بهترین معاملات iPad Prime تاکنون: ۳۰ دلار در iPad 10.5 اینچی و ۴۰ دلار در iPad Air پس انداز کنید

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

Prime Day 2021 فقط چند روز دیگر فاصله ندارد ، دوشنبه و سه شنبه برگزار می شود . بنابراین اگر به دنبال معاملات iPad هستید ، وقت آن است که بنشینید و توجه کنید. ما به دقت مراقب اپل هستیم و معاملات آمازون در تبلت ها ارائه می دهد.

مهمترین نکته ای که شما باید در مورد اپل بخاطر بسپارید این است که iPad ها اغلب در جاهای دیگر با کمی کمتر از قیمت لیست خود در فروشگاه اپل به فروش می رسند ، جایی که اساساً هزینه ها هرگز کاهش نمی یابد. فروش مناسب در حال حاضر وجود دارد (با پس انداز ۳۰ تا ۵۰ دلار یا حتی بیشتر) ، اما همچنین ممکن است معاملات بهتری را در طی فروش آینده Prime Day در آمازون شاهد باشیم.

به عبارت دیگر: ممکن است در حال حاضر تخفیف های مناسبی مشاهده کنید ، اما قبل از خرید باید منتظر هفته اول باشید. ما همچنان آمازون و همچنین رقبای آن مانند Best Buy ، Target و Walmart را رصد خواهیم كرد – همه آنها قبلاً Prime Day را اعلام كرده اند – فروش – برای هر گونه افت قیمت در این مارک محبوب تبلت. ما همچنین معاملات دیگر تبلت Prime Day را در اینجا جمع آوری کرده ایم.

معاملات اوایل Prime Day iPad

Scott Stein / CNET

ویژگی های نسل هشتم iPad یک نمایشگر ۱۰٫۲ اینچی که از تراشه A12 بهره می برد. قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی ۳۲۹ دلار است اما در آمازون به ۲۹۹ دلار می رسد. ما سال گذشته در Costco شاهد افت قیمت آن به ۲۷۹ دلار بودیم و احتمالاً شاهد افت این پایه آیپد در طی واقعی Prime Day یا یکی از فروش های غیرقابل فروش خواهیم بود.

بررسی iPad 2020 ما را بخوانید.

Apple

iPad Air 10.9 اینچی اپل بسیاری از موارد iPad Pro را ارائه می دهد انجام می شود ، اما با قیمت پایین تر. این ارزش عالی سال گذشته جایزه Editors 'Choice ما را به خود اختصاص داد ، اما Pro جدیدتر (هرچند برای پول بیشتر) این میزان را بالا می برد. این معامله علاوه بر نقره تمام گزینه های رنگ را نیز شامل می شود ، به خاطر داشته باشید که با انتخاب سبک ممکن است قیمت ها متفاوت باگردید.

بررسی iPad Air ما را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت