نرخ بازپرداخت وام برای ۱۸ ژوئن ۲۰۲۱: نرخ ها پیش می رود

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 011-cnet-finance-mortage-signage

Saul Loeb / Getty

چندین نرخ مهم بازپرداخت وام مسکن امروز رگردید داشته است. هر دو پالایشگاه ثابت ۱۵ ساله و ۳۰ ساله ثابت افزایش میانگین نرخ بهره خود را داشتند. در عین حال ، نرخ های متوسط ​​برای ۱۰ سال اعتبارات تکمیلی ثابت نیز افزایش یافت. اگرچه نرخ های پالایش مجدد همیشه در حال تغییر است ، اما نسبت به سال های گذشته کمتر بوده است. برای کسانی که می خواهند نرخ خوبی را قفل کنند ، اکنون زمان بهینه برای تأمین مالی یک خانه است. قبل از اینکه اقدام به تأمین مالی مجدد کنید ، به یاد داشته باشید که نیازهای شخصی و وضعیت مالی خود را در نظر داشته باشید و برای وام دهندگان مختلف خرید کنید تا مورد مناسب خود را پیدا کنید.

نرخ های پالایشی ثابت ۳۰ ساله

متوسط ​​نرخ بهره فعلی برای یک پالایش مجدد ۳۰ ساله ۳٫۲۳٪ است که نسبت به این زمان هفته گذشته ۸ واحد پایه افزایش دارد. (یک امتیاز مبنا معادل ۰۱/۰٪ است.) بازپرداخت سرمایه برای وام ثابت ۳۰ ساله با مدت زمان کوتاهتر وام می تواند پرداخت های ماهانه شما را کاهش دهد. این امر باعث می شود که بازپرداخت ۳۰ ساله برای افرادی که در پرداخت ماهیانه خود مشکل دارند یا فقط کمی فضای تنفس بیشتری دارند ، خوب باگردید. هرچند در ازای پرداخت های کمتر ماهانه ، نرخ های ۳۰ ساله برای پالایشی مجدد بالاتر از نرخ های پالایش مجدد ۱۵ ساله و ۱۰ ساله خواهد بود. همچنین وام خود را با سرعت کمتری پرداخت خواهید کرد.

پالایش مجدد ۱۵ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ پالایش مجدد ثابت ۱۵ ساله در حال حاضر ۲٫۴۹٪ است که نسبت به هفته گذشته ۸ واحد پایه افزایش یافته است. سرمایه گذاری مجدد به وام ثابت ۱۵ ساله از وام ثابت ۳۰ ساله احتمالاً پرداخت ماهانه شما را افزایش می دهد. از طرف دیگر ، شما در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد ، زیرا وام را زودتر پرداخت خواهید کرد. همچنین در مقایسه با وام ۳۰ ساله نرخ بهره کمتری دریافت خواهید کرد. این می تواند به شما کمک کند تا در طولانی مدت حتی بیشتر پس انداز کنید.

پالایش مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ پالایش مجدد ثابت ۱۰ ساله در حال حاضر ۲٫۵۰٪ است که ۱۰ امتیاز پایه نسبت به آنچه در هفته قبل شاهد بودیم افزایش دارد. در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ ساله و ۱۵ ساله ، بازپرداخت ۱۰ ساله معمولاً نرخ بهره کمتری دارد اما پرداخت ماهانه بالاتری دارد. بازپرداخت ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند خیلی سریع خانه خود را پرداخت کنید و در طولانی مدت در هزینه های خود صرفه جویی کنید. اما باید تأیید کنید که با ارزیابی بودجه و وضعیت کلی مالی خود می توانید هزینه ماهانه بالاتری را پرداخت کنید.

کجا نرخ ها هدایت می شوند

ما با استفاده از اطلاعات جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روند نرخ های سرمایه گذاری مجدد را ردیابی می کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداخت ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سراسر کشور آورده گردیده است: ۳٫۱۵٪ +۰٫۰۸ اصلاح ۱۵ ساله ثابت ۲٫۴۹٪ ۲٫۴۱٪ +۰٫۰۸ اصلاح ۱۰ ساله ثابت ۲٫۵۰٪ ۲٫۴۰ +۰٫۱۰

نرخ ها از ۱۸ ژوئن ۲۰۲۱٫

نحوه خرید نرخ های پالایش مجدد

هنگام جستجوی آنلاین نرخ های پالایش مجدد ، مهم است که به یاد داشته باشید که وضعیت مالی خاص شما بر میزان شما تأثیر می گذارد پیشنهاد گردیده شرایط بازار تنها عامل در نرخ بهره نیست. تاریخچه اعتبار و برنامه خاص شما نیز نقش زیادی دارد.

داشتن نمره اعتبار بالا ، ضریب استفاده کم اعتبار و سابقه پرداخت مداوم و به موقع به طور کلی به شما در گرفتن بهترین نرخ بهره کمک می کند. برای دریافت نرخ های بازپرداخت شخصی گردیده خود ، باید با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید ، زیرا ممکن است نرخ های واجد شرایط شما با نرخ تبلیغات آنلاین متفاوت باگردید. همچنین بخاطر داشته باشید که هزینه های احتمالی و هزینه های بسته گردیدن را حساب کنید.

از ابتدای شیوع همه گیر ، بسیاری از وام دهندگان در مورد تصویب وام سختگیرانه ترند. به همین ترتیب ، اگر رتبه اعتباری مطلوبی نداشته باشید ، ممکن است شرایط بازپرداخت – یا نرخ پایین – را نداشته باشید.

برای دستیابی به بهترین نرخ های بازپرداخت ، ابتدا می خواهید برنامه خود را تا آنجا که ممکن است قوی کنید. می توانید این کار را با نظارت بر اعتبار خود ، مسئولیت پذیری بدهی و نظم دادن به امور مالی قبل از اقدام برای بازپرداخت انجام دهید. فراموش نکنید که با چندین وام دهنده صحبت کرده و برای خرید بهترین نرخ خرید می کنید.

چه زمانی باید سرمایه خود را مجدداً تأمین کنم؟

به طور کلی ، اگر می توانید نرخ بهره کمتری از نرخ بهره فعلی خود دریافت کنید یا نیاز به تغییر دوره وام خود دارید ، خوب است که سرمایه گذاری مجدد کنید. نرخ بهره در چند ماه گذشته در پایین ترین سطح تاریخی بوده است ، اما این تنها چیزی نیست که باید در هنگام تصمیم گیری در مورد بازپرداخت مالی به دنبال آن باشید.

برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک سرمایه گذاری مجدد برای شما مناسب است ، همه فاکتورها را از جمله مدت زمانی که قصد دارید در خانه فعلی خود بمانید ، مدت زمان وام و میزان پرداخت ماهانه خود را در نظر بگیرید. و در مورد هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن ، که می تواند جمع شود ، فراموش نکنید.

برخی از وام دهندگان در ماه های اخیر الزامات خود را سخت تر کرده اند ، بنابراین اگر استانداردهای آنها را نداشته باشید ممکن است نتوانید با نرخ بهره ارسال گردیده – یا حتی اصلاً سرمایه گذاری مجدد – را انجام دهید. اگر نرخ خوبی دریافت کنید یا زودتر بتوانید وام خود را پرداخت کنید ، تأمین مالی مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید ، اما با دقت در نظر بگیرید که آیا این گزینه برای شما مناسب است یا خیر.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت