معاملات ایستگاه برق قابل حمل Prime Day: تخفیف حداکثر ۱۰۰ دلاری Jackery ، Rockpals و بیشتر

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

روز نخست آمازون قبل از اینکه بدانید اینجا خواهد بود: فروش بزرگ دوشنبه ، ۲۱ ژوئن و سه شنبه ، ۲۲ ژوئن انجام می شود ، با صرفه جویی در ۲ میلیون محصول در سراسر غول خرده فروشی آنلاین. و اگر به دنبال یک نیروگاه قابل حمل هستید ، خوش شانس هستید. آمازون در حال حاضر معاملات زیادی در مورد این ژنراتورهای قابل حمل با باتری انجام داده است ، چه شما در سفرهای کمپینگ به یکی از آنها نیاز دارید ، چه به سایت های ساختمانی یا هرجای دیگر که ممکن است به برق از شبکه نیاز داشته باشید.

در اینجا بهترین معاملات مربوط به نیروگاه های قابل حمل است که تاکنون در آستانه Prime Day پیدا کرده ایم. توجه داشته باشید که قیمت ها در زمان انتشار دقیق بوده اند اما ممکن است نوسان داشته باشند.

Jackery

ویرایشگر CNET مگان ولرتون Jackery Portable Power Station Explorer 1000 را دارای امتیاز بالا نامید ، ” کاملاً گردترین نیروگاه قابل حمل ، “با اندازه نسبتاً جمع و جور ، سه خروجی سه شاخه ، دو پورت USB-C ، دو پورت استاندارد USB-A و بیشتر برای استفاده در منبع تغذیه و شارژ دستگاه های خود. قیمت لیست آمازون ۹۹۹ دلار است ، اما ۱۰۰ دلار تخفیف وجود دارد که می توانید درخواست کنید.

آمازون

Rockpals 300W نیروگاه قابل حمل قابل قبول CNET است. این تنها ۷٫۵ پوند است و دارای تعداد زیادی گزینه است ، از یک خروجی سه شاخه تا چهار پورت USB-A و تعداد دیگری از ویژگی های دیگر برای استفاده در منبع تغذیه قابل حمل. در حالی که قیمت لیست آمازون ۳۰۰ دلار است ، در حال حاضر با قیمت ۲۴۶ دلار فروخته می شود و یك كوپن اضافی قیمت را به ۲۱۱ دلار كاهش می دهد.

رودخانه ایستگاه برق قابل حمل EF Ecoflow آمازون

شامل سه خروجی سه شاخه ، دو USB-A است پریزها و یک خروجی USB-C ، و می تواند حداکثر ۱۰ دستگاه را به طور همزمان تغذیه کند. هم اکنون در آمازون با قیمت ۳۴۹ دلار با ۷۰ دلار تخفیف اضافی در کوپن به فروش می رسد و قیمت را به ۲۷۹ دلار کاهش می دهد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Amazon Prime Day: قبل از خرید تماشا کنید۴:۲۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت