بهترین معاملات Prime Day نینتندو سوییچ در حال حاضر: بازی هایی با قیمت کم ۹ دلار

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

نینتندو به ندرت بازی های خود را در معرض فروش قرار می دهد ، اما پس از نمایش E3 2021 این شرکت احساس كرد كه اعطا می كند. از بزرگترین بازی هایی مانند The Legend of Zelda: Breath of the Wild گرفته تا عناوین مستقل مانند Hollow Knight ، عناوین با تخفیف زیادی وجود دارد که هرکسی با نینتندو سوییچ بخواهد آن را انتخاب کند. به تأخیر نیندازید ، زیرا این فروش نینتندو در ۲۱ ژوئن منقضی می شود.

عکس نینتندو از طریق Gordon Gottsegen / CNET

چهار سال از انتشار Breath of the Wild می گذرد و هنوز هم یکی از بهترین عناوین برای سوییچ است. دنیای هایرول را مانند گذشته کاوش کنید.

Ubisoft

ماریو و Rabbids برای یک ماجراجویی دیوانه دور هم جمع می شوند. با تشکر از یک گرداب پیچان جهان ، Rabbids به پادشاهی قارچ آمده اند ، و جلوگیری از هرج و مرج بر عهده ماریو است.

Nintendo

Nintendo بازی جذاب استراتژی بیگانه را به سوییچ بازگرداند. Pikmin 3 Deluxe شامل بازی کامل همراه با ماموریت های جانبی شامل فضانوردان اولیمار و لویی است.

Team Cherry

Hollow Knight یک بازی ماجراجویی اکشن ۲ بعدی است که بازیکنان کنترل شوالیه بی نام را بر عهده دارند که به Hollownest سفر می کند تا بفهمد چه اتفاقی برای این پادشاهی سقوط کرده افتاده است.

ماریو در ماجراجویی دیگری قرار دارد در Paper Mario: The Origami King. یک بار دیگر ، او مجبور است پادشاهی قارچ را نجات دهد ، اما این بار دیگر لازم نیست فقط روی پوسته های لاک پشت بپرد ، زیرا در سری Paper Mario از مکانیک های RPG استفاده گردیده است.

Motion Twin

یکی دیگر از عزیزان مستقل ، Dead Cells یک بازی اکشن ۲ بعدی با زندانهای تصادفی و چالش برانگیز است مبارزه کن. اگر می توانید از جزیره ملعون فرار کنید.

بزرگترین ماجراجویی Witcher به سوئیچ قابل حمل راه یافت و تعجب بسیاری را برانگیخت. با بیش از ۱۰۰ ساعت گیم پلی بازی ، جهان را با گرالت ریویا کاوش کنید.

Xenoblade Chronicles برای اولین بار در Nintendo Wii در سال ۲۰۱۰ منتشر گردید. توسعه دهنده Monolith Soft بازی خود را بازسازی کرد ، اضافه کردن بهتر تصاویری ، صوتی و سایر پیشرفت های کیفیت زندگی.

Scott Pilgrim vs. The World: The Game – نسخه کامل: ۱۰ دلار

پس انداز ۵ دلار

 http://www.cnet.com/

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت