بهترین سیستم های سینمای خانگی سال ۲۰۲۱

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

نوار صدا Vizio Elevate با Dolby Atmos سقف را بلند می کند۳:۳۷

اگر می خواهید صدا را در تلویزیون خود به روز کنید ، گزینه های زیادی وجود دارد. بیشترین تصمیم اولیه شما را به نیاز است: آیا می خواهید یک صدا را و یا یک سیستم سینمای خانگی اگر چیزی ساده و مقرون به صرفه می خواهید ، نوار صوتی جواب شما را می دهد ، اما اگر می خواهید بهترین عملکرد ممکن را داشته باشید ، هیچ چیز گیرنده AV و چند صدا Dolby Atmos را تنظیم نمی کند.

نوارهای صدا جمع و جور هستند و عملکرد بسیار خوبی را در بسته بندی مقرون به صرفه ارائه می دهند. حتی می توانید ویژگی هایی با ویژگی های پیشرفته مانند Atmos و جریان Wi-Fi را دریافت کنید. تنها چیزی که معمولاً امکان پذیر نیست ، امکان به روزرسانی آنهاست – اگرچه برخی از نوارهای صدا با ساب ووفرهای جداگانه و بلندگوهای عقب جفت می شوند. اگر می خواهید بلندگوها را با هم مخلوط کنید ، یک گیرنده AV برای شما مناسب است.

گیرنده ها چیزهای زیادی را در یک جعبه بسیار کوچک ارائه می دهند و برخلاف نوارهای ورودی ، ورودی های HDMI زیادی برای جای دادن دارند بسیاری از منابع مختلف توانایی ترکیب و مطابقت سخنرانان و سیستم شما به عنوان مناسب همچنین می توانید یک سرگرمی جذاب است. اگر شما تصمیم به رفتن به مسیر سینمای خانگی، شما لزوما نیاز به یک صدای فراگیر سیستم، نه در ابتدا حداقل نه. من یک گیرنده MARANTZ از و یک جفت از باورز و ویلکینز ایستاده سوار بلندگوهای استریو فقط برای حدود پنج سال بود و احساس نمی من گم گردیده بود.

مسیر هر کدام از شما را انتخاب کنید – ساوندبارها یا سیستم AV – وجود دارد باید چیزی در اینجا برای شما باگردید. اینها بهترین سیستم های سینمای خانگی موجود هستند.

وقتی صحبت از جیب است ، نمی شود خیلی بهتر از Roku Streambar می شوید. این بلندگو هم نوار صوتی تقویت کننده گفتگو و هم پخش کننده داخلی ۴K را در یک بسته ارائه می دهد. اگر بلندگوهای باس یا صدای بلند بیشتری می خواهید ، سیستم نیز قابل ارتقا است.

بررسی Roku Streambar ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

در اصل خرده فروشی ۱۲۰۰ دلار ، بسته تئاتر مرجع کلیپش در حال حاضر با فروش یک سوم آن این مجموعه دارای صدای عالی از یک سیستم جمع و جور ۵٫۱ کانال است و برای آپارتمان ها یا اتاق های بازی بسیار مناسب است. برای فیلم ها عالی و برای موسیقی هم بد نیست. فقط یک گیرنده اضافه کنید.

بررسی کلیپس مرجع تئاتر پک را بخوانید.

Ty Pendlebury / CNET

اگر چیزی وجود داشته باگردید که ما برای انتخاب خود خراب گردیده ایم این بلندگوهای استریو مقرون به صرفه است و با پرداخت ۴۶۹ دلار ۳۰۳۰is پخش عالی فیلم و موسیقی را ارائه می دهد. در حالی که ۳۵۰ دلار Elac Debut 2.0 B6.2 بسیار ارزان تر و شفاف تر است ، Q Acoustics یکنواخت تر است و از پاسخ باس بهتری برخوردار است. این باعث می شود که ۳۰۳۰i برای شرایط سینمای خانگی مناسب تر باگردید ، مخصوصاً اگر از ساب ووفر استفاده نمی کنید.

بررسی Q Acoustics 3030i ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

این چند سال دارد و نمی شود ویدیوی ۸K را تصویب کنید ، اما صادقانه ترین آنهایی را که می توانید اکنون نمی خواهید بخرید ، رک بزنید. Onkyo TX-NR696 هنوز یک جایزه انتخاب CNET Editor دریافت می کند و تقریباً هر آنچه را که می خواهید در یک گیرنده از جمله پخش جریانی Dolby Atmos و Chromecast دارد. همچنین خارق العاده به نظر می رسد.

Sound United

بیرون می آیم و می گویم ، ۸K- گیرنده های سازگار در حال حاضر آشفته هستند. گذشته از اینکه در حال حاضر اساساً هیچ ویدئوی ۸K در دسترس نیست ، با اشکالی که مانع پخش برخی منابع ویدیوی ۴K می شود ، تحت تأثیر آنها قرار می گیرد. با این حال ، اصلاحاتی در راه است و راه حل هایی نیز وجود دارد ، اما اگر هم اکنون یک گیرنده ۸K می خواهید ، Denon AVR-S960H بهترین انتخاب شماست.

بررسی Denon AVR-S960H ما را بخوانید.

Ty Pendlebury / CNET

در حالی که بلندگوهای چرخان آن جالب هستند ، چیزی که ما دوست داریم بهترین مورد در مورد نوار صوتی برتر Vizio صدا است. این سیستم Dolby Atmos شامل یک ساب ووفر و بلندگوهای کانال عقب است که آن را به نوعی ترکیبی بین سیستم مبتنی بر گیرنده و نوار صدا تبدیل می کند.

بررسی Vizio Elevate P514A-H6 را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

اگر بهترین عملکرد Dolby Atmos را از یک تک آهنگ بخواهید soundbar ، هیچ چیزی بهتر از Sennheiser Ambeo نمی شود. ارزان نیست و کم هم نیست ، اما اگر بهترین ها را می خواهید ، همین است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت