقت ، پول و منابع. با وجود همه اینها ، من هنوز معتقدم که آیفون ها بدون کیس بهترین تجربه را دارند. (و بله ، من کاملاً می دانم که این انتخاب سبک مورد پسند عملگرایان واقع نمی شود – یک آیفون بدون پوشش احتمالاً ظالمانه به نظر می رسد – اما ممکن است از نظر پاک گرایان این جهان منطقی باگردید.)

بیشتر بخوانید: قانع نگردیده اید؟ این موارد بهترین موارد برای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو

است. در سال های اخیر ، اپل ده ها میلیارد سرمایه گذاری در زمینه تحقیق و طراحی انجام داده است ، که بخشی از آنها صرف ساخت دقیق و جلوه لوکس آن گردیده است. آیفون هر ساله همچنین فراموش می شود که اپل تیم هایی را برای آزمایش آیفون های خود به کار می گیرد تا مطمئن شود آیفون ها کاملاً مناسب طراحی گردیده اند ، حتی اگر کاملاً به آنجا نرسند. واقعیت این است که آیفون ها نیز از هر زمان دیگری محکم ترند . محافظ شیشه و سرامیک اپل ، که با آیفون ۱۲ به بازار آمد ، فراتر از انتظار بود و از سخت افزار در برابر افت ۹ فوت محافظت کرد. (اگر به مدارک بیشتری احتیاج دارید ، به نتایج تست افت آیفون ۱۲ CNET نگاهی بیندازید.)

همچنین ، موارد لزوماً محافظت کامل را تضمین نمی کنند. در واقع ، طبق گفته برخی از افراد داخلی ، بسیاری از ادعاهای خراب تلفنی گزارش گردیده از طرف آیفون های محصور گردیده است. فقط کافی است نگاهی به بررسیهای آمازون برای موارد خاص محافظت کننده بیندازید و بررسی های ناچیز افرادی را که در هفته اول استفاده از قاب گوشی خود را شکسته اند ، مشاهده خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: خرید تلفن های قابل شکستن را متوقف کنید و دیگر حتی به کیس نیز احتیاج نخواهید داشت

کیس برای آیفون بدون کیس

پس از تحقیق ، تصمیم آگاهانه گرفتم که بدون پرونده بمانم . چیزی که من از آن لذت می برم اینجاست: سبک بودن ، نازکی ، قابلیت حمل و احساس در دست. من همچنین قدردانی می کنم که اکنون می توانم از “Back Tap” نماد حساس به لمس که من با یک کاور آن را پوشانده ام ، استفاده کنم و آن را برای انجام کارهایی مانند پرتاب برنامه ریزی کرده ام TikTok و گرفتن عکس از صفحه. و حدس بزنید چه؟ به دلیل این انتخاب سبک زندگی ، من به انسانی دقیق تر تبدیل گردیده ام. آیا این امر به سایر عناصر زندگی من منتقل می شود؟ شاید.

هنوز هم ، سبک زندگی بدون کیس آیفون – اگرچه بسیار برتر از تجربه محرمانه است – اما بی عیب و نقص نبود. همانطور که معلوم گردید ، من آرامش خاطر را فدا کرده بودم. من خطر همراه داشتن آیفون بدون پرونده در هنگ کنگ را کاملاً قبول نکرده بودم. اضطراب ناشی از لیز خوردن آیفون ۱۲ پرو حداکثر من و سقوط آن به کفهای سنگی ، بعضی روزها مرا به موج می اندازد (حتی اگر AppleCare هم داشته باشم). آیفون ۱۲ پرو مکس من که مات است ، هنوز هم بسیار لغزنده است.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

قاب های iPhone 12 برای هر نوع کاربر۸:۴۴

سپس ، وقتی راهی ساحل جذاب هنگ کنگ گردیدم ، نگران نفوذ دانه های شن به شاسی فولاد ضد زنگ آیفون ۱۲ پرو مکس خود بودم – صرف نظر از درجه IP 68 ، که نشان می دهد هم گرد و غبار است و هم ضد آب.

“صدای درونی منطقی من دوباره هگردیدار داد”

“ممکن است حتی یک دانه شن و ماسه حتی به آیفون شما آسیب نرساند.”

شاید زندگی بی کران برای من نبود. بنابراین من تصمیم گرفتم آن را له کرده و به بهترین وجه هر دو جهان بچرخانم.

اکنون پرونده را برای فعالیت های با ریسک بالاتر مانند برخورد به ساحل و مسیرهای پیاده روی ذخیره می کنم ، و برای زمانی که سرانجام سوار هواپیما می شوم. برای شیطان پرستان هایی که ریسک کمتری دارند ، مانند قرار دادن در خانه ، رفتن به محل زندگی در محله من یا جلب نظر دوست دخترانم در هنگام شام ، می توانم از آیفون به روشی که اپل در نظر گرفته لذت ببرم. با دو ضربه سریع در پشت کامل کنید.

شاید راه “مناسب” برای من این نیست که زندگی pro یا ضد پرونده ای داشته باشم ، یا تقسیم بین پرونده های وجودی و ندارها نباگردید – بلکه در عوض با اتخاذ یک رویکرد ترکیبی ، روزهای بدون پرونده می توانند به صورت مسالمت آمیز همزیستی داشته باشند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت