HBO Max: 10 بهترین فیلم برای تماشای امشب

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 maxresdefault

در Heights جمعه گذشته به HBO Max برخورد کرد.


برادران وارنر.

با تشکر از برنامه انتشار همزمان WarnerMedia ، انتشارات عمده ۲۰۲۱ به سرعت HBO Max را تحت تأثیر قرار می دهد ، از جمله نامه عاشقانه پر انرژی انرژی لین مانوئل میراندا به جامعه Latinx در ارتفاعات ، که جمعه گذشته وارد گردید. قبل از اینکه در عرض یک ماه از پخش کننده فیلم خارج شود ، آن را به سرعت تماشا کنید.

نسخه بزرگ دیگری نیز در این ماه با وحشت The Conjuring: The Devil Made Me Do It انجام گردید. اما تنها چیزی که واقعاً باید بدانید این است که همه هشت فیلم هری پاتر دوباره به پخش کننده فیلم بازگشته اند. اکنون آنها را تماشا کنید – آنها در اواخر ماه ژوئن خارج می شوند.

اگر هیچ یک از افراد مورد علاقه شما قرار نگیرند ، HBO Max تعداد زیادی کلاسیک از مجموعه معیارها و مجموعه کوچکی از نسخه های اصلی با کیفیت دارد که می توانید در زیر بخوانید.

بیشتر بخوانید : ۱۵ بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای HBO Max | هر آنچه برای ورود به سیستم HBO Max باید بدانید

درام

Superhero

Wonder Woman 1984 (2020)

 http://www.cnet.com/

طرفدار دهه ۸۰؟ از جمله آن سبک فیلم سازی؟ عاقبت Wonder Woman به گردیدت الهام گرفته از الهامات آن است ، که شما را به نسخه های ساده دلچسب ماجراجویی و قهرمانی باز می گرداند ، یا واقعاً شما را با یک طرح مزخرف و سرعت پایین آزار می دهد. دیانا پرنس ، گال گدوت ، هنوز از مرگ استیو ترور (کریس پاین) دور نگردیده است و در اسمیتسونیان کار می کند ، جایی که یک اثر باستانی دنیای دردسر را شروع می کند و او را مجبور می کند چند تصمیم سخت بگیرد. کریستن ویگ و پدرو پاسکال موارد جدید اضافه گردیده به بازیگران هستند. فرار از رنگارنگ و سبک.

HBO Max

Aka The Snyder Cut. این یکی از طرفداران هواداران زک اسنایدر است که پس از اینکه مجبور گردید قبل از اتمام کار به دلیل تراژدی شخصی مجبور به ترک شود ، برای کارگردان تلاش کرد تا در پایان لیگ عدالت دومین ضربه را بگیرد. در جاس ودون پا گذاشت ، اما نسخه تئاتری ۲۰۱۷ یک شکست مهم و گیشه ای بود. اکنون ، بریدگی چهار ساعته کارگردان اسنایدر در HBO Max با تعداد زیادی صحنه جدید ، دو شرور جدید و داستان آخر تماشایی آماده است. اگر از سبک اسنایدر اسنایدر استفاده می کنید ، لازم است دیدگاه اصلی متفاوت او را بررسی کنید.

هیجان انگیز

تنت (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/
ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت