معاملات زودهنگام Prime Day اپل واچ: ۷۹ دلار در یک سری ۶ صرفه جویی کنید

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

بعد از خواب زمستانی (بخوانید: قرنطینه کنید) برای یک سال گذشته ، آیا آماده هستید که از خانه بیرون بروید و عادت های سالم را در این تابستان بازیابی کنید؟ Apple Watch می تواند به شما کمک کند تا متناسب باشید و سبک زندگی سالم تری داشته باشید . و لازم نیست منتظر بمانید تا Prime Day در روز دوشنبه ، ۲۱ ژوئن شروع شود تا صرفه جویی بزرگی در جدیدترین اپل واچ انجام دهید.

در حال حاضر ، می توانید ۷۹ دلار در حال حاضر سری ۶ پس انداز کنید. در آمازون. Walmart و Amazon نیز تخفیف کمتری در Apple Watch SE قدم گذاشته اند. برای داشتن رنگها و سبک های اضافی ، بهترین شرط شما خرید در فروشگاه Apple است.

برای بهترین معاملات موجود در Apple Watch به مطالعه ادامه دهید. ما با تغییر قیمت و ظهور یا انقضا معاملات این داستان را به روز می کنیم ، بنابراین مطمئن شوید که بهترین قیمت را بررسی کنید.

Apple

آخرین Apple Watch با تخفیف ۷۹ دلار در آمازون یا ۷۰ دلار تخفیف در Best Buy و Walmart در فروش است. قیمت ۳۲۰ دلاری آمازون به مدل Product Red محدود می شود ، در حالی که این ساعت با رنگ آبی تیره ۳۲۹ دلار قیمت دارد. Best Buy و Walmart این ساعت را با قیمت ۳۲۹ دلار در پنج انتخاب رنگ: خاکستری فضایی ، سرمه ای ، قرمز ، صورتی و سفید ارائه می دهند. سری ۶ علاوه بر نمایشگر همیشه روشن و نوار قلب ، میزان اکسیژن خون را نیز کنترل می کند (البته در آنجا انتظار نتایج پزشکی ندارید). بررسی Apple Watch Series 6 را بخوانید.

Vanessa Hand Orellana / CNET

همچنین می توانید ۷۹ دلار پس انداز کنید. در مدل بزرگتر ۴۴ میلیمتری سری ۶ در آمازون. تخفیف فقط در مدل قرمز محصول موجود است. در Best Buy و Walmart ، می توانید ۷۰ دلار در قیمت اپل صرفه جویی کنید ، با Best Buy در همان پنج گزینه حالت ۴۰ میلیمتری و Walmart به رنگ قرمز و سفید تخفیف ارائه می دهد.

Vanessa Hand Orellana / CNET

Watch SE مدل پائینی در خط ساعت های هوشمند ۲۰۲۰ اپل است. این شبیه سری ۵ ۲۰۱۹ است ، اما بدون صفحه نمایش همیشه روشن و عملکرد ECG است. Watch SE همچنین دارای یک پردازنده قدرتمندتر و یک صفحه نمایش Retina است که ۳۰٪ بزرگتر از سری ۳ قدیمی تر است. این مدل تخفیف های عمیق ۴۹ دلار را دیده است ، اما کاهش یافته است. در حال حاضر ، Walmart 10 دلار تخفیف سفید و سیاه و ۹ دلار تخفیف صورتی ارائه می دهد. شما در آمازون ۱۰ دلار در رنگ های سفید و سیاه تخفیف خواهید یافت ، در حالی که Best Buy در حال حاضر هیچ گونه تخفیف قیمتی برای Watch SE ندارد.

بررسی Apple Watch SE ما را بخوانید.

Vanessa Hand Orellana / CNET

می توانید ۱۰ دلار در بزرگتر ۴۴ میلی متری Watch SE صرفه جویی کنید با رنگ سفید یا صورتی در Walmart. آمازون همچنین فقط در مدل های سفید و صورتی ۱۰ دلار تخفیف دارد ، در حالی که Best Buy همه رنگ ها را با قیمت ۳۰۹ دلار لیست خود می فروگردید.

بررسی Apple Watch SE ما را بخوانید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Apple Watch SE و Apple Watch مقایسه سری ۶۱۳:۳۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت