بهترین معاملات ساعت هوشمند Prime Day تاکنون: تخفیف های Apple Watch و Fitbit Versa 2 اکنون زنده است

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

Amazon Prime Day 2021 رسماً تا اوایل هفته آینده شروع نمی شود ، اما معاملات برخی از لوازم الکترونیکی از قبل آغاز گردیده است. کسانی که به دنبال ساعت هوشمند جدید هستند باید چند گزینه خوب برای تخفیف های عمیق در آمازون یا فروش رقیب از Walmart ، Best Buy و Target داشته باشند.

در اینجا برخی از بهترین معاملات ما در ساعت های هوشمند از جمله اپل واچ و پوشیدنی های Fitbit یافت گردیده است. توجه داشته باشید که این قیمتها ممکن است در روزهای آینده ، حتی بیشتر کاهش یابد ، اما ما همچنان در اینجا بهترین معاملات را در این گروه جمع آوری خواهیم کرد.

Vanessa Hand Orellana / CNET

تخفیف عمیق در جدیدترین ساعت هوشمند اپل را می توان در آمازون ، Best Buy ، Target و Walmart یافت که هر چهار خرده فروش عمده ساعت هوشمند ۳۹۹ دلاری را رها می کنند برای نسخه آلومینیومی ۴۰ میلیمتری فقط GPS به ۳۲۹ دلار.

کسانی که به دنبال اندازه ۴۴ میلی متر بزرگتر هستند نیز باید ۷۰ دلار پس انداز داشته باشند ، با سایر تخفیف های موجود برای سبک های سلولی و فولاد ضد زنگ.

بررسی Apple Watch Series 6 ما را بخوانید.

Vanessa Hand Orellana / CNET

ساعت ارزان قیمت اپل همان را نمی بیند تخفیف عمیق به عنوان سری ۶ ، اما برخی از معاملات را می توان یافت. آمازون Watch SE 40mm را با قیمت ۲۶۹ دلار ارائه می دهد که ۱۰ دلار پس انداز از قیمت معمول ۲۷۹ دلار است.

بررسی Apple Watch SE ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

آنجلا لانگ / CNET

نسخه ۲ Fitbit چند ساله است و ممکن است برخی از ویژگی های جدیدتر موجود در Versa 3 و Sense را نداشته باگردید ، مانند GPS داخلی و امکان تماس گرفتن از مچ دست شما ، هنوز هم یک ساعت هوشمند خوب است. برای Prime Day به ۱۳۰ دلار کاهش می یابد ، ۵۰ دلار تخفیف نسبت به قیمت معمول ۱۸۰ دلار.

بررسی Fitbit Versa 2 ما را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت