Fitbit Luxe عملی: یک ردیاب تناسب اندام واقعاً کوچک ، یک نعمت و نفرین است

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 fitbit-luxe-1

Fitbit Luxe جمع و جور است ، اما شاید برای من بیش از حد باگردید.


Scott Stein / CNET

اول از همه: من مطمئن نیستم که Fitbit Luxe برای من مناسب باگردید. به معنای واقعی کلمه. ردیاب صفحه نمایشگر کوچک ۱۵۰ دلاری که اکنون در دسترس است ، یکی از چندین باند Fitbits است که به طور هم زمان به فروش می رسد. Luxe ممکن است برای مچ های کوچکتر بهترین باگردید. مال من بزرگ و مودار است. و Luxe به وضوح هدف قرار دادن آن در لوازم جانبی مانند جواهرات است ، بیشتر شبیه ردیاب قدیمی Fitbit ، Fitbit Flex.

از روزهای فلکس اوضاع تغییر زیادی کرده است. فلکس پایه بود و صفحه ای نداشت. Luxe یک بسته کامل ، با ردیابی ضربان قلب ، صفحه نمایش لمسی OLED رنگی و دوام باتری پنج روز است. امیدوار کننده به نظر می رسد ، و اگر به دنبال یک باند کلی Fitbit هستید که همه کارها را انجام دهد تا آنجا که ممکن است باریک و زیبا باگردید ، این تمام است. اما انتظار نداشته باشید که کنترل آن آسان باگردید.

 fitbit-luxe-sense

Luxe (سمت چپ) در کنار Fitbit Sense (راست).


Scott Stein / CNET

Luxe برای من بسیار کم است. فقط آن صفحه لمسی کوچک است و هیچ دکمه فیزیکی وجود ندارد. این بدان معناست که تمام ناوبری ها با ضربه زدن و کشیدن انجام می شود ، که خسته کننده می شود. چیزهای زیادی وجود دارد که Luxe می تواند انجام دهد: پیگیری تمرینات ، انجام مراقبه های تنفسی هدایت گردیده ، شروع تایمر یا کرونومتر ، تنظیم هگردیدارها ، بررسی اعلان های تلفن. اما این همه به معنای کشیدن و کشیدن و کشیدن مقداری بیشتر است. بدون دکمه برگشت فیزیکی ، بازگشت به صفحه اصلی ساعت گاهی اوقات دشوار است.

 fitbit-luxe-hand

خیلی کوچک است.


Scott Stein / CNET

اولین واحد بررسی اولیه تولید اولیه من یک صفحه لمسی واقعا معیوب داشت ، اما مدل نهایی تولیدی که پس از آن امتحان کردم بسیار بهتر گردیده است. هنوز هم احساس ناخوشایندی دارد. و برای تنظیم مجدد Luxe در صورت بروز مشکل ، باید سه بار یک دکمه روی دانگل شارژ USB (کاملا اختصاصی و منحصر به فرد برای Luxe) فشار دهید. این یک طلسم جادویی به طرز بدی احساس می شود.

تعدادی چهره زیبا (نیم دوجین یا حدود) وجود دارد که می توانید از برنامه Fitbit بارگیری کنید ، اما در نمایشگر بسیار کوچک بسیار کوچک به نظر می رسند . صفحه رنگی از نوار باریک و حاشیه های ضخیم داخلی پوشانده گردیده است. آمار مانند ضربان قلب و اقدامات انجام گردیده تقریباً میکروسکوپی است.

 fitbit-luxe-charger

شارژر: یک دانگل اختصاصی دیگر!


Scott Stein / CNET

بعد از حدود پنج روز (قبل از شارژ مجدد) ، باند راحت است و پوشیدن آن تقریباً نامرئی است. داده های ردیابی خواب و ضربان قلب خوب به نظر می رسند ، و من از ویژگی های فراگیر قدردانی می کنم. اما مواردی وجود دارد که کنار گذاشته گردیده اند. بدون Fitbit Pay ، بدون GPS ، بدون ردیابی ارتفاع ، و هیچ یک از برنامه ها یا داده های سنسور سطح بالاتر که Fitbit Sense ندارد (و احتمالاً نیازی به آن ندارید).

برنامه Fitbit واقعاً خوب باقی مانده است ، اگرچه با خریداری Fitbit توسط Google (و تکیه بیشتر به سرویس Premium مبتنی بر اشتراک برای موارد اضافی که ممکن است نیازی به آن نباشید) ، دشوار است که بگویید Luxe به کجای Fitbit مربوط می شود. Fitbit یک حالت جفت گردیدن سریع را برای کاربران Android اضافه کرده است ، و فناوری Fitbit به آرامی وارد ساعتهای Wear گوگل می شود. اما آیا Luxe نشانه آینده Fitbit یا گذشته آن است؟

 fitbit-luxe-shelf

Scott Stein / CNET

Luxe بهتر است به عنوان یک نسخه مدرن صفحه ردیاب استخوان فک ردیاب (آنها را بخاطر بسپارید؟) درمان کنید: بپوشید و آن را فراموش کنید ، فقط در صورت لزوم از ویژگیهای صفحه استفاده کنید. برای یک ردیاب که واقعاً می توانید کنترل بهتری داشته باشید ، من Fitbit Charge 4 یا Fitbit Inspire 2 را پیشنهاد می کنم که هر دو هزینه کمتری دارند. و اگر به اندازه کافی از لوازم جانبی فانتزی Fitbit (نوارهای چرمی و فلزی) هیجان زده گردیده اید ، می خواهید این ردیاب مورد نظر خود را بسازید. اما یک بررسی عمیق تر در راه است. در حال حاضر ما فقط سعی می کنیم به شما کمک کنیم در مورد اینکه آیا شما لوکس کنجکاو هستید تصمیم بگیرید.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س youال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا سایر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت