پلی آف NBA: تماشای ، پخش جریان ۷۶ers در مقابل هاوکس ، جاز در مقابل کلیپرز امشب در ESPN

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

مرحله پلی آف NBA 2021 با بازی های محوری بین تیم های برتر هر روز در حال جابجایی است. آنها به صورت زنده از شبکه های ملی و کابلی – یعنی TNT ، ESPN و ABC – پخش می شوند ، اما به لطف خدمات پخش مستقیم تلویزیون ، طرفداران NBA برای تماشای آن نیازی به اشتراک کابل ندارند. امشب دو بازی حذفی بالقوه وجود دارد: یکی از اوایل بازی ۷۶ers و Hawks است در حالی که در بازی اواخر Jazz و Clippers بازی می کند. هر دو از طریق ESPN پخش می شوند.

در اینجا همه مواردی است که شما برای جریان دادن به این کار باید بدانید ، بدون نیاز به کابل.

 gettyimages-1233496106

جوئل امبیید و تیم های فیلادلفیا ۷۶ers باید جمعه شب برنده شوند تا فصل خود را ادامه دهند.


Jesse D. Garrabrant / NBAE از طریق گتی ایماژ

برنامه پلی آف NBA به چه صورت است؟

مرحله پلی آف NBA 2021 از شنبه ۲۲ مه آغاز گردید و مرحله اول در روز یکشنبه ، ۶ ژوئن به پایان رسید و دورهای موفقیت آمیز تا اوایل تابستان ادامه دارد و برنامه فینال های NBA 2021 برنامه ریزی گردیده است از ۸ ژوئیه شروع کنید. مانند سالهای گذشته ، هر سری از بازی های حذفی برای پیروزی به چهار بازی نیاز دارد و تا هفت بازی برگزار می شود.

جمعه ، ۱۸ ژوئن

  • شماره ۱ Philadelphia 76ers در شماره ۵ Atlanta Hawks ، ۴:۳۰ بعد از ظهر PT / 7: 30 بعد از ظهر ET در ESPN (سری سرب Hawks 3-2)
  • خیر. ۱ جاز یوتا در شماره ۴ لس آنجلس کلیپرز ، ساعت ۱۹ PT / 10 بعد از ظهر ET در ESPN (سری اول کلیپرز ۳-۲)

شنبه ، ۱۹ ژوئن

  • شماره. ۳ میلواکی باکس در شماره ۲ بروکلین نتز ، بازی ۷٫ ۵:۳۰ بعد از ظهر. PT / 8: 30 بعد از ظهر ET در TNT. (سری ۳-۳ مساوی گردید)

یکشنبه ، ۲۰ ژوئن

  • شماره. ۴ لس آنجلس کلیپرز در شماره ۱ یوتا جاز ، بازی ۷ (در صورت لزوم). ساعت ۱۲:۳۰ شب PT / 3: 30 بعد از ظهر ET در ABC (سری ۳-۲ سری Hawks)
  • خیر. ۵ آتلانتا هاوکس در شماره ۱ فیلادلفیا ۷۶ers ، بازی ۷ (در صورت لزوم). ساعت ۵ عصر PT / 8 بعد از ظهر ET on TNT (سری اول کلیپرز ۳-۲)

برنامه کامل پلی آف NBA 2021 را در NBA.com بررسی کنید.

چگونه می توانم پلی آف NBA را از طریق تلویزیون و بدون کابل به صورت زنده تماشا کنم؟

چهار از پنج عمده خدمات پخش مستقیم تلویزیونی ESPN ، TNT و ABC را ارائه می دهند (همه به جز تلویزیون Sling) ، اما همه سرویس ها ایستگاه ABC محلی شما را حمل نمی كنند ، بنابراین برای اطمینان از در دسترس بودن در منطقه خود ، پیوندهای زیر را بررسی كنید. Sling ، به اعتبار خود ، بازی هایی را که از ABC پخش می شود ، همزمان پخش می کند.

اگر FuboTV دارید ، برای گرفتن بازی های TNT به چیز دیگری احتیاج دارید. برترین انتخاب های ما؟ برای کاملترین گزینه – و یک برنامه بهتر – YouTube TV را ببینید. اگر می خواهید همه بازی ها را با ارزان ترین نرخ بدست آورید ، Sling TV بهترین انتخاب است.

سرویس پخش مستقیم تلویزیون Google همه کانال های مورد نیاز شما برای بازی های NBA را با پرداخت ۶۵ دلار در ماه ارائه می دهد.

بررسی YouTube TV ما را بخوانید.

بسته نارنجی تلویزیون Sling با قیمت ۳۵ دلار در ماه ESPN و TNT را ارائه می دهد. در حالی که ABC را حمل نمی کند ، Sling می گوید که بازی هایی را که از طریق ABC از طریق ESPN3 پخش می شوند ، همزمان پخش می کند.

بررسی تلویزیون Sling را بخوانید.

بسته اصلی سرگرمی AT&T TV 70 دلار هزینه دارد و تمام کانال هایی را که برای پلی آف NBA نیاز دارید حمل می کند.

بررسی تلویزیون AT&T ما را بخوانید.

FuboTV ABC و ESPN را به عنوان بخشی از برنامه اولیه ماهانه ۶۵ دلار خود ارائه می دهد اما TNT ندارد.

بررسی FuboTV ما را بخوانید.

آیا هواداران در این بازی ها مجاز هستند؟

در حالی که بازی های پلی آف ۲۰۲۰ با حباب جهانی والت دیسنی در اورلاندو ، فلوریدا برگزار گردید ، NBA فصل ۲۰۲۰-۲۰۱ خود را در میادین منظم بازی کرده است و هواداران به طور فزاینده ای دوباره به این بازی برگشتند. به دلیل کاهش محدودیت های محلی COVID-19 ، به ورزشگاه ها وارد می شود. امسال هواداران در بازی های پلی آف مجاز هستند ، اگرچه تعداد دقیق آنها در هر مکان متفاوت خواهد بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت