تسلا مدل S Plaid دارای رده ۳۴۸ مایل EPA با چرخ های ۲۱ اینچی است

2021-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

تسلا می گوید که شطرنجی می تواند ۲۰۰ مایل در ساعت برسد.


تسلا

مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک ، از حداکثر سرعت ۲۰۰ مایل در ساعت و برد ۳۹۰ مایل برای مدل جدید مدل S Plaid هنگامی که هفته گذشته معرفی گردید ، تبلیغ کرد ، اما لازم به ذکر است ، این دو مشخصات عملکرد به طور متقابل هستند انحصاری. برای رسیدن به سرعت ۲۰۰ مایل در ساعت ، باید مدل S را با چرخ های ارتقا یافته ۲۱ اینچی و همچنین لاستیک های تابستانی ویژه خریداری کنید که در اواخر سال جاری به بازار عرضه می شوند. مطابق EPA ، مدل S به این غلتک های بزرگتر رسماً برد ۳۴۸ مایل را بدست می آورد.

InsideEVs اولین کسی بود که به یافته های EPA در روز پنجشنبه اشاره کرد ، که به طرز شگفت آوری نزدیک به برآوردهای اصلی تسلا است. هنگامی که Model S Plaid با تنظیم کننده آنلاین تسلا برخورد کرد ، گفته گردید که با چرخ های ۲۱ اینچی حدود ۳۵۰ مایل برآورد گردیده است ، بنابراین رقم EPA 348 مایل کاملاً مشخص است. با این حال ، به یاد داشته باشید که تسلا برای تأمین رتبه های بالاتر EPA مسافت بیشتری را طی می کند و Roadshow و سایر رسانه ها برای دستیابی به این اعداد در آزمایش های واقعی مشکل داشته اند. به قول معروف ، مسافت پیموده گردیده شما ممکن است متفاوت باگردید.

اگر می خواهید ۳۹۰ مایل را با یک مدل S Plaid طی کنید ، به یک مجهز به بسته چرخ / تایر پایه ۱۹ اینچی نیاز خواهید داشت. مطمئناً ، اگر واقعاً می خواهید بیشترین مایل در هر بار شارژ را بدست آورید ، مدل S Long Range را می خواهید که اکنون دارای ۴۰۵ مایل امتیاز EPA است.

مدل جدید S S مطمئناً اعداد چشمگیر را پایین می اندازد. علاوه بر برد تخمین زده گردیده ۳۹۰ مایل و حداکثر سرعت ۲۰۰ مایل در ساعت ، Plaid از تنظیم سه موتوره خود ۱۰۲۰ اسب بخار قدرت دارد که به مدل S اجازه می دهد تا در مدت زمان ۲ ثانیه به شتاب ۶۰ مایل در ساعت برسد. Tesla Model S Plaid 131،۱۰۰ دلار هزینه دارد – از جمله ۱۲۰۰ دلار برای مقصد اما بدون احتساب اعتبار احتمالی مالیاتی – و هم اكنون برای سفارش گیری در دسترس است. http://www.cnet.com/andid19659010 برگزیده https://www.cnet.com/cepts19659011] اکنون در حال پخش:
این را تماشا کنید:

تسلا مدل S و X جدید فرمان عجیب و غریب پیدا می کنند ،. ..۴:۰۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت